Тема: Вибір низько-бюджетного 2-амортизаторного ровера 19-20” для початківця  (Прочитано 29504 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 05.05.2012, 14:31:47 »
Велосипед привіз колись з англії якись тернополянин і велосипед стоїть в підвалі без діла.
часом не тойво?

 якшо мова про нього, то його реально варто забрати, вкласти ше грошів до тих 2к шо є на норм. аморт і колеса + переборка (з тим поможу) і буде просто шикарний вихід з ситуації.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #46 : 05.05.2012, 14:44:48 »
Погуглив про той Варп. Як і підозрював то фірмовий велосипед СТАРИХ РОКІВ. Тобто зарашні ашани то передерті нормальні початку-середини 90-х років.  Тобто той Варп не ашан, але вік його певно років 15, якщо гугли не брешуть по епоху такого типу рам. Тому якшо все ж ТВЕРДО НАЦІЛИВСЯ на щось мягке то може й варто звернути на нього увагу. але я б зразу пошукав де можна замінити підшипники в підвісці.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 05.05.2012, 17:32:07 »
ага)я про нього. Якби був продаж тільки рами то забравби їїї собі)
Рекомендую звертнути на нього увагу.

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 05.05.2012, 18:29:05 »
Що ж, подзвоню до того англійця, попитаю за розміри рами, може підійде мід мене. Чи так хтось по пам’яті скаже чи там є хоч 50 см?
І ще хочу пару роз’яснень:
Цитувати
Ну але все одно вибираючи такий підвіс жертвуєш жорсткістю конструкції.
Це означає, що серед мінусів я мати не жорстку конструкцію (втрата маневреності на поворотах і ККД через прогинання), але плюсом буде плавність проходження горбиків?
І ще через імовірну старість того №1 Giant з аукціону я ризикую мати дефіцит з заміною деталей зношених? Бо все таки до нього схилявся, на вигляд вроді не пенсіонер, але якщо будуть потім проблеми в обслуговуванні через великий вік то не знаю чи варто його брати.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #49 : 05.05.2012, 19:48:47 »
Горбики проходяться нормально, навіть на рігіді. Щоб в дупу не товкло потрібно привставати на нерівних ділянках.
Щодо запчастин, то варто зазначити, що він має дюймовий стандарт, тому у майбутньому можуть виникнути проблеми із заміною вилки. Якщо це не планується, то проблем особливих не буде.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 05.05.2012, 20:02:02 »
Що ж, подзвоню до того англійця, попитаю за розміри рами, може підійде мід мене. Чи так хтось по пам’яті скаже чи там є хоч 50 см?
І ще хочу пару роз’яснень:Це означає, що серед мінусів я мати не жорстку конструкцію (втрата маневреності на поворотах і ККД через прогинання), але плюсом буде плавність проходження горбиків?
Та ні, це я просто до того, що в нього тільки один шарнір знизу, а звехру ровер тримається купи тільки на амортизаторі. Тобто нема жорсткості на скручування. В сучасних підвісках роблять додаткові лінки, як тут

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 05.05.2012, 21:06:22 »
2Kostantin або 2teodor4ik
Дайте будь-ласка номер до того власника Англійця. А то я писав в ПП, і глухо.

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #52 : 06.05.2012, 00:26:43 »
якшо мова про нього, то його реально варто забрати, вкласти ше грошів до тих 2к шо є на норм. аморт і колеса + переборка (з тим поможу) і буде просто шикарний вихід з ситуації.
із цим ровером все перелічене вже зроблено .Він  тішить безмежно свого нового власника, а відтак не продається) 

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 06.05.2012, 01:51:34 »
ну не знав( і як в роботі?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 06.05.2012, 08:46:49 »
Тішить безмежно свого нового власника...
а як КТМ, тішить свого власника?

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 06.05.2012, 13:20:07 »
4 години залишилося до кінця аукціону по Гіанту. Дочекаюся останніх хвилин і почну ставки. Якщо там на автоматі буде підінматися ставка, то варто не зупинятися і так само піднімати? Чи ті 2100 то якраз його крайня ціна і не варто переплачувати?

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #56 : 06.05.2012, 17:55:53 »
Блін, просрав я торги того ровера. Акаунт в мене не активований і на останню годину заблоковано ставки. Дурно тут народ мучив. Завтра буде нова партія в того чувака, знов буду мордувати вас.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #57 : 06.05.2012, 22:39:09 »
Не мордувати, а радитися. Хоча початок теми був не дуже і приємний для автора, але ми старалися направити його на путь істенний. А зараз допомагаємо зробити дійсно хороший вибір.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline orka13

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 31
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #58 : 07.05.2012, 11:42:40 »
Сьогодні після обіду приїдуть нові модельки з-за кордону в того чувака, що на аукціоні. Поки не терпиться і поїхав в центр, - ще радили зайти в той кіоск з роверами, що недалеко від ровербайку по дорозі до базару. Там сказали що в ціні 2к грн. нічо не мають толкового. Можна під замовлення щось привезти з-за кордону, але явно серйозніше і дорожче.
 
За 2600 пропонували новий з Німеччини Wheeler Cross 6.2 з гарантією. Я його пофоркав  і  нарив в неті, що це вроді модель 2009 року.




Щось путьове, чи просто Ашан німецький?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 07.05.2012, 12:45:11 »
це те шо я пропонував шукати на початку теми... :)

простенько, без заманух, але робочо... а з часом можна перебудувати в хорошу торпеду для ашвальту.
це якраз антиашан, шороша основа і беспантова обвіска, яку можна в процесі міняти на людську. і підсиділ похожий на 27.2, такшо моя пропозиція з амортом ше в силі.