Тема: Карпати 22-23-24 липня  (Прочитано 9030 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #15 : 01.07.2008, 16:02:19 »
ну, в плані готовності проблем нема, а ось є інша проблема - в нас немає багажників і велорюкзаків, тому будемо тягти все на своєму горбу, ток що берем найнеобхідніше. Якщо десь можна взяти таке спорядження на прокат, то б я з задоволенням
Через 20 км дороги дупа почне відпадати. Я так розумію що треба везти спальник 2 кг, 1/2 намету 2 кг, вітровку, штани , пару білизни, шкарпетки, 2 кг, 1/2 інструменту до ровера 1 кг, хавчик - 2 кг приблизно. загалом виходить близько 10 кг - ніби  цілком терпимо.

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 01.07.2008, 16:14:19 »
на рахунок дупи, яка відпадає, то солідний дискомфорт, я знаю. кілька днів тому їздив в скалат з набитим рюкзаком, зробив для себе таку пробу. вертався назад, задниця просто горіла. а це ще нормальна дорога. може грузу менше получиться: мій спальник 1кг, палатку може візьмем однослойну двомісну десь 1,5кг. Там по дорозі в магазинах будем харч добирати, але мінімальний з собою візмем

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #17 : 01.07.2008, 16:21:06 »
Ну тоді все ОК.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 01.07.2008, 22:50:08 »


на другий день хотілось би на Піп-Іван махнути, але я щось по карті не врубаюсь як туди докотитись. думаю другий день тре спланувати так, щоб вернутись на ночівлю в Верховину і на третій день лишити відрізок до Коломиї.

Хто вже їздив по Карпатах, може порадите якийсь цікавіший маршрут?

ну, щоб за день піднятися на Піп і докотитись до Верховини, то навряд чи вийде... як уже писав Зомбі, на Піп варто підніматися зі сторони КПП через Марічейку, а спускатись через Вухатий Камінь або по шляху підйому... якщо робити в зворотньому порядку, то прийдеться трохи більше часу тягнути велосипед на собі.
якщо плануєш їздити в велопоходи більше ніж один раз на рік - купуй багажник і велобаул - значно комфортніше будеш себе почувати

досить цікавий маршрут (2 дні), є на що подивитися:
Стрий - Моршин - Болехів - Скелі Довбуша (Бубнище) - Труханів - Корчин - Підгородці - Тустань (Урич) -  Східниця - Борислав - Трускавець  -  щось подібне планую на цей місяць, але ще точно не визначився з термінами... якось не виходить останнім часом спланувати свій вільний час
ось сайт, де можна знайти досить багато цікавих маршрутів   http://svitzaochi.com/
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 01.07.2008, 23:02:55 »
багажник і велобаул однозначно буду купувати, але трохи згодом, бо за останній час в мене вже стільки грошей потрачено на контакти, велотуфлі, заднє колесо, шолом, спальник і ще всякі дрібниці, що 500 грн на нормальний баул і багажнік попри сімейні витрати ніяк ненашкребу. Є надія, що шось б/у менш-більш нормальне підвернеться. (тре в барахолку написати, може хтось має)

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 21.07.2008, 17:32:40 »
поїздка переноситься на 27-28 число у зв"язку з непередбачуваними обставинами

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 11.08.2008, 15:33:43 »
УРА! Відбулося!
враження захоплюючі змішані з шоким від побачених наслідків стихійного лиха :o

ось фото:

http://picasaweb.google.ru/tarasv85/Velokarpaty2008

звіт незабаром

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #22 : 11.08.2008, 15:43:38 »
tarasv, шось ламалось по дорозі з заліза? чи тіки колеса пробивали?

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 11.08.2008, 19:19:18 »
ні, все слава Богу ціле, і камера пробилась вже в останній момент, за 15 хв до відправки потяга до Тернополя. Назар посто вирішив з"їздити за пивком, щоб ми відмітили мандрівку. Заскочив на тротуар і заднім колесом в бордюр ПШ.ш...ш...шшшшш....
Потім в вагоні поставили нову, ми запаслись.

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 11.08.2008, 19:20:50 »
звіт про перший день вже можна читати
....
і чемно даємо лінк, де про його можна читати :)
« Останнє редагування: 12.08.2008, 15:02:42 від bhagavan »