Загальний > Справжні велосипедисти

ПДР, рух через регульоване\нерегульоване перехестя

(1/5) > >>

org100h:
Значить сабж, бо починаю розуміти шо нічого не розумію.
Поясніть як має бути правильно.

Медскілз, я оранжева стрілочка їду вперед з ліва %TRANSPORTNAME%. повертає в право.
Я почав рух. Хто кого має пропустити?

--- Цитувати ---Проїзд перехресть
    На перехрестях діють прості правила пріоритету . Тобто, автомобіль, який їде по другорядній дорозі, повинен поступитися велосипеду, який рухається по головній. На нерегульованому перехресті (на якому немає світлофора) рівнозначних доріг (немає ні головної дороги ні другорядної, обидві рівноправні) перевагу має той в якого немає перешкоди справа, тобто на такому перехресті автомобіль, який приближається зліва повинен поступитися дорогою велосипедисту.
    Автомобіль, який повертає направо, повинен пропустити велосипедиста, який рухається поряд з ним прямо.
    На регульованих перехрестях велосипедисти повинні підкорятися сигналам світлофора.
--- End quote ---
Скільки раз не їду, постійно чую шухер з сторони парашісалону автівки. Шо я роблю не так? :lipsrsealed:

Антон Одобецький:
Оскільки правила кажуть, що потрібно їхати на велосипеді у крайньому правому ряді якумога правіше, то значить, потрібно іхати посередині смуги. Правила це ддозволяють, оскільки дозволяється іхати лівіше за потреби, наприклад, об'їзду перешкоди.

Andrizzio:
тобі просто "бики" попадаються  :(

Mr. D:
Тебе мають пропустити. А взагалі, за сьогоднішній ранок, у мене склалось враження що на велодень потрібно зганяти під дулом пістолета всіх водіїв і пояснювати їм ПДР >:(! Реально сьогодні два тіпа валили по зустрічній щоб встигнути переді мною в поворот. Причому попутних мені машин не було. :nono: Отже їм просто було влом гальмувати щоб мене пропустити.  :'(

org100h:
Ясно, бо так часто підрізають, шо складається враження власно некомпе тентності.  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version