Тема: AZIMUT Sprint супер CHIMANO  (Прочитано 21099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 15.06.2012, 18:56:57 »
Купив  для жінки  ровера..Мала  старий  беушний такий

продав  за  600 грн ..добавив  до них 1000 і купив  Азімут СПрінт... При  першому  ж складанні  ..замінив  касету  на  Шимано замінив передню перекидку  на  Шимано ..так як там  стояли Китайська касета   НоНейм ...та передня перекидка  крутого  китайського виробника Ксюн Дахх...настроїв  відрегулював ..замінив  нове супер Сідло високої комфортабельності .добавив роги ...ну не оленячі звичйно бо жінка у мене вірна нема що казати  :) ..от війшло  таке...
Врезультаті  вийшло касета  ..задній переключатель передній переключатель  манетки переключателі швидкостей  все  Шімано..Колеса незнаю але іх у  Тернополі дуже  багато певно китайські...колеса  з двойними ободами ..


Що скажете....???? :) :)
« Останнє редагування: 16.06.2012, 23:29:58 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 15.06.2012, 20:16:44 »
Що скажете....????
Ой, зара профі як почнуть казати...  :), але то всьо дурниця головне шоб  жінці подобалось.

  P.S. А "крісло"  я оцінив коли ми біля збруча зустрілися.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.06.2012, 20:32:38 »
сорі, але нах таке жінці?він же важить овер 20 кг, краще купив би шото легке і без псевдопідвіски.за 1600 можна шось краще намутити...
але за роботу зачот)
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 15.06.2012, 21:34:23 »
сорі, але нах таке жінці?він же важить овер 20 кг, краще купив би шото легке і без псевдопідвіски.за 1600 можна шось краще намутити...
але за роботу зачот)

я некажу що я спец по роверах...але  подивився на то гівно беушне що пропонують по базарах за 1500-2000 подивився по магазинах то це варіант гроші- результат самий оптимальний...якщо є
 щось краще підкажіть....дуже хочу щоб такі як я не наступали на тіж  граблі що і я..бо ми всі  земляки як кажуть..ви виділи що було і що стало ... практично  за 1000 грн плюс до ціни  беушного ровера...жінка звичайно у захваті ..але я як трохи покрутив гайок прекрасно розумію що іі захват  не стоє того чого вона заслуговує і я розумію що жінка варта на краще ..але як казав наш другий президент пан кравчук ..маємо те що маємо ..ровер  прекрасно їде добре мною чайнком настроєний ...але чи на довго  його вистачить ..сумніви їдять мої надії..розумію що виробники та продавці прекрасно на мені заробили ...проте  я недуже задоволений  результатом покупки  хоча претензій особлиих не висуваю...
« Останнє редагування: 15.06.2012, 21:40:03 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 15.06.2012, 21:40:42 »
сорі, але нах таке жінці?він же важить овер 20 кг, краще купив би шото легке і без псевдопідвіски.за 1600 можна шось краще намутити...
але за роботу зачот)

важить велик 20 ..каже жінка важкуватий....то є правда але чи на багато важчий від суперових варіантів  ..це ж кіло на 5  не більше а що таке  5 кіло ...???????????
« Останнє редагування: 15.06.2012, 21:48:00 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 15.06.2012, 22:30:33 »
якийсь не витривалий!!! чи тоже з Канади?   
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 15.06.2012, 22:53:34 »
якийсь не витривалий!!! чи тоже з Канади?

100% з Канади, а написали AZIMUT шоб таможню в оману ввести і в такий спосіб завдати збитків державі...

а жінкам взагалі не можна легкого ровера купувати, нехай сі тренує, хто ж бараболі буде копав? :o
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 16.06.2012, 00:35:55 »
100% з Канади, а написали AZIMUT шоб таможню в оману ввести і в такий спосіб завдати збитків державі...

а жінкам взагалі не можна легкого ровера купувати, нехай сі тренує, хто ж бараболі буде копав? :o

та нє ....цей вже нез Канади ..а  з Одеси ....з Малой Арнаутськой там кажут в якомусь крутому підвалі їх клепают ..але  дуже  файні кажут шо  сильно витривалі ...якшо по  горбах не  їздити 
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 16.06.2012, 00:39:06 »
100% з Канади, а написали AZIMUT шоб таможню в оману ввести і в такий спосіб завдати збитків державі...

а жінкам взагалі не можна легкого ровера купувати, нехай сі тренує, хто ж бараболі буде копав? :o

виджу шо специ в  Тернополи рулят ..а  де ше такі  є як не в Тернополи га ..ну бляха....скажіт то так по правді ...Курчи маць ...га
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 16.06.2012, 08:45:33 »
виджу шо специ в  Тернополи рулят ..а  де ше такі  є як не в Тернополи га ..ну бляха....скажіт то так по правді ...Курчи маць ...га
якщо в круглу купку гімна натикати сірничків, то вийде йожик!

а тепер правда...

жінка істота, де юре, алогічна, тож ій цей ровер буде подобатись, як на то розраховував дядя ЛяоХуньСси який його фарбував. По техніці гімно рідке навіть з тими замінами, і гімно таке, шо навіть не хочеться подетально розбирати. Секс буш мав хороший - як з ровером, так і з жінкою яка на ньому катає...

Вот знаєш же про форум? чо не спитати перед тим як робити глупость?

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 16.06.2012, 09:00:51 »
Тед, ти шо не бачиш шо це аналог "канадського"  ровера автора, не ямаха канєшно, але дуже крутий і витривалий
GO HARD OR GO HOME!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 16.06.2012, 09:28:08 »
це аналог кони з сірничками?

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 16.06.2012, 11:30:29 »
це аналог кони з сірничками?

так специ....якщо  так сильно розбираєтесь у роверах... даємо пропозицію що купити ...для  жінки ..щоб Ви могли сказати що то файно...розумію  що ровери є і  за 28 тис  грн  і більше ..але як кажуть в предєлах розумного ..яку марку купити ...і  за скільки ..чи можливо  збирати  ровера самому по запчастинах та  підбирати комплектуючі на свій смак...

Критикувати  я так  розумію  одне із приємних задоволень  для тернопільських роверистів ..але  непогано б було  щоб і  людська порада  для інших була таким  же приємним задоволенням як і перша....

Щоб починаючі роверисти  могли дійсно вибрати  ровера  такого щоб  був  сильно та дійсно витривалий...та  не з Канади ... :) :
« Останнє редагування: 16.06.2012, 11:48:42 від vitkov »
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline vitkov

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 640
  • Карма: +15/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 16.06.2012, 11:49:55 »
це аналог кони з сірничками?

я так  розумію що КОНА це  лисапед а  сірнички комплектуючі  Шімано
Якщо друзі зайняті або їх немає , то бери грьобаний велосипед, навушники, фотик, пів літри пива та їзжай по красивим місцинам, насолоджуйся природою, лінивий ти зад.

http://www.youtube.com/watch?v=BJA2cfzPjEQ&feature=player_embedded

Великолепие — это когда ты лепишь велик.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #14 : 16.06.2012, 13:38:35 »
На форумі вже 100500 раз писали, що за 2 кілогривні можна купити бу Німця чи італійця у майже ідеальному стані із нормальним обвісом і малою вагою. А купляти ашанопідвіс то не є розумним - просто викинуті гроші.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!