Тема: Вибір низько-бюджетного 2-амортизаторного ровера 19-20” для початківця  (Прочитано 29483 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 07.05.2012, 13:48:14 »
подивись що буде на аукціоні в того чувака, а як нічо гідного не буде то моюеш цей спокійно брати)

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 07.05.2012, 14:28:26 »
Ну цей більше шосейний для асфальту, то так, якщо вже нічо не буде підходяще, то приглянуся. А з аукціону я дзвонив щойно, казали до ночі оформлять прайс  з того що приїхало. Блін, вже на голках сиджу, влом чекати.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #62 : 11.05.2012, 09:03:24 »
Ну нарешті я дочекався, коли на аукціоні той чувак виставить нормальні описи. Тепер ще троха інформації нього: товар привозить майже кожного тижня. Частину роверів розбирають зразу на місцеві магазинчики, останки він якраз на Аукро і продає. Ось що лишилося цього разу:
http://aukro.ua/listing/user.php/run?change_view=1&order=pd&us_id=16593305
З нормальних більш-менш мені но 1 моделька сподобалась, роз’ясніть що то таке і чи вартує уваги:
Longus алюміній

Але мені на вигляд то більше шосейник якийсь а не по горбам місити… Якщо скажете, що це не фест варіант, то чекатиму наступної партії ще тиждень. Дуже шкодую що профукав через неуважність той Трек з минулого завозу…


Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 11.05.2012, 10:10:09 »
Якщо пріоритетом вважати ваше непохитне бажання купити собі "гойдалку", тобто  шось типу двопідвіса), то цей ваірант дещо кращий ніж ті ровери які ви запропонували на початку теми. П.С.  нафіга там то 28" колесо...?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 11.05.2012, 11:02:59 »
якись жууутко дивний агреат... я так і не поняв як до нього відноситись... по суті то шото аля джип з заниженою посадкою і гоночними сліками... думаю шо взяти його таки варто... але сразу готуватись до заміни аморта 250-300 грн.(можна і 700, але то я вже так, до слова)...

але якраз до тих вимог шо ти писав вроде якраз підходить... на такій гумі непоганий накат, спружина під жопою, не самі говені компоненти які потім можна на норм. раму переселити і принаймні можна продати за вменяємі гроші.

РОЗМІР РАМИ 59см... а це вже цікаво... 23" то на довгі ноги.. 590+60(сідло)+170(шатун)= 820мм, це мінімум довжини ноги від паху до пятки, який до неї канає.
 

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #65 : 11.05.2012, 11:24:38 »
...РОЗМІР РАМИ 59см... а це вже цікаво... 23" то на довгі ноги.. 590+60(сідло)+170(шатун)= 820мм, це мінімум довжини ноги від паху до пятки, який до неї канає.
Щойно взяв рулетку і реально заміряв. При зрості 1,85м в стоячому стані ті 820 мм – то якраз від моєї пятки до правого яйця (воно щось нині нижче опустилося, то певне від вчорашнього жигулівського пива). А якщо прижати до дупи – то всі 850 втискаються.
Але не знаю чи що проканає той агрегат. Мене в ньому насторожує:
1)   непонятна марка
2)   дуже великі колеса
3)   відсутність двійних дисків на колесах, чи як там воно називається по правильному. Хоча там щось чорніється тоненьке на фотках, я так і не зрозумів чи то воно.
4)   Власник по телефону реально казав що в тій моделі вроді треба дивитися до передніх аортизаторів. Втулки чи що там скоро прийде час міняти, але ще їздить добре поки. То тре буде ще раз перезвонити і уточнити.
Правда Ви кажете, що фарш нормальний, можна буде спихнути як не впре. Ще три дні поговоримо про ного, а під кінець торгів по ціні буде видно чи братиму, чи почекаю на наступну партію. Це вроді самий оптимальний варіант. Правда я б хотів встигнути ще на дійство «ПЕРША СОТНЯ» 27 травня :).

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 11.05.2012, 11:49:37 »
(воно щось нині нижче опустилося, то певне від вчорашнього жигулівського пива).
  Офф топ конечно, але в кождого нормального хлопа так має бути) Одне ... нижче, а друге вище) Можеш провести щоденні заміри)

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 13.05.2012, 12:14:53 »
Щойно телефонували з РоверБайку, сказали що якраз приїхав 1 шт Winner PANTHER DISK  20", що був в старпості. Тепер от не знаю що робити. Той БУ Longus чи новий Winner...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 13.05.2012, 13:01:32 »
шлангус 100500%

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #69 : 13.05.2012, 14:44:31 »
Лонгус. Віннер больно "дитячиий"  за виглядом(якийсь короткий і диспропорційний). А на лонгусі навіть в довгі поїзкди можна пиляти, тобто 28 колеса роблять свою справу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #70 : 14.05.2012, 18:27:55 »
ужас.....не знаю навіщо вам припекло брати той ашан......але скажем так я вас розумію бо коли брав свій перший ашанський підвіс теж думав мяко буде їздити і хотів іменно підвіса хоть і розумніший друг відраджував.... якщо ви сподіваєтеся що аморт той і вилка буде працювати то потім гірко розчаруєтеся...
правда ше залежить від пружини(в менее був знайомий який теж важив під 100кг і під ним та "підвіска" просідала на пів см :D :D...сама гірша біда таких велосипедів неможливість апгрейду(тобто все -таке гівно шо дешевше то гівно викинути і купити шось нормальне ніж абгрейдити :))......тож якщо ви ще не зробили покупку то одумайтеся!!!!!! бо я вже не раз пошкодував: позавчора зламалась передня перекидка, замотався і злетів ланцюг і я обдер шкіру на руках коліні і бедрі....а могло бути ше гірше(причому їхав по рівній дорозі).....і е якшо я взяв свій вел за 1000 з копійками(по правді я хотів прайд але він коштував під 1800 тоді), то давати 2200 за цю пародію на велосипед......ліпше дійсно взяти якийсь бу хардтейл і амортизований підсиділ(або сідло від України з пружинками)-повірте то й же ефект!!!!! :D :D


Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #71 : 14.05.2012, 18:35:30 »
і той лонгус хоть і трошки кращий ніби від віннера але але все одно   :laugh:.....просто чогось коли люди вибирають велосипед і нічого в тому не шарять то 95% хочуть саме двохпідвіс і 100% нікого не слухають аж поки потім самі не переконаються(по собі знаю)........

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #72 : 18.05.2012, 18:14:48 »
ФІНАЛ історії:
Вівторок виграв аукціон. І нарешті привезли сьогодні той LONGUS під хату, оплатив на місці, ще заокруглили до 1600. Правда там треба відрегулювати все для комфортної їзди. Ото завтра буду на вело дні і проконсультуєте.
Колеса були слабо накачані і задній скат прожований, з часом тре буде міняти. Передній правда новіший («контінентал»), він компенсує знос заднього.
Так от пішов в себе на Алясці на базарчик до чувака, що ашанами торгує, аби підкачав. Він ніпелі розкрутив, спустив, надів стандартний переходнік… а воно, як виявилося, з ним не качає. Сказав дядько що в мене непоянта чудо машина, він з такими ще не стикався, і що краще викинути ті закордонні камери і купити в нього звичайні з стандартними ніпелями по 23 грн :). Так що додому поніс я на плечах ровер (от тепер нарешті зрозумів, нащо здалася легка алюмінієва рама). Браво серед сусідів вело-любителів один знайшовся з серйозним агрегатом і насосом під такі колеса. Зараз прийде з роботи і зробимо обкатку. 


І того, тепер лишилося докупити:
1.   Шолом
2.   Носос і ремкомплект
3.   Велокомп, аби засікати скільки щодні проїжджатиму
4.   Якесь шмаття для катання, а то джинсів шкода.

Перший пункт поїду завтра і в ровербайку куплю (там ж вроді норм ціна\вибір, чи є десь краще?), решта не горить. Якщо ноги не болітимуть і за пару днів відновлю форму, то може і на 100км поїду. В мене бабця в Малому Ходачкові (початок маршруту), так що, якщо здохну на старті, то там і зверну на пироги зі сметаною :).

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #73 : 18.05.2012, 19:09:01 »
це ніпель преста
в спорт + є перехідник, під такий ніпел для простого автомобільного насосу....
не слухай базарників, такий ніпел ькращий і надійніший ніж автомобільний, і тримає на багато більший тиск
також практично всі вело насоси можут ькачати і шредер(автомобільний ніпель), і престу (велосипедний) такий як в тебе....

в мене до речі також такий ніпель на камерах
http://shpryha.te.ua/index.php/topic,6782.0.html

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #74 : 18.05.2012, 20:55:00 »
практично всі вело насоси можут ькачати і шредер(автомобільний ніпель), і престу (велосипедний) такий як в тебе....
тама одна фенечка перекручується на інший бік і усьо.

Правда там треба відрегулювати все для комфортної їзди. Ото завтра буду на вело дні і проконсультуєте.
а тепер читай УВАЖНО анонс велодня... тутка буде живйом майстер який тобі то все настроїть НАХАЛЯВУ, якшо встигнеш в чергу прилаштуватись.

не можу дочекатись побачити того лаха живйом.. бо шесьти кіко живу, такего не видів...