Тема: Тупі пішоходи на перехресті.  (Прочитано 17647 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 13.08.2012, 14:14:57 »

шо таке руль-палка??

то руль, який по суті - просто шмат труби - без жодних згинів і зміни товщини по довжині.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 13.08.2012, 15:52:14 »
...знаєте, давайте лояльно відноситись до пішоходів!
це по перше а по друге - їхати з такою швидкістю яка дозволяє  здійснити будь який маневр!
ну ви пойміть - а якщо дитина чи інвалід - то ми зобовязані безпечно їхати.
...зрештою мені шкода і кота якого Костя можливо задавив, так Костя вже одужав, а бідний котик - хто йому свіжий ViskaSS принесе???
Костю ми дикими смаженими качками відходимо і він скоро одужає,
 а бідний котик з поламаними реберцями- знаєте як йому погано!!!
,-)
Операція "Квадрокоптер"!

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #17 : 14.08.2012, 10:24:51 »
Відколи я зв"язався із велосипедом, цим породженням пекельної темряви, і почав виїздити ним на проїжджу частину, бо вже нецікаво було їздити колами по стадіону чи навколишніми дворами, на моєму шляху одразу ж стали на заваді пішоходи, світлофори і автомобілі. Вони невідворотно чигали на кожному кроці.

Досить скоро стало зрозуміло, що із ними щось треба робити. Та із людською тупістю та обмеженістю важко боротися. Я не буду вам розказувати казок, що все робив виключно правильно, а скажу лише, що просто чиню так, як хочу щоб мені потім робили у відповідь. Але всерівно не допомагало. Тоді я почав вирішувати цю проблему більш кардинальним методом - ні я не перестав їздити велосипедом - методом елімінації вищевказаних перешкод.

Правду кажучи, їзда містом приносить небагато задоволення. Навіть велосипедні доріжки не змінять для мене такого стану речей. Тому я їду містом тоді коли дійсно треба потрапити в іншу частину міста, на роботу, на базар чи у справах.

А коли я хочу покататися на велосипеді, то їду за місто. Так, треба неодмінно послуговуватися дорогами міста, щоб виїхати за його межі і об"їзною дорогою теж. Потім я подаюся у поля чи ліси, де нема того всього, що стоїть мені на заваді. Там нема більшості із того дошкульного і набридливого. Там іноді взагалі нічого і нікого нема. І доріг теж іноді там нема. Тоді поїздка перетворюється у маленьку пригоду, яка відволікає від всього суєтного і дозволяє відпочити ментально. Досягнути шприхатого дзена...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 14.08.2012, 11:16:34 »
Мрію про такий велосипед-трансформер, який має кнопку - увімкнути режим шосер або режим МТБ. Аа..., забув, ще режим танк, так щоб мене ніхто, а я кого захочу  :D

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 14.08.2012, 13:29:53 »
всі такі кругом, одні бидло і бики, одні ви тут на весь світ зібрались "вищі"
GO HARD OR GO HOME!

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 14.08.2012, 17:58:18 »
всі такі кругом, одні бидло і бики, одні ви тут на весь світ зібрались "вищі"

На то вона і Шприха...
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 14.08.2012, 19:15:52 »
перше про шо згадав коли прочитав тему
http://smotri.com/video/view/?id=v7525877b7f
GO HARD OR GO HOME!

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 22.08.2012, 21:29:13 »
всі такі кругом, одні бидло і бики, одні ви тут на весь світ зібрались "вищі"

Ви теж тут зібрались  :D. Чи ви не з нами?

Якби там не було - людина то така сволота, шо тіко своє знає  :). Поки ти за кермом - велосипедисти і пішоходи - бидло, сів в сідло - шофери і пішоходи, пішки пішов - всі інші. Такі вже ми є

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 23.08.2012, 11:03:09 »
Знайома до болю ситуація.
В мого знайомого було таке.Їде він по краю дороги попри тротуар , а з тротуару  на дорогу виходить  чувак.Але  вийшов
зразу перед вєліком і ще й задом(бо ,певно, задумався).Результат-обоє на асфальті. А далі ,впевнений  в своїй правоті пішоход,прийнявся доводити свою правоту за допомогою кулаків.То добре, що велосипедисти не самі слабкі люди...
Друга  ситуація. Їдемо ми  з другом по вузькому участку дороги, а  назустріч нам в лоб летить іномарка, обганяючи колону авто.І  такий  випадок повторювався не раз! А ти що хоч роби:чи взлітай ,чи скачи в фосу, чи пригинайся під мости...Одним словом водії ведуть  себе так, ніби нас взагалі небуло на дорозі.
Два різні випадки -висновок  один.Нас не рахують за  повноправних членів вуличного руху. Тай що говорити про вєли, якщо водії один одного  неповажають і ведуть себе грубо і нахабно.
Якщо взяти  український велорух на фоні  Бельгії чи Німеччини-то він досить молодий .
Моя думка:з часом  ситуація  ,все-таки, зміниться  і  на велосипед почнуть звертати увагу як і в єврокраїнах.
Ну і в більшості  випадків потрібно їхати з  такою швидкістю,яка забезпечить максимальну безпеку  руху.
А   суспільство  за один рік непереробиш.
сонце  в долонях...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 23.08.2012, 11:25:33 »
Головне щоб не забували - Велосипедисти такі ж повноправні учасники руху. А у повноправних є не тільки права, а й обовязки. Часто-густо велосипедисти порушують все що тільки можна. Тому й ставлення таке. Поки не перевчимо всіх велосипедистів доти і будуть такі інциденти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 23.08.2012, 13:02:53 »
...чесно кажучи пропоную цю тему автору і адміністраторам - ну не те щоб видалити, а хоча б інакше назвати,
бо якось неестетично вже вкотре ставити кліше на всіх поголовно, бо з назви теми так виходить!
зрозумійте правильно для чого гарний сайт забарвлювати неестетичними висловлюваннями?)

розумію свобода слова і все таке, але назва вже якось через край.(на мою думку).
« Останнє редагування: 23.08.2012, 13:26:01 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #26 : 23.08.2012, 13:48:10 »
Ну таких пішоходів в нас багато, але мені вони в основному піднімають настрій, особливо коли за 5 метрів мене ще не побачили, але вже почули  :D

маю бажання придбати таку дудку хто де купляв ?
Найдешевше знайшов на  velo.vn.ua

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 23.08.2012, 16:17:29 »
норм ціна, я свою за 300 брав, але то ще 4 роки тому було
Погода не перешкода

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 03.09.2012, 14:02:21 »
Вот позавчора мав трафунок - чуть дівчину не розїхав... Їду, значить, по крушельницької, попри білий дім в напрямку 6-го магазину. Бачу - під деревами дівчатко стоїть, файне таке - розмір третій певно  8). Ну так ось ... їду дивлюсь на її.. хм... очі, вона дивиться на мя, і тут ні з того ні з сього як дремене через дорогу - а я ,холера, свою МТБ-ху з тракторів в полусліки перевзув - ледь спинився буквально колесом за 10 см  від її прекрассних босоніжок. Куди воно так бігло? *dontknow* залишаєтьься тільки гадати, але - дякувати богу , все обійшлося льохким іспугом.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 03.09.2012, 14:20:57 »
Вот позавчора мав трафунок - чуть дівчину не розїхав... Їду, значить, по крушельницької, попри білий дім в напрямку 6-го магазину. Бачу - під деревами дівчатко стоїть, файне таке - розмір третій певно  8). Ну так ось ... їду дивлюсь на її.. хм... очі, вона дивиться на мя, і тут ні з того ні з сього як дремене через дорогу - а я ,холера, свою МТБ-ху з тракторів в полусліки перевзув - ледь спинився буквально колесом за 10 см  від її прекрассних босоніжок. Куди воно так бігло? *dontknow* залишаєтьься тільки гадати, але - дякувати богу , все обійшлося льохким іспугом.

"подушки безпеки" тебе би врятували  :D