Тема: Велосипед і небезпека пішоходам  (Прочитано 7167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 14.05.2012, 12:48:49 »
Ось зранку попав на якийсь сюжет з Нью-Йорка, мол там стараються боротися з пробками на дорогах пересажуючи народ на велосипеди. І однією з сторін такого підходу виявилось збільшення кількості ДТП за участю велосипедистів. Причому ДТП не з машинами а з пішоходами. Деякі навіть з смертельних фіналом. Але треба зазначити що в більшості випадків фігурують не пересічні велосипедистки-покатушечники а курєри з всяких доставок піц і т.д. Тобто народ який цілими днями гоняє пошвидше по вулицях міста.
 Вот думаю чи не станеться так що скоро велосипед прирівняють до іншого транспорту і почнуть вимагати права на керування і проходження ТО. Які думки товариші? Може дійсно з збільшенням кількості велосипедів зростає і небезпека оточуючим, в першу чергу пішоходам.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 14.05.2012, 13:12:11 »
Згідно ПДД велосипедистам заборонено рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках. Вийнятки: - діти до 7 років і велосипедисти, що ведуть ровер під руку пішки. Якби в нас ці правила не ігнорувалися, то проблем з пішоходами би не виникало.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.05.2012, 13:33:18 »
доречі про правила... батя вчора чудом не зніс одного велокамікадзе... йому реально просто повезло... Картина:

кільце біля універсама... від універсама на кільце викатується роверист, причом їде ВПЛОТНУ! до кільця. З канади чуть ззаді нього викатується батя, і потроха його доганяє тримаючись правіше. Зі злуки викатує бус і стає справа від баті. Фатеру тра повертати на тарнавського, він слідкує за бусом справа....... і тут бля ровер вивертає вправо прямо перед носом, батько на інстинкі гальмує, йому в жопу ледь не прилітає жигуль, бус тоже переторможується, а єздун з круглими глазамиі видом шо так має бути пиздує по діагоналі в дворік ледь не впоровшись по дорозі ше в одну машину...

Його мали вбити 3 рази!

Ітого... Нехрен робити на ровері в лівій полосі, повороти таки тра показувати...
« Останнє редагування: 14.05.2012, 14:13:57 від teodor4ik »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #3 : 14.05.2012, 14:10:06 »
Якраз на велодень буде лекція для велокамікадзе. Може хоть кількох дурнів це врятує.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 14.05.2012, 15:35:38 »
Якраз на велодень буде лекція для велокамікадзе. Може хоть кількох дурнів це врятує.
Якраз на велодень позаду колони буде Еразель з кулеметом. Буде відстрілювати всіх хто буде їхати не по правилах. Може репутацію велоспільноти це врятує  :D
 Реально, вже задумуюсь над тим щоб відстрілювати деяких велооленів. Сам звісно не безгрішний, але інколи бачу таке що хочеться вуха повідкручувати горе-лісапедистам.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 14.05.2012, 18:24:18 »
Боюсь якраз таких в колоні не буде, бо так як вони їздять, то їх всіх до Велодня, уже приберуть до рук наші лікарні  :D

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #6 : 14.05.2012, 21:35:55 »
До речі хто буде допомагати тримати дисципліну у колоні? Потрібен повністю адекватний і толковий байкер. В разі непорозумінь міг залучити не кулаки/матюки а працівників автоінспекції.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 14.05.2012, 23:45:29 »
Боюсь якраз таких в колоні не буде, бо так як вони їздять, то їх всіх до Велодня, уже приберуть до рук наші лікарні  :D
Чорний юмор!(
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline mr.Dream

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • МайНЕТ
« Reply #8 : 16.05.2012, 17:15:07 »
Згідно ПДД велосипедистам заборонено рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках. Вийнятки: - діти до 7 років і велосипедисти, що ведуть ровер під руку пішки. Якби в нас ці правила не ігнорувалися, то проблем з пішоходами би не виникало.
Мені якось не в кайф їхати по бруківці, або поруч з довбойомами-машрутчиками, які обминають ямки, не звертаючи уваги на сусідніх учасників руху. Правда, 95% їду по автодорозі, але є такі місця, що сраки шкода :)

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #9 : 16.05.2012, 17:29:49 »
Ну дамба і Збаразька, то виключення із правил... Там дійсно краще потихеньку, акуратно по тротуару.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 16.05.2012, 18:38:54 »
Вчора бачив велоаварію, якраз на тротуарі на набережній. Дідок їхав в ПО ПРРРАВІЙ СТОРОНІ і заїхав в молодого який гнав ПО ВСІЙ ДОРОЗІ НА... ВОТАКВО !!! ))) :D :D :D, впали обоє, добре шо людей не потовкли :police:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 16.05.2012, 18:49:12 »
Ніфіга непоняв про другого учасника? Другий їхав зізгагами по всій дорозі?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 16.05.2012, 18:49:34 »
і сміх і гріх... шоб вже 2 ровери не розїхались... хотя чо єто я... сьогодня, летю від 11 школи вниз, все чин чином зокраю справа. Якийто постарший олень вивалює з двора і спокойно пенздалює мені тупо в лоб... добре воділа шо їхав за мною був з мудріших, коли я махнув поворот, притормозив і дав мені лижню, шоб того дибіла обїхати, бо я би там хрен відтормозився.

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #13 : 16.05.2012, 21:45:20 »
Пилю недавню кулсторі.
Їду на роботу вниз до шостого магазину.
Вся права сторона в пробці, тротуар\зупинка в пішоходах, а я собі яко втиснувся по праву сторону біля тротуару тай кочуся з горки, чьо, і тут раптово, малишка 3х4 злазить з тротуару за 5\8 метра, городить дорогу. 
Ммм, в цей момент дякував собі, шо не пожалів копійчину на нормальну гідравліку. Звернув би вправо, в'їхав в маршрутку, вліво, то в'їхав би в таких самих малишок, які купою йшли вниз до зупинки. Місця їм не хватало бачте :D.

« Останнє редагування: 16.05.2012, 22:07:58 від org100h »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 17.05.2012, 10:10:50 »
Ти їхав по правій стороні? То чого якби ти зїхав вправо то б в маршрутку вїхав а вліво то в дівчат. Дівчата йшли по дорозі а маршрутка їхала по тротуару? Слух, відсип, а  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.