Тема: Ровербайк торгує фуфлом?  (Прочитано 8304 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« : 12.05.2012, 15:17:52 »
Всім Привіт..
каро4 сталась така  проблема..
Якось 2 тижні тому я катався на байку ( катаю тріал) в мене була вже дуже стара камера, на якій вже було 40+ латок..
і в один чудовий момент вона трісла просто по шву навпіл...
Нащастя в мене були собою гроші поїхав в ровербайк купив камеру maxxis 26*2.5 ..ставлю...
починаю качати вже майже накачав ...чую шось спускає..я зняв..а там сосок на половину відірваний..
я пішов знов в магазин все пояснив..вони мені поміняли на ше одну...я поставив ...всьО ок..
Покатався я приблизно тиждень..і знов все повторилось я катався і колесо почало спускатись...я зняв...а там знову дирка в соску..
Сьогодні був в ровербайку сказали шо міняти вони не будуть...бо в них нема гарантії на камери...

Отож висновок:...НЕ РАЖДУ НІКОМУ КУПУВАТИ В РОВЕРБАЙКУ КАМЕРИ особливо максіс...((( >:D

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.05.2012, 15:38:24 »
ну може якись брак на завозі і раз поміняли тому я б не говорив що там торгують фуфлом.
Хоча спорт + як на мене кращий)

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #2 : 12.05.2012, 15:55:35 »
А насос який? Ручний? Сосок француз?
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12.05.2012, 15:59:59 »
насос ручний маленький..
але я завжди як качав то тримав сосок...
сосок...самий простий

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #4 : 12.05.2012, 16:04:48 »
Просто я раніше дуже "любив" пробивати сосок об обід. Може бути проблема із фліпером. Уважно передивись "дирку" під сосок.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.05.2012, 17:46:01 »
Я на початках 2 рази обривав сосок об обід. Після другого разу приїхав до продавця, не з претензією, а з питанням - що не так. Повезло, толковий попався - спитав який тиск я накачую. А фіг його знає який тиск, просто щоб накачане було. Він поміряв, а там 0,8 ат., із за цього камера з покришкою потихеньку просковзує відносно обода під час тормозіння і в кінці кінців обриває сосок. Він поржав накачав мені до 2,5 ат. і порадив користуватись манометром, що я тепер постійно і роблю, правда тиск тепер менше як 3,5 не тримаю.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #6 : 12.05.2012, 21:17:33 »
не можна зразу робити такі критичні висновки, та все ж, з таких дрібничок складається загальний імідж...

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 12.05.2012, 22:22:48 »
не знаю
купляв на Команч, 2 роки назад: крила, замок - все гуд....
цього року на Фуджик купляв: велокомп(до речі в РБ він був на 55 грн дешевший ніж на офф.сайті Келліс), захист пера... також все гуд...
також цього року брали там Трек 3500 другу, накатав вже 550 км.. все гуд....

Offline Pavlik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 345
  • Карма: +108/-1
  • Стать: Чоловіча
  • ACDC
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 12.05.2012, 22:41:58 »
був свідком при всіх пригодах автора з камерами))там внатурі якесь гавнєцо ті камери, в мене ніколи такого не було хоть і катаю майже на спущених колеса(чаоянг дозволяє  :laugh:)камера в мене доречі така ж-максіс, там походу реально брак або старі!але за 70 грн вони б мали поміняти, внатурі імідж робиться з таких дрібниць!
хоча є там і класний чувак, мені завжди допомагає якшо шось треба, за шо йому вдячний! ::)
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,5964.0.html
0672952943
skype damonwatson_

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 13.05.2012, 09:19:00 »

Нащастя в мене були собою гроші поїхав в ровербайк купив камеру maxxis 26*2.5 ..ставлю...
починаю качати вже майже накачав ...чую шось спускає..я зняв..а там сосок на половину відірваний..
Ги, як же я з тим накОхався. У мене так само пішли спати пару максісів і одна кенда з Спорт+. Так само рвались соски. Але у мене від катання, правда я вгробив 3-4 камери і з два місяці часу поки вияснив чого. Бо покришка була стара і прокручувалась(не трималась об обід із за старості і сухості гуми). Відповідно за деякий час ніпель перекошувало і рвало. Покришка була Максіс Адвантедж. Може у вас таке саме?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 14.05.2012, 23:09:46 »
Ги, як же я з тим накОхався. У мене так само пішли спати пару максісів і одна кенда з Спорт+. Так само рвались соски. Але у мене від катання, правда я вгробив 3-4 камери і з два місяці часу поки вияснив чого. Бо покришка була стара і прокручувалась(не трималась об обід із за старості і сухості гуми). Відповідно за деякий час ніпель перекошувало і рвало. Покришка була Максіс Адвантедж. Може у вас таке саме?
так прікол в тому шо перший раз воно на равному місці трісло я качав і ше навіть не встиг скласти насос як воно спустило))

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 14.05.2012, 23:40:45 »
а з попередньою камерою шо сталось шо ти нову купив?
це колесо яке в мене зара на байку стоїть, то можу впевнено сказати шо на рівному місці ніпель не відривається
GO HARD OR GO HOME!

Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 17.05.2012, 19:40:39 »
в попередній камері вже було +40 латок))
і вона трісла просто по шву...

Offline Назко

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 06.02.2013, 18:25:17 »
народ, підкажіть новачку, чи роблять в Ровер Байку ТО і чи ремонтують, яка якість роботи, і де ще в Тернополі роблять подібне?
А ми все вище, бо в долині небо не таке..

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 06.02.2013, 18:43:11 »
народ, підкажіть новачку, чи роблять в Ровер Байку ТО і чи ремонтують, яка якість роботи, і де ще в Тернополі роблять подібне?
http://shpryha.te.ua/index.php/board,42.0.html
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...