Тема: прошу вашої допомоги  (Прочитано 4903 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 30.05.2012, 19:55:02 »
Хлопці можите мені допомогти. Скільки коштує оренда велосипеду....дуже прошу щоб хоч хтось допоміг в вирішенні цього питання наперед вдячний. p.s.Я мав номер до Славіка з форуму-але в мене телефон вмер.то може і Славік відпише і напише свій номер.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 30.05.2012, 20:22:04 »
який, коли і на скільки?

Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 30.05.2012, 21:11:48 »
який, коли і на скільки?

Дякую Теодоррчик за відпис.... я позичив свій Trek 4300 від сьогоднішнього вечора 19.00 до недільного вечора. і незнаю скіко то брати з хлопця грошей))

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 30.05.2012, 21:47:07 »
Хлопці можите мені допомогти. Скільки коштує оренда велосипеду....дуже прошу щоб хоч хтось допоміг в вирішенні цього питання наперед вдячний.
Ви то прохання так виклали ніби то питання життя і смерті :D  Думаю, що якщо просто позичили, то значить це ваш знайомий чи друг. Якщо так, то нехай катає колись і вас виручить. Якщо здаєте ровери на прокат, то самі мусите знати чи формувати  ціни на такі послуги так, щоб була рентабельність. ІМХО

Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 30.05.2012, 22:50:04 »
Ви то прохання так виклали ніби то питання життя і смерті :D  Думаю, що якщо просто позичили, то значить це ваш знайомий чи друг. Якщо так, то нехай катає колись і вас виручить. Якщо здаєте ровери на прокат, то самі мусите знати чи формувати  ціни на такі послуги так, щоб була рентабельність. ІМХО

це не є питання життя і смерті як написано у вищому дописі-я прошу лише написати конкретно ціну хто знає от і все.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 31.05.2012, 09:55:41 »
Ти другові позичив чи кому? Та й взагалі що за монетізація відносин, не в Бердичеві чи Тель-Авіві живемо  :).  Найкраще це хай людина  після того віддасть ровер на повне ТО. І ти будеш впевнений що ровер буде справний і не похерений за ці дні і хоч якась користь.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 31.05.2012, 17:49:04 »
дав я в оренду людині, яку незнаю взяв права його для надійності...а тепер от думаю скіко то грошей взяти.щоб його і себе необідити)) :police:

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 31.05.2012, 19:28:59 »
50-100 грн. якшо лэвий... але я би так не робив 100% і тобі надалі не раджу, якщо не плануєш того ставити на промислові рельси, бо потім ремонт може потягти більше... Зуб даю шо я би чужого ровера не жалів і валив би по всьому шо бачу і як си схочу...

Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 31.05.2012, 21:04:05 »
ДЯКУЮ ТЕОДОРЧИК ТОБІ ЗА ПОРАДУ...ТОБТО ЯКЩО ВІЗЬМУ ЗА СВОГО ТРЕКА 4300 НЕПОГАНОГО ДОРЕЧІ 90ГРН БУДЕ НОРМАЛЬНО?? я розумію тебе прекрасно але нажаль тепер так сталися обставини в житті....... а продавати то нехочиться..ще раз дякую..

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 31.05.2012, 23:23:04 »
Зуб даю шо я би чужого ровера не жалів і валив би по всьому шо бачу і як си схочу...


 :D :D :D

" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 01.06.2012, 00:04:21 »
по-моєму саме краще після того як віддає то загнати до знайомого майстра шоб глянув шо з все добре(щоб потім за свої гроші не ремонтувати пів ровера) і брати плату як душа бажає
просто люди є різні, одному скажеш гарний ровер - піде і буде скакати шо колеса гнуться
другому скажеш то саме буде насолоджуватись трасою і т.п.

Offline pius

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 04.06.2012, 19:37:38 »
Подякував всім хто відгукнувся.розібрались вже))