Тема: Борщів - Бакота - Борщів  (Прочитано 12783 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« : 24.07.2012, 13:30:40 »
Декілька слів про подорож…
Сонячну погоду не обіцяли, але усі були налаштовані так ніби хотіли кинути виклик зливі і вітру (врешті- решт так воно і сталося, МИ перемогли). Гадаю, такий настрій нам добре допоміг, бо всі були споряджені “по дорослому”.
Отже так, потягом доїхали до Борщова без пригод. Потім витратили 10хв на перевірку баулів і рушили увімкнувши все доступне світло, а його було чимало. До Скала-Подільська просто долетіли, я навіть розігрітися не встиг, потім пішло складніше, якість дорожнього покриття сильно погіршилася і так аж до самого кінця.
Одразу наголошу, що для цього маршруту велосипеди мають бути у ідеальному стані, бо трусить постійно. У ночі, їхали досить швидко, на скільки дозволяло покриття. Машин практично не було, прохолодно, приємно, потом не обливався.  Перша зупинка на 5 хв за 15 км (де то так, бо знак показував 21 км, але відчувалося менше) до Кам’янець-Подільського.  Погризли горішків, та погнали далі.
У Кам’янці зробили пару фоток, неспішно проїхали через це дуже гарне місто де вулиці і фонтани освітлені навіть у ночі. За 10 км від Кам’янця (десь 60 км від Борщова), зупинилися на 1 год попоїсти та відпочити, бо далі нас чекали серйозні випробування…
Трохи відпочивши рушили згідно графіку, здається це було близько 6-ї ранку. І ось він 67-й кілометр! Починється 3-и кілометровий серпантин, де треба міцно триматися керма і притримувати пальці на гальмах бо розігнатися можна так, що птахів обганяєш. Неприємний момент настає у кінці спуску – починається аналочний підйом, а ноги такі як дерева, не гнуться (бо весь час стояв на педалях) і м’язи охололи. Але це неприємне відчуття зникає швидко десь за 500м і потім 2,5км підйому вже з чітким ритмом серця і прогрітими колінами, головне не викручувати важкої передачі та тримати каденс. Другий підйом йде майже одразу за першим, але він трохи довший, здається 5 км.
Приїхали (мені спочатку так здавалося), поворот на Бакоту. Як потім виявилося, ще це був не кінець випробуванням, якість покриття стала ще гіршою, але наш дух незламний і МИ пішли в атаку. Наздогнали комбаїн, довго не могли його обігнати, Andy намагався зупинити його рукою, трохи покатався, але врешті-решт нам  дорогу дали. Біля криниці поповнили запаси води і Віталік прийняв СПАааа… процедури у вигляді обливання крижаною водою.
Шукали місце для табору довго, загубили один другого, але за допомогою собаки і мобільного телефона зібралися до купи і знайшли гарну галявину біля води з великим деревом і сусідами, які крутили дискотеку поки акумулятори у машині не здохли. Віталік одразу просто, у одязі пішов купатися і розігнав усю рибу, тому похвалитися великим уловом нема як.
Далі буде…

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 24.07.2012, 21:21:43 »
ТУТ фото в гуглплюсі.



ТУТ Архів з фотографіями (обережно, там 750 мегабайт!).
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline capone

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 24.07.2012, 22:02:54 »
Архів з фотографіями (обережно, там 750 мегабайт!).

так інет уже давно безлімітний :)

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.07.2012, 23:22:01 »
Дякую Andy, тепер ілюстрований звіт може буде цікавішим. Так от, одразу як приїхали, всі пішли купатися. Уявити собі цей кайф у повній мірі може тільки той хто вже їздив по 100 км і знає як почувається тіло коли навіть одяг біліє від поту та солі. Купалися ми довго, доки Руслан не почав виганяти, дуже переживав за безпеку. Потім накрили стіл, просили Небесну Контору про нормальну погоду – “Вип’ємо за погоду” (до речі просити треба було 2-а рази на суботу та неділю). Потім кожен відпочивав як хотів, я опустився у стан глибокого релаксу і розплющив очі вже десь о 16-й годині. Не буду описувати всі деталі того дня. Лише хочу наголосити, що Avanar робить дуже смачний шашлик.
Ніч пройшла без пригод, усі добре виспалися (3-и палатки на 6 чоловік, як у 3-х зірковому готелі тільки наше джакузі це Дністер, кондиціонер – свіже повітря з лісу і карімат замість матраса).
О восьмій ранку підйом, на сніданок пластівці з набором різних сухофруктів, горіхів, згущеним молоком, запили кавою або чаєм та почали готуватися до поїздки. Поки збиралися, розпочався легкий дощ, а коли вже зібралися (здається біля 11-ї години) погода зовсім зіпсувалася.
Далі буде…
PS: якщо є бажаючі продовжити тоді не стидайтеся.

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 25.07.2012, 18:54:42 »
 ......P.S.

та ще багато всього інтересного!
треба колись дописати і свої враження!!!


« Останнє редагування: 29.07.2012, 13:24:09 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 25.07.2012, 22:22:19 »
Епілог – Дорога додому.
Старт виявився дуже непростим, особливо для мене.  Справа у тому що грейдер спеціально для машин проїхався по тій польовій дорозі і розрівняв горби, але при цьому перетворив їх у пісок. Оскільки у мене колеса 28с то гребти прийшлося так ніби 10% підйому. Дощ тим часом не заспокоювався, а тільки додавав. Спроби перечекати під деревами закінчилися втратою 10хв і всі начепили на себе хто що мав (куртки, дощовики) та погнали. На першому підйомі, вже проїхавши 80% у мене перегрівся двигун.  Тоді я зрозумів, що дія дощовика може бути і поганою, тобто він не пропускає воду і не дає тілу нормально охолоджуватися. Тут доганяє мене Аванар, вже без куртки, і каже – “Спробуй зняти той балахон”. Так Я у самій вело-майці їхав аж до Борщова, навіть тоді коли пішов град. Кажу все це, для того щоб звернути увагу на важливість збалансованого одягу.
Доїхали МИ до Кам’янця, знайшли там гарне кафе, добре попоїли та затрималися у Центрі на 20хв для фотосесій і остаточного засвоєння їжі. Після того рушили далі, насолоджуючись гарною погодою, на жаль недовго. Спочатку полило, потім град почав стукати по шолому так, що нічого не було  чути, тільки трісь-трісь. Ну а потім, стало зовсім весело. На дорозі утворилися калюжі і кожен раз як колесо попадало туди, хвиля промивала очі наступному, та ще зустрічні машини обливали. Коротше кажучи, екстремальні умови – поки крутиш педалі, тіло підтримує нормальну температуру і все по-барабану, але якщо зупинитися тоді м’язи змерзнуть дуже швидко і буде погано – одяг мокрий, перевдягатися немає сенсу, все одно дощ не спиняється. О так, гнали МИ а ж до заправки, де можна трохи перепочити.
Доїхали, все нормально, з’їли морозиво, погризли горіхів, снікерсів і рушили далі, дощ нарешті скінчився, до Скали залишилося ~20км. В Скалі заїхали до замку, знову фотографувалися і доїли решта запасів їжі. Руслан провів майстер-клас, як різати ковбасу. Не буду казати як, хочете знати поїхали наступного разу з нами 
До Борщова доїхали також швидко, ніхто не виявляв ознак сильної втоми, постійно жартували і одразу навідалися до місцевого бару. Там пили чай, каву, квас, намагалися сфотографуватися з місцевими дівчатами у національних костюмах, але вони злякалися наших вело трусів. Не знаю чого, певно дуже дикі.
На вокзалі одразу навели порядок, переставили стільці як нам зручніше (потім все повернули як було, начальник станції дуже просив і навіть світло нам включив як VIP відвідувачами, а касирка пропонувала свою дочку в невістки, тільки я не зрозумів кому, може МИ всі для неї були гарні). Аванар з Віталіком кудись швидко зганяли і повернулися не з пустими руками. Банани з персиками і вино додали настрою, аж до 12-ї ночі різалися в карти. Потім прийшов п’яний Вася і пропонував дитячий велосипед за 100грн, але то окремий анекдот. Його може розповісти Andy, усю дорогу жартував з того Васі, ну там було насправді з чого посміятися.
Так Ми і добралися до Тернополя, невиспані, трохи втомлені, але усі задоволені.

Offline Юха

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 26.07.2012, 23:47:24 »
Костя має добру пам"ять і він хороший письменник.
А Руслан нас всіх навчив ловити рибу. Після того, як закинув удочки, він сказав всім дивитись  :o і слухати дзвіночки.
І я зрозумів, щоб риба добре ловилась їй потрібно не мішати клювати (див. фото).

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.07.2012, 14:42:36 »
По останніх двох фото можна зробити висновок, що кльов був "бЄшений"))

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #8 : 28.07.2012, 15:33:22 »
По останніх двох фото можна зробити висновок, що кльов був "бЄшений"))
усіх під обід заклювало, тільки один спання немав :)

Віталік виложи решту фотографій

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 28.07.2012, 20:38:39 »
Руслан, як самий затятий риболов,спав найближче до вудочок :laugh:
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 28.07.2012, 21:02:06 »
Руслан, як самий затятий риболов,спав найближче до вудочок :laugh:
На фотографії не видно, але він жилку до пальця ноги прив'язав. Поруч велосипед стояв на пониженій передачі, якщо клюне сом, тоді витягнемо легко аби тільки пальця не відірвало.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 28.07.2012, 21:17:20 »
На фотографії не видно, але він жилку до пальця ноги прив'язав. Поруч велосипед стояв на пониженій передачі, якщо клюне сом, тоді витягнемо легко аби тільки пальця не відірвало.

  :o Я в шоці. Оце так! А шо ви закидали? І на шо?
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 28.07.2012, 23:33:22 »

  :o Я в шоці. Оце так! А шо ви закидали? І на шо?
Поїхали з нами наступного разу, все покажемо. Як казав Руслан - "Бакота поки не підкорена".

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 29.07.2012, 12:41:03 »
ні, ну мушу поїхати виключно в рибацький тур щоб не підколювали з тою рибою))))

закидали звичайну спружину, (каша), також мав якісь там ще три поводки

щодо рибалки, до обіда була погода файна, а потім....ну справжній шторм - то вже недуже....

і щодо місця - на те місце де я колись був ми непопали, а були в зовсім іншій бухті...

ще цього року планую туди поїхати на рибалку!

Бюджет поїздки - до 100 грн. (нам вийшло по 110)

їздив бусом теж по 110 скидались 

просто ми класно катнулись, от колись народ буде планувати поїздку в францію, - то я вже буду знати чи зможу їхати вночі, чи в дощ,
бо так прийти і сказати що я з вами їду але при цьому не їздити в далекі рейси то ттеж якось недуже (мова не про когось) - про себе кажу.

чесно кажучи мене вже поїздки до 100 км недуже цікавлять...

от було б добре так рік 2015 - поїздка на Байкал - прікольно би було

або рік так 2017 поїздка в Сахару

2018 рік Канада

2019 рік Африка

2020 - Японія

2022 - Австралія

чи щось схоже))))








« Останнє редагування: 29.07.2012, 13:27:01 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 29.07.2012, 13:47:32 »

от було б добре так рік 2015 - поїздка на Байкал - прікольно би було

або рік так 2017 поїздка в Сахару

2018 рік Канада

2019 рік Африка

2020 - Японія

2022 - Австралія


Головне, щоб колеса були накачані :)
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.