Тема: Барахолка: закони вільного ринку (тема для обговорення)  (Прочитано 8526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« : 04.06.2012, 15:28:10 »
з огляду на ситуацію, котра склалась в барахолці пропоную обговорити це.
людина продає річ. ціну назначає яку хоче - бо ніхто не може йому вказувати за скільки продавати, вірно? не переходити на особистості, не вживати слова на кшалт "нахера, шукає дурнішого за себе і т.д.". при чому то від людей - котрі самі торгують найбільше барахлом велосипедним і також встановлюють ціни такі, які собі хочуть.

давай не будем розводити полеміку? я вважаю шо маю святе право огородити жителів форуму від покупки херні за 100500 грн.
ні, бо це тільки твоя думка. раціональна. ровер був реставрований, може нести якусь естетичну чи мистецьку цінність. ретро чи вінтаж. я не заплатив б иза нього стільки грошей, але я не бачу жодної причини, по якій ві не може продавати аткий ровер за такою ціною.
 Тед, скажи мені будь ласка, оцінщик ти наш, - скільки кошьує на твою думку оце фото??

якщо завтра хтось буде його продавати за мільйон баксів  в барахолці  - ти будеш кричати шо це невірно?? правильно, бо це фото коштує 4 з половиною мільйони.

думаю, ви зрозуміли, що я хотів сказати.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 04.06.2012, 16:01:19 »
лана бля... ти перший почав... якшо хтось памятаэ ысторыю з моъм баном, то з зомбы я посрався саме через те, що один з форумчан почав НЕОБОСНОВАНО збивати ціну не маючи натхнення купляти, і тоді ШАНОВНА АДМІНІСТРАЦІЯ настоювала на тому шо у нас свобода слова і волевиявлення... виявляється що ні...
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2997.0.html

чи якось не так... з сьогоднішнього дня обіцяю не давати нікому ніяких порад поки мене особисто не спитають... даби не вчиняти лишніх кіпішів.

Цитувати
ровер був реставрований, може нести якусь естетичну чи мистецьку цінність. ретро чи вінтаж.
а вот і ні... це НЕ вінтаж, НЕ реставрвція, НЕ мистецтво... Це стара, херова, файно помальована залізяка водопроводна, з якої зняли рідні куски і замінили на гімно, зато блищиче... і я буду стверджувати шо той який я купив за 80грн (корак не дасть збрехати) був ненабагато гіршим і кудаяк вінтажнішим і старшим...

ти НЕ розумієш шо таке крокодил... крокодил то утилітарність і самовираження, а не мистецтво і покупкачийогосьвираження... крокодил дешевший затрат на нього бо нікому крім будівника нахер не потрібен.

Цитувати
Тед, скажи мені будь ласка, оцінщик ти наш, - скільки кошьує на твою думку оце фото??
я розумію до чого ти ведеш, для мене ніскільки бо я в тому не шарю і вважаю ідіотом того хто за нього заплатить більше ніж потім зможе вторгувати... але давай не плутати дітородний орган з пальцем... нічого спільного з ситуацією.
Цитувати
якщо завтра хтось буде його продавати за мільйон баксів  в барахолці  - ти будеш кричати шо це невірно??
ні я перепитаю чи в нього добре з головою, оскільки на мене це виходить за рамки здорового глузду - продавати фотки на велофорумі це бред...
« Останнє редагування: 04.06.2012, 16:05:46 від teodor4ik »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 04.06.2012, 17:05:41 »
Коли товари проводяться для продажу, вони звичайно одразу оцінюються, але ці ціни є спочатку тільки потенційними цінами. Не може бути ніякої впевненості, чи товар буде продаватися по цим цінам або чи ці ціни забезпечують максимальний прибуток.
Таким чином, результат реальної ціни залежить від переговорів між конкретними виробниками та покупцями, а встановлення рівноваги займає деякий час, інколи досить великий.
                                                                                                                                                                                                                                       Взято з "Вільна енциклопедія"

 У нас - ринкова економіка, і не вважаю що Тед щось там дуже порушив. Він зробив справу за інших покупців - збив ціну.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 04.06.2012, 21:38:46 »
У нас - ринкова економіка, і не вважаю що Тед щось там дуже порушив. Він зробив справу за інших покупців - збив ціну.
справа в тому, що він нічого не збив. і по друге - нічого купляти не збирався навіть. як і Стєчкін. бажання було просто поумнічати і зробили вони це термінами далеко не лояльними. і результатом такого збивання  став срач і конфлікт з обзиваннями. через що цю тему я і створив, щоб в майбутньому конфліктів не виникало. цікавить товар - догора ціна - торгуєшся-домовляєшся.
а коли просто проходиш повз - проходь.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 04.06.2012, 21:40:03 »
Думаю, що такий собі мінімальний "офф топ" не зашкодить це навіть потрібна справа. Давайте поставимо себе на сторону покупця.  Проведем аналогію, ну наприклад з фотоапаратом бо їх зараз масово купують. От ви мало що шарите і йде віддавати свої гроші за ніби то те, що вам потрібно і переплачувати не збираєтесь. В такому випадку вам напарять всьо, шо схочуть самі продавці і вони будуть праві бо вони продають новий якісний товар по ціні яку вважають правильною. З часом ваш друг який розуміється на фототехніці відкриває вам очі і виявляється що ви переплати за купу наворотів які вам нах. не потрібні. І ніби всьо чесно, вам дали новий фот з гарантією і за адекватну ціну... але ви купили не зовсім те що вам було потрібно.   Тому надалі тре  інформувати потенційних покупців, не відраджувати купляти, а інформувати!!! Допис Теодора був цілком конструктивний. Давайте не будем жити за принципом- "моя хата з краю..."  Я б також не рекомендував купувати  купити річ, якщо я впевнений, що її можна купити дешевше чи кращої якості за ті ж гроші в іншому місці. Нічого проти не маю ні проти продавця того ексклюзивного ровера ні щодо самого ровера. Але вникнувши в суть і відкинувши фактор самостійної реставрації то в практичному значенні не такий то вже і цінний той велосипед.
   Зовсім інша справа коли в темі вже пішли образи прямим текстом... це вже грубість і думаю адміністрація мала б застосовувати методи впливу на користувачів які себе так поводять.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 04.06.2012, 21:42:04 »
ти НЕ розумієш шо таке крокодил... крокодил то утилітарність і самовираження, а не мистецтво і покупкачийогосьвираження... крокодил дешевший затрат на нього бо нікому крім будівника нахер не потрібен.
я одразу сказав, шо я не шарю в тому і цілком допускаю, що мої "крокодилячі" знання нижче плінтуса. гірше того - твої дійсні знання по темі зпровокували тебе вступити в дискусію, котра вилилась у конфлікт.
а якби його ніхто не чіпав -  тема би собі спокійно пропала в архівах і ніхто б не платив такі гроші.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 04.06.2012, 21:46:25 »
Думаю, що такий собі мінімальний "офф топ" не зашкодить це навіть потрібна справа. Давайте поставимо себе на сторону покупця.  Проведем аналогію, ну наприклад з фотоапаратом бо їх зараз масово купують. От ви мало що шарите і йде віддавати свої гроші за ніби то те, що вам потрібно і переплачувати не збираєтесь. В такому випадку вам напарять всьо, шо схочуть самі продавці і вони будуть праві бо вони продають новий якісний товар по ціні яку вважають правильною. З часом ваш друг який розуміється на фототехніці відкриває вам очі і виявляється що ви переплати за купу наворотів які вам нах. не потрібні. І ніби всьо чесно, вам дали новий фот з гарантією і за адекватну ціну... але ви купили не зовсім те що вам було потрібно.   Тому надалі тре  інформувати потенційних покупців, не відраджувати купляти, а інформувати!!! Допис Теодора був цілком конструктивний. Давайте не будем жити за принципом- "моя хата з краю..."  Я б також не рекомендував купувати  купити річ, якщо я впевнений, що її можна купити дешевше чи кращої якості за ті ж гроші в іншому місці. Нічого проти не маю ні проти продавця того ексклюзивного ровера ні щодо самого ровера. Але вникнувши в суть і відкинувши фактор самостійної реставрації то в практичному значенні не такий то вже і цінний той велосипед.
   Зовсім інша справа коли в темі вже пішли образи прямим текстом... це вже грубість і думаю адміністрація мала б застосовувати методи впливу на користувачів які себе так поводять.
так. але є одне але. якщоб з"явився РЕАЛЬНИЙ покупець, котрий би мав бажання купимти шось такого штибу і мав сумніви і хотів запимтатись в спеціалістів - є відповідний розділ для того щоб питати думку людей з цього приводу - тоді так. але люди починають висловлювати свою думку в темі, котра обговорень то в принципі і не передбачає.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 04.06.2012, 21:50:17 »
Й-о у спокій спокій, всі все зрозуміли - не хамити, проте я щось гадаю що як знову подібний на той перший пост появиться, то все-рівно хтось не втримається і напише те - що думає про це все. Таке життя

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 04.06.2012, 22:20:34 »
але люди починають висловлювати свою думку в темі, котра обговорень то в принципі і не передбачає.
ти єта уточни зара, то про шо тема, то твоя імха чи ти тута як представник адміністрації...
якшо простомімо проходил, то тему вважаю вичерпаною, бо далі таки підуть образи.
якщо представник прошу прокоментувати як ця тема корелються з отою. http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2997.0.html і тоді надалі просив би "Представників" оприділитись з реакцією на подразники на майбутнє... аке?

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 04.06.2012, 22:52:42 »
ти єта уточни зара, то про шо тема, то твоя імха чи ти тута як представник адміністрації...
якшо простомімо проходил, то тему вважаю вичерпаною, бо далі таки підуть образи.
якщо представник прошу прокоментувати як ця тема корелються з отою. http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2997.0.html і тоді надалі просив би "Представників" оприділитись з реакцією на подразники на майбутнє... аке?
це моя приватна позиція. і хотів би додати, що у Шприхи всі рівні і кожен несе персональну відповідальність за ескалації конфліктів (як і я, мабуть, створюючи цю тему))).
от про що я і веду тобі мову - якщо ти в тій темі мав думку щодо вільного вибору розміру ціну продавцем  - бо то була твоя думка - то, надіюсь, ти не поміняв її і надалі будеш притримуватись такої позиції.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #10 : 04.06.2012, 23:18:01 »
Щодо вищезгаданої теми - коли я побачив, що автор (майстер клас) видалив перший пост в темі і створив нову з аналогічним наповненням, я об'єднав дописи в обидвох темах, оскільки зауваження користувачів щодо товару видавались мені об'єктивними.

На мою думку, наявність конструктивної критики  в темі  не дозволить всяким баригам впарювати не обзінаним на залізі шприхалям непотріб за завищеними  цінам. А щоб критика не перетворювалась в обсиралово, є модератори.

 

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 04.06.2012, 23:20:34 »
       Висловлю свою думку як людина , яка в роверах не дуже розбирається...
      Нікудишній б/у велосипед з барахолки чи такий же новий, людина яка в байках розуміється ніколи не купить. Тому зрозуміло що завищені ціни ,  блискучі "бездєлушки", задні неробочі "аморти", і т.д. в барахолці,  розраховані якраз на новачків,  які  і питання, через незнання предмета,  на форумі якесь сформулювати не зможуть.
     Тому не можу взагалі зрозуміти в чому проблема? Якби Тед чи хтось інший написав якусь єресь , яку б дописувачі  спростували то тут все зрозуміло - розстріляти нафіг.
      А так людина пише що то є г....но,  всі з цим погоджуються, топікстартер не заперечує ( принаймні раніше він просто нову тему починав, а не вступав в дискусію), з"являються якісь  незрозумілі аргументи...   
      Якщо ви ( кшатрії - глянув в Вікі що то таке)  є насправді тими за кого себе видаєте , то маєте власне захищати інтереси велолюбителів на цьому форумі при любих обставинах, а не лише тоді коли хтось цього попросить.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #12 : 04.06.2012, 23:24:00 »
Так ми ж захіщаємо :). Тед за то навіть атсідєл :)

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #13 : 05.06.2012, 00:13:54 »
Особисто я за конструктивну критику, бо завдання форуму не тільки у спілкуванні, а й у допомозі новачкам. І ця допомога має бути не тільки у відповідному розділі. Щодо критики, я проти прямих образ, але інколи, краще обережно довести людині її неправоту. Наведу приклад. Місяць назад була створена тема щодо купівля ашана. У темі людини відговорювали від цього, було багато критичних зауважень, інколи не зовсім коректних. Але в кінці кінців усе стало на свої місця, а топікстартер залишився задоволеним, недивлячись на не зовсім коректні відповіді. Він зрозумів свої помилки і дослухався до більш знаючих людей.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 05.06.2012, 10:32:37 »
Так ми ж захіщаємо :). Тед за то навіть атсідєл :)
стоять, боятса... я атсідел за ідею... а таяк такої статті нема то пришлось прибігати до образ адміністрації...

хто не в курсі, я тоді був на тій стороні яку зара відстоює самурай, але з правами модератора в барахолці я просто витер пост, який мені не сподобався. Далі понеслось то шо в лінку.