Тема: кукуруза-4, кк-матрас околицями тернополя спроба 2  (Прочитано 3274 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 29.07.2012, 19:52:40 »
відбулась... дороги 70-80 км, як кому, сидіти не можу, стояти не можу, мозоль на жоппе, спина ниє... аааатлічно покотався...

трек хтото писав, як виложать розпишу шо до чого... просто зара тєжко... але ми реально їхали по таким дорогам і покриттям про які я і не знав, шо такі бувають. Навіть пара км лісової дороги.

Як більшість тих "доріг" попали взагалі на карту, поняття не маю...

кукурузу їли (принаймні я) сирою... більше їстивного були тіко япка, троха ожини і тиряні сливки.

взагалом виплили з площі в 9.15 радосні і веселі, особливо хто не знав на шо підписався... і правда, шо таке 60-70 км. за день? Попробую пояснити...

перше шо робимо їдемо дворами до епіцентру, і здовж комбайнового до обїзної... як я тішився з воплів шо то не дорога а чорті шо  ::)
далі по стопам першої кукурузи попри карєр, до дубівців... огга, шас... позвонила аеліта і одмовились здибитись в стегниківцях, правда за 3 хвилини получили отбой, а таяк тама ставок, то так і поїхали вперед до "смердючого даунхілу", хто був у першій кукурузі пойме, а для решти уточню, шо внизу була ферма, і коли ти злетів щасливий з доооовгої крутої горки, то наверх тра крутити в жуткому смороді гімна... далі доперли до йозера, перепочили, хто хтів покупались, порішили шо далі дороги нема і тра повертати в стегниківці і таки попасти в дубівці.
В дубівцях ми рішили покинути "трассу" і поїхати на добриводи, але рішили їх минати боком до хомівки, бо з них далі дороги не було... зачалась справжня развлекуха... поперше підйом по селу, далі лісова дорога, просто хренові дороги і апогей - крупні каменюки. Там же найшовся старий садок з яблуками і виявилась втрата телефона еразелом...

далі буде тут же...
« Останнє редагування: 29.07.2012, 20:38:26 від teodor4ik »

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 29.07.2012, 20:07:24 »
Я сьогодні вперше брав участь в цих покотеньках, накатали файно по полях і лісах. Погода суха і жарка була, колеса піднімали багато пилу, їхати за кимось було досить екстремально, бо не було видно дороги через пил.
Зробив пару фоток на пам'ять.
[




Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 30.07.2012, 10:33:04 »
Та весь наш маршрут можна охарактеризувати однією фразою - "Яке нафіг "обережно, ями", ми проїхали вже 50 км і лиш 5 з них по асфальту"  :D
 Ну і прикольний момент був коли ми за дубівцями вже помітили що я свій телефон провтикав. І неясно де, блін. Вирішили що повертатися поялми то ну його нафіг і поїхали до Іванчан і звідти асфальтом знову в дубівці, там я таки телефон знайшов і ми поїхали далі. Цим і пояснюється таке коло до Дубівців. А далі ми полями і чорт зна якими стежками польовими попиляли до Плотичі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #3 : 30.07.2012, 10:53:04 »
Продублюю ше сюда
http://www.mapmyride.com/routes/view/118573893
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Roman5700

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 31.07.2012, 21:43:55 »
Я перший раз був на кукурузі і задоволений нею (незважаючи, що подекуда на спусках т т т р р р о о о х х х и и и   т т т р р р и и и с с с л л л о о о, я був на шосері) і не жалію, що поїхав. Мені з дому до дому вийшло рівно 110 км.