Тема: Петиція до Кабміну, ВРУ та Президента.  (Прочитано 4317 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 26.05.2012, 21:47:41 »
Цитувати
Всім привіт,
на Велодень 2012 пропонується підписати Петицію до Кабміну, ВРУ та Президента. Протягом тижня ми обговорювали її текст, і тепер остаточна версія - у додатку.
Дякую всім за коментарі до драфту Петиції. На жаль, не вдалося врахувати всі коментарі, але я взяла всі до уваги, і буду пропонувати включити їх у план робіт, коли його будуть створювати після нашої петиції (я сподіваюся).

Пропоную всім-всім-всім містам, які читають цей текст - обов"язково роздрукувати собі все, як вказано у "Методиці підписання" і зібрати якомога більше підписів. Ми у Києві хочемо зібрати щонайменше 2000 підписів, а загалом по Україні було би добре зібрати 10 тисяч.

Петицію можна підписувати до 15 червня, а потім надіслати в Київ, на пошту, вказану у "Методиці". 26 червня плануємо уже отримати всі листи і передати повну петицію до влади - влаштуємо, мабуть, велику покатушку і все передамо.

Російськомовні міста можуть перекласти текст петиції на російську мову і поширювати її там скрізь, але будь ласка, не змінюйте бланк для підписів - хай він буде саме такий, щоб всі були однакові.

Якщо у вас є запитання - будь ласка, подзвоніть мені (на пошту не встигну відповісти) - 097 699 10 38, Іра.

Дякую за вашу допомогу! Хорошого Велодня всім завтра, післязавтра і завжди!

Ну шо гражданє? Підтримаємо?
Я попробую розкидати по веломагазам і майстерням, хтось з тих хто завтра котить на марафон візьміть ссобом пару бланків і ручку?

таяк я бду в отпуску то тра шоби хтось з ценрових підписався бути агентом, чи як варіант, бажаючі форумчани можуть по магазинам підписуватись.

Offline Romko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 29.05.2012, 08:47:44 »
Альо!
То чи є якийсь рух з тою петицією?
..я буду довго гнати велика...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 29.05.2012, 10:23:14 »
спамлю на інших форумах, сьогодня планую пройтись по магазинам з нею... а так, то тиша...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 30.05.2012, 13:03:28 »
поки шо так:

В спорт+ взялися збирати, в РБ мягко так послали, мотивувувавши тим, шо мол нехрен їм ше на шо час тратити, в них роботи дохрена...

з наших ніхто нічо не каже...

Якшо хтось все ж таки надумає... листки підписів лежать в Спорт+, можна туда зайти і лишити свої автографи.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 30.05.2012, 17:43:24 »
Треба буде забігти підписатися.
 Я бачу ти вже навів контакти з новими продавцями в Спорт+  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.