Тема: Короткометражні заїзди...  (Прочитано 685061 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #300 : 16.07.2009, 00:43:42 »
Блін. Ти так питаєш ніби то ми на побачення мали їхати.
 Нічого небуло. Або малеча не дочекалась нас, або її взагалі небуло. Бо коли я проїзджав повз пристань то лісапедисток там небуло.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #301 : 16.07.2009, 07:51:25 »
Вувузанга, ну ти й збоченец. Якщо у тебе ліспед з таким асоци.ється то мені страшно їздити з тобою


в тому то і проблема... шо ліспед тут ваапше ні причом.... :)

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #302 : 16.07.2009, 08:40:49 »
Або малеча не дочекалась нас, або її взагалі небуло.
прошу вибачення за налом, я так більше не буду:( в мене робочий день до 17-15, тому 17-40 мене вже не було за компом.. Я на другий раз виправлюся:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #303 : 16.07.2009, 10:55:05 »
ну і коли виправлятися думаєш?
 Коли ще раз виїзджати будеш? Щоб я Вувузанге відправив, а потім його доставав  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #304 : 16.07.2009, 11:00:13 »
Блін. Ти так питаєш ніби то ми на побачення мали їхати.
 Нічого небуло. Або малеча не дочекалась нас, або її взагалі небуло. Бо коли я проїзджав повз пристань то лісапедисток там небуло.

знову насухо пришлось 8)

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #305 : 16.07.2009, 11:03:19 »
хлопці, ви тутка даремо смієтеся один з одного, так як засада виходить така, що малеча -то є така собі заміжня жіночка:)
Сьогодні думаю. Знайшла місце між березовицею і кипячкою де росте горох:) Люблю трасу гідропарк - петриків березивця-кипячка гаї-східний і по домам. правда ще ні разу її до кінця не проїжджждала бо самій страшнувато, а хто пробував, то дальше гороху не заїждав...Во так.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #306 : 16.07.2009, 11:06:18 »
ну то можна буде в суботу-неділю  всьою ордою матрасників вибратися і спробувати проїхати цю дорогу. Ти маршрут добре знаєш? Якщо так то можна в суботу рватися в дорогу. В суботу бо певно в неділю поїдемо на розмітку траси для квесту.
 З.І. А за чоловіка не переживай. Ми тут собі гонимо бо форум все стерпить а в реалі щось робити влом. так що й не такі збочення будуть  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #307 : 16.07.2009, 11:18:27 »
Я абсолютно ні за що не переживаю, просто шкода ваших пальчиків, які витискають кнопки на клаві, аби з усмішкою підстьогнути один другого, та я й не проти, але обєкт то підстьогування відсутній, от так. Форум то витримає і форум взагалі класний, але треба ще й вживу спілкуватися, а то людий за своїми компами, роботами, стають криві горбаті і немічні:) Тому треба крутити педала.
Щодо траси - кажу до кінця не доїжджала, але кінець на горизонті наявний. А подобається вона мені тим, що полем іде камяно-грнутова дорога, ні машин тобі, травичка, повітрячко...ляпота..але є і асфальтна дорога....Ну максимум до 50 км я думаю. В суботу я також за. А то форум вже 2 роки юзаю, але до ваших швидкостей і дистанцій в мене нема здоровя:(

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #308 : 16.07.2009, 11:50:06 »
хлопці, ви тутка даремо смієтеся один з одного, так як засада виходить така, що малеча -то є така собі заміжня жіночка:)
Сьогодні думаю. Знайшла місце між березовицею і кипячкою де росте горох:) Люблю трасу гідропарк - петриків березивця-кипячка гаї-східний і по домам. правда ще ні разу її до кінця не проїжджждала бо самій страшнувато, а хто пробував, то дальше гороху не заїждав...Во так.

Ооооо.... так після гороху тіко і їхати  :D с турбонаддувом...  :laugh: я би тоже не далеко заїхав з такою собі заміжньою жіночкою після гороху... *by-by* а якшо вже десь їхати, то я особисто стараюсь доїхати всеж не до гороху, а до гречки...  *johndoe*

ПеС.. виббач пацанов :russian:... вас тут не так багато якби хтілось  *sunshine* тому жарти можуть. бути не зовсім політкоректними... але не переживай... нічого лічного...

Щодо траси - кажу до кінця не доїжджала, але кінець на горизонті наявний. А подобається вона мені тим, що полем іде камяно-грнутова дорога, ні машин тобі, травичка, повітрячко...ляпота..але є і асфальтна дорога....Ну максимум до 50 км я думаю.

гм... шота в мене дежавю... еразель тобі не здається?
« Останнє редагування: 16.07.2009, 11:57:54 від teodor4ik »

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #309 : 16.07.2009, 12:16:05 »
гиги, різниця знаєте в чому - хлопці збирають в пузо, а заміжні жінки в рюкзак, щоб в парку насолоджуватися:)
в смислі дежавю щодо траси?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #310 : 16.07.2009, 12:22:24 »
гиги, різниця знаєте в чому - хлопці збирають в пузо, а заміжні жінки в рюкзак, щоб в парку насолоджуватися:)
в смислі дежавю щодо траси?

угу.. я тут вже раз пообіцяв прогулянку.... потім на мойку ровери заганяли... а вот жарту не поняв... що збирають?

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #311 : 16.07.2009, 12:31:19 »
хлопці горох зразу їдять і потім вже не можуть педалі крутити, а дівчата збирають в рюкзак, щоб його їсти, коли вже не треба багато крутити педалі.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #312 : 16.07.2009, 12:35:58 »
Ну то що Тед. спроваджуй дружину в село, моя теж котить в Зарваницю на вихідних, і можна з чистою душею їхати стрибати, я в горох, а ти в гречку  :).Агов, народ, хто ще буде? а то тільки втрьох трішки скучновато
 З.І. А дежавю чую буде стійке, особливо якщо знову на мойку котити прийдеться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #313 : 16.07.2009, 12:39:23 »
я не розумію про мойку, розкажіть секрет, що я підготувалася:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #314 : 16.07.2009, 13:04:15 »
А що тут розуміти. Після останньої поїздки такими полями пацанам прийшлось їхати на мийку, бо боялись що їх додому не пустять.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.