Тема: Ледь не получив по писку...  (Прочитано 7549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 15.07.2012, 17:27:22 »
Мізансцена: перехід біля зупинки в р-ні 9ї бурси.
Перехожу з женою дорогу, зліва пацик став, справа тормозить помалу, якийто олень на білому сітроені ВО 5358 АН облітає того шо став справа і мало не по ногам летить собі... Я тим часом, допивши ше перед тим, водичку йду с пляшкою в руках, зараня примітивши смітничок з іншого боку... Не знаю шо то було, страх, рефлекс, чи просто дурь, кіко мав злоровля влиіпив тою пляшкою по машині, вроде ніц не побив, але бахнуло на всю вулицю гідно... Хлоп тормозить і бачу вочі в нього недобрі. Взагалом маршрутка дуже по суті якраз причалила... Думав хлопа попусте... Неа, так і їхав за маршруткою поки я не вийшов... До того часу в мене одреналін троха упав, да і в них, тому максимально роблячи вигляд шо я все поняв і, тіпа, каюсь таки не получив по писку.
« Останнє редагування: 15.07.2012, 19:19:34 від teodor4ik »

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.07.2012, 18:41:08 »
герой

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.07.2012, 19:18:37 »
да нє.... хтів було похамити, але тама було 2 широооких дядєньки, і наскіки я поняв там в машині ше якато дитина була і вони там тоже нехіло обосрались, тому той факт шо навколо дохуа народу їх би не зупинив, а збоку ше жена була... тож рішив не пояснювати наскільки вони неправі... Їм гайци пояснять при нагоді, благо є "зацікавлені".

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 15.07.2012, 20:58:51 »
№ записав?

пиши скаргу в ДАІ
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline mr.Dream

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • МайНЕТ
« Reply #4 : 16.07.2012, 20:52:33 »
Варто було набрати 102, пояснити що тебе машина з таким то номером чуть не збила на пішоході, в стані афекту зхамив водію, а тепер він тебе переслідує, що тобі страшно за своє здоров'я і життя, бо хлопці в машині неадекватні на твою думку.
А взагалі добре, що нічого не сталось. Всякі ж козли бувають. На другий раз кидай каменем.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 17.07.2012, 09:25:23 »
Варто було набрати 102, пояснити що тебе машина з таким то номером чуть не збила на пішоході, в стані афекту зхамив водію, а тепер він тебе переслідує, що тобі страшно за своє здоров'я і життя, бо хлопці в машині неадекватні на твою думку.
А взагалі добре, що нічого не сталось. Всякі ж козли бувають. На другий раз кидай каменем.
З одної сторони правильно. Але хто його зна що там в машині було. Може водій теж в стані афекту. Типу його дочку покусав сильно пес задівши артерії, і він щодуху мчить бо везе її в лікарню. Ситуації всякі бувають. Але якщо воділа починає бичити то дійсно визивати міліцію і хай він їм все пояснює. Ну або для виду подзвонити і сказати в трубку "Ало, Стечкін, бери свого стечкіна і їдь на %streetname%"  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 17.07.2012, 12:20:27 »
ну як не хош скаргу писати в ДАЇ, № тачки тре було занотувати

по № знайти машину, побити стекла і порізати шини
заодно можна було би власнику конфіденційно пояснити, яка він нехороша людина і спрямувати його на правдивий життєвий шлях легкими постукуваннями молотка по порожньому черепі (
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 23.07.2012, 22:00:47 »
ну як не хош скаргу писати в ДАЇ, № тачки тре було занотувати
по № знайти машину, побити стекла і порізати шини
див. перше псто...
Ну або для виду подзвонити і сказати в трубку "Ало, Стечкін, бери свого стечкіна і їдь на %streetname%"  :)
позвонив, і позвонив ментам, але в часному порядку(не я, а жена)... можливо це і помогло...

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 30.07.2012, 15:20:51 »
Дурних в нашім файнім місті багато...
В мя був якось трафунок - вирішив звозитися собі в задоволення круг озера - після роботи, перед тим як котитися додому на бам. Ото ж їду я , переїзжаю дамбу в білій - в бік дального пляжу, аж тут глядь - якийсь пілот поставив свою бричку під самий зїзд з дамби і загородив всю, практичну, ширину проїзду (вродь лада 99-та була, чи шось таке - цеглоподібне щось). Коли я вже ровера взяв на плече і почав пробиратися повз те диво совіцького автопрому, виявилося, шо власник - звичайний собі парніша "в шірокіх трєніровочних штанах" мирно собі бухав в компашці собі подібних неподалік. Ну чел, угледівши мене біля своєї колимаги почав шуміти - шо я му машину царапаю, і всяке таке... Короч я вже почав оглядати прилеглі території на предмет зручного дрючка, бо ця вся ситуйовина уже не предвіщала нічого хорошого, але, на щастя товариші шумахера виявилися альбо більш ідейними, альбо менш бухими - бо присмирили таваріща, і ми, в результаті, розійшлися миром: він собі залишився бухати, ну а я покрутив собі педалі далі...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 01.08.2012, 16:53:23 »
Є таке. ЗА__ЛИ ті "люди нетрадиційної орієнтації" що ставлять свої корита впритул під міст. Місця їм мало чи що? ЧИ просто хочуть мати машину на виду бо бояться що с3.14здять їх корито.
 А на місці філька я б подзвонив і наябеднічав в даї. Що мол машина стоїть а її водій бухає поряд. Отже скоріш за все сідатиме пяним за кермо.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #10 : 01.08.2012, 17:18:07 »
Ну я думаю, що в таких випадках краще подзвонити в ДАІ, бо хто зна що може наротити таке б...ло на дорозі. В нас важеється не невічливо.
Але це багатьох країнах це є за правело.
Пригадую випадок із моїм батьком, повертався додому зимового вечора додому. Посадив його якийсь горе водій на капот. Добре що батько йшов із співробітниками, зупинили машину, а так компанія молодиків добряче пяних та щей до бійки беруться. Але усе закінчилось без травм, тільки переляком. Але ДАІ із ними попрацювало.