Тема: Карпати 22-23-24 липня  (Прочитано 9023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 29.06.2008, 16:57:45 »
Хочу з другом поїхати 22 липня в Карпати, але в двох якось насторожено (всякі люди бувають, деякі не мають куда свою дурну енергію подіти ось і на туристах відриваються). Одним словом, шукаємо компанію для цієї поїздки.

Маршрут:

21 липня поїздом Шепетівка - Івано-Франківськ о 21:40 год виїзд з Тернополя. Прибуття в Коломию 22 липня 7:05 год

перший день:
Коломия-Яремче-Ворохта ~ 70км

другий день:
Ворохта-Говерла-Верховина ~ 45км

третій день:
Верховина-Косів-Коломия ~ 70км

зголошуємся

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 30.06.2008, 20:09:48 »
це ж робочі дні будуть

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 30.06.2008, 20:42:42 »
ну, може хтось у відпостці або ще шось

в мене робочі субота-неділя :-[ , ось так - не так як у всіх

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #3 : 01.07.2008, 10:29:39 »
Загалом в карпатах дочинєнь не мав ніяких. До туристів там ставляться ніжно і лагідно. Головне себе поводити гарно. :)

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.07.2008, 10:40:32 »
на рахунок поведінки, то я не буйний і всі проблеми стараюсь вирішити мирно і цивилізовано.
Коли ходив в піші походи, то проблем ніяких не було - загалом дуже дружелюбні люди, але останнім часам спостерігаю таку тенденцію, що кількість козлів і лосів в популяції наших країв невпинно росте. Переживаю певно більше за байк чим за себе.

P.S. Zombie, приєднуйся!

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.07.2008, 11:03:18 »
Старші люди там просто паранормально нормальні. Хіба шо молода пяна бидлота може шось дриґатись але її там не багато

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 01.07.2008, 11:07:52 »
Вєталь, в тебе які плани на ті числа?

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #7 : 01.07.2008, 11:08:02 »
Я б із задоволенням, але нажаль дні робочі. А по вихідних я літом переважно мандрую з комерційними групами.
До маршруту є порада, викинути відрізок  - Коломия, Яремче, Ворохта. Дорога вузька. купа машин. Переавжно тою дорогою всі добираються і до Верховини.
Я б їхав тим маршрутом що весною  їздили Сонце з Віталіком. Коломия-Косів-Верховина-А далі вверх вздовш  Черемоша до Буркута. Там робити ночівлю. Підніматися На Піп-Іван з роверами маршрутом біля озера Мерічейка, і спускатися через Смотрич в Дземброню, ночувати або в долині під Смотричем, або нижче біля Черемошу. В ближчих селах (Урочище Топілче 2 км від повороту на Дземброню вверх по Черемошу) можна було б за помірну ціну прйняти душ.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 01.07.2008, 11:44:45 »
Мені певно не вийде. А той маршрут шо ми їхали він був добрим тільки через те шо був табір на Черемоші. Якшо він там досі є то дуже файно, тудою класно їхати. Ну і звичайно перевали якраз так розташовані шо підйом по довжині десь 1/3 спуску. Після Ворохти піднімаєшся і маєш аж до самої верховини все вниз.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #9 : 01.07.2008, 11:55:07 »
Табір на Черемоші то примара. Поставити намет, зварити їсти на 2-3 людей можна будь-де. Це займає 2 години часу. А в три можднаивкластися зі всіма процедурами - туалетом, чищенням зубів, дрібним ремонтом. Отже достатно о 19 стати на стоянку, щоб в 22 лягти спати. Табір великої ролі не грає. На самий кроайній випадок можна повечеряти і мівіною. Причому - це песимістичний розрахунок часу.

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 01.07.2008, 15:14:02 »

До маршруту є порада, викинути відрізок  - Коломия, Яремче, Ворохта. Дорога вузька. купа машин. Переавжно тою дорогою всі добираються і до Верховини.


сиравді, маршрут потрібно злегка змінити, щоб було безпечніше, спокійніше і екологічніше

може спробувати від Ворохти до Верховини, а потім по Черемошу до Буркута (думаю, на такому відрізку буде оку чим помилуватись)

на другий день хотілось би на Піп-Іван махнути, але я щось по карті не врубаюсь як туди докотитись. думаю другийдень тре спланувати так, щоб вернутись на ночівлю в Верховину і на третій день лишити відрізок до Коломиї.

Хто вже їздив по Карпатах, може порадите якийсь цікавіший маршрут?

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #11 : 01.07.2008, 15:29:38 »
відт Ворохти поворот в Ільцях на Буркут не доїжджаючи Верховини. Угу - так можна - там  не дуже багато пиляти. Карти під рукою нема. Я так точно без карти сказати не можу. Віталік там був ма в би знати. Я би їхав в перший день до Буркута а  потім ставав на ночівлю десь на підйомі на Піп-Іван. Здається підйом починається від Прикордонного КПП. Піднімався би на Піп-Іван, через перемичку їхав би до Смотрича і спускався би через Вухатий Камінь, або знову вертався вниз тою самою дорогою, що і піднімався. Ночував би внизу біля Черемоша. Зранку  їав би у Коломию через Верховину, через  Косів. Інакше можна було б першу ніч ночувати біля Дземброні на полонині перед лісом.  А зарнку робити підйом через Вухатий камінь, через перемичку їхати на Піп-Іван, і тоді вже спускатися до КПП.
Але впевнено сказати не можу, це все по пам’яті без карти та ін. дод. інформації. Як би я планував, то принаймні пошукав відгуки про ті місця в неті. Насправді це не такий вже простий маршрут. Треба мати навички з орієнтування на місцевості, читати карту, бути готовим тягти на собі ровер і багаж досить довго.
Ага я ще й піднімався на Піп-Іван тільки зі сторони смотрича, тому що там робиться з іншої сторони (сторони КПП) не знаю.
« Останнє редагування: 01.07.2008, 15:31:31 від Zombie [Coffe] »

Offline tarasv

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 01.07.2008, 15:37:20 »
ну, в плані готовності проблем нема, а ось є інша проблема - в нас немає багажників і велорюкзаків, тому будемо тягти все на своєму горбу, ток що берем найнеобхідніше. Якщо десь можна взяти таке спорядження на прокат, то б я з задоволенням

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 01.07.2008, 15:49:03 »
Табір на Черемоші то примара. Поставити намет, зварити їсти на 2-3 людей можна будь-де. Це займає 2 години часу. А в три можднаивкластися зі всіма процедурами - туалетом, чищенням зубів, дрібним ремонтом. Отже достатно о 19 стати на стоянку, щоб в 22 лягти спати. Табір великої ролі не грає. На самий кроайній випадок можна повечеряти і мівіною. Причому - це песимістичний розрахунок часу.

Я мав на увазі шо ми порожні в Буркут їздили по тій гавняній дорозі.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #14 : 01.07.2008, 15:56:16 »
Я зрозумів. Але вам довелося вертатися в табір. Та й холодно тоді було. А зара можна вільно ночувати на підйомі та й лахів не треба таскати з собою цілу купу.