Тема: треба приварити півоти  (Прочитано 4735 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline klm1609

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 22.05.2012, 16:29:37 »
Хто може, або порадить де можна приварити до рами дитячого ровера півоти під вібрейки хоч би на заднє коло, там стоять краби, а мала не має стільки сили щоб добре загальмувати, відповідно, навіть при невеликій швидкості гальмівний шлях дууууууже довгий, відповідно катаємся лише парком шевченка, дитині вже надоїло, а мені ще більше.
На фото: вигляд того самого ровера зу заду.

« Останнє редагування: 22.05.2012, 16:41:19 від klm1609 »
AtalaKynastStaiger

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 22.05.2012, 17:12:44 »
спробуй підтягнути трос, щоб швидше ловило.
і позич в тріалістів смоли - вони нею обід натирають - ловить аж скрипить)

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 22.05.2012, 17:44:27 »
ну і судячи з фото тормозні колодки також не з кращих. Думаю заміна колодок трохи підвищить КПД

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 22.05.2012, 21:18:49 »
ну і судячи з фото тормозні колодки також не з кращих.
я б сказав з ніяких... людські тормоза+людські колодки, бінго.... я не бачив, але підозрюю шо ручки пластикові, якшо так їх тоже на заміну.

Offline klm1609

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 22.05.2012, 21:53:45 »
в принципі ручки не такі страшні і незручні, якими могли б бути (на фото), та й знайти якісь зручніші для 9-річної дитини не просто.
1 - підтягнув;
2 - до смоли справа ще не дойшла;
3 - колодки й справді не фонтан - треба замінити;

AtalaKynastStaiger

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #5 : 22.05.2012, 21:59:02 »
Також можуть бути проблеми із системою трос/сорочка. Якщо там купа бруду та іржі, то гальма можуть працювати досить погано - немає потрібної рухливості.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline klm1609

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 22.05.2012, 22:03:45 »
Також можуть бути проблеми із системою трос/сорочка. Якщо там купа бруду та іржі, то гальма можуть працювати досить погано - немає потрібної рухливості.
трос/сорочку поставив нові в суботу.
AtalaKynastStaiger

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 22.05.2012, 22:57:15 »
в принципі ручки не такі страшні і незручні, якими могли б бути (на фото), та й знайти якісь зручніші для 9-річної дитини не просто.
3 - колодки й справді не фонтан - треба замінити;
питання не в зручності... пластик мягкий і зусилля тратиться на гнуття ручки, а не на прижим колодок.
ці колодки, колодками назвали з похмілля індуси чи китайці та так і зробили... там мягка, а не жорстка гума, тож гідний кавалок сили йде на її зминання, а не на прижим їх до обода.

тормоза хижі, але не самі бідові, тож якшо їх не клинить, то краще не трогати.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 23.05.2012, 22:30:35 »
Сьогодні мені привезли ровер  на таких самих гальмах і попросили їх налаштувати бо ніфіга не тормозять. І дійсно, спробувавши я офігів з того, що тормоза можуть так херово працювати.  Переглянув я то всьо і прийшов висновку, що тра міняти не тільки колодки, але скоріш всього і самі тормоза. Справа в тому, що вони зроблені з штампованого металу і коли починаєш гальмувати то їх так викручує, що то пЄсЄц.  І хоча в "мому" ровері хороші тормозні ручки та все ж таки після невеликого розгону я себе ледве стримав, а давив на ручки так, що чуть троси не виривав з зажимів. Згадав про вашу дитину і подумав, що якщо я ледь зупинив ровер то дитині це буде в рази важче, хоч вона легша. Хтось знає чи є такий тип тормозів але не з штампованої бляхи а з цільного алюмінію? Мож хтось має такі, розгляну ваші пропозиції.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 24.05.2012, 10:26:52 »
Справа в тому, що вони зроблені з штампованого металу і коли починаєш гальмувати то їх так викручує, що то пЄсЄц.  І хоча в "мому" ровері хороші тормозні ручки та все ж таки після невеликого розгону я себе ледве стримав, а давив на ручки так, що чуть троси не виривав з зажимів. Згадав про вашу дитину і подумав, що якщо я ледь зупинив ровер то дитині це буде в рази важче, хоч вона легша. Хтось знає чи є такий тип тормозів але не з штампованої бляхи а з цільного алюмінію? Мож хтось має такі, розгляну ваші пропозиції.
на фотці вони досить прілічні, я бачив і гірші... В РБ наблюдав по 140 крабиків, вродє прилічні.

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 24.05.2012, 14:21:33 »
мені би і б/у підійшли)

Offline klm1609

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 24.05.2012, 22:13:52 »
ці краби, які стоять, купив на базарі, там же і взяв нормальні ручки (не пластмаса), троси попідтягував наскільки можна. Колодки на задньому колесі поміняв, якщо будуть ліпше працювати ніж попередні - заміню і передні. А взагалі, проблема тих крабів які, стоять не в тому, що вони не гальмують, а що дитина має бути якимось армреслером щоб загальмувати - і по-друге, але не менш важливо  - нема в продажу гальмівних ручок для дитячих ручок. З понеділка побачимо чи капіталовкладення в загальному розмірі близько 150 грн. дало якийсь  результат.
Річ ше й в тім, що це перший ровер малої, який вона за 2-3 роки переросте, і тому не хочеться в нього надто багато інвестувати.
AtalaKynastStaiger

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 24.05.2012, 22:54:15 »
нема в продажу гальмівних ручок для дитячих ручок.
і не треба... тама має бути болт шо притискає ручку до руля, його тра вкрутити подальше і вот вам дитяча ручка. а то шо мало ходу, то тра колодки ближче підвести