Тема: Велодень 2012 19 травня  (Прочитано 35178 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 19.04.2012, 18:21:38 »
Велодень остаточно призначили на суботу -19 травня!

Програма приблизно отака

пропонується щось таке.
з 9 ранку організатори на Театралці...розкладають апаратуру, тріалісти монтують свої конструкції.
10.30 -МастерБайківці відкривають свою громадську велоремонтню, хто хоче - може підійти отримати поради, зробити техосмотр і контакти майстрів.
В цей же час починаємо реєстрацію Цього разу електронну на нетбуці - бо з попереднього досвіду ті каракулі від руки потім фіг розбереш. Всі хто реєструються- отримають модну наклейку на ровер. Головною по реєстрації зголосилася бути Ліда (Аеліта)..потрібно ще дві людини їй в поміч, щоб дівчина не загнулася і не була весь час прикована до стола.

В цей же час Теодор розкладає свою фотопрезентацію велопоходів і велопокотеньок. Хто хоче щоб там була його фотка -звертайтеся до нього.

11.30 - Офіційне відкриття, вступне слово, і поїхали.

Тріалісти як завше показують свої фіглі міглі.
12.30 тріалісти роблять перерву, в той час роблять свою міні-презентацію Даішніки. Коротко розказують про правила, про випадки які були з велосипедистами в області, і далі питання-відповіді. (тут треба подумати як та презентація проходитиме - чи то давати людині мікрофон - чи десь збоку - хай хто хоче підійде послухає?)
13.00 - Якщо буде ВІПколона - МЕР і.т.п - то пару слів їм, і далі формування колони. 13.30 вирушаємо. Думаю маршрут стандартний -

Маршрут велопробігу: Театральний майдан – вул. Листопадова – вул. Й.Сліпого – вул. Руська – пр-т С.Бандери – Збаразьке кільце – вул. 15 квітня – вул. Київська – вул. Тарнавського – пр-т Злуки – вул. Збаразька – вул. С.Крушельницької – вул. Замкова – вул. Руська – дамба Ставу – кільце Маяка – дамба Ставу – вул. Руська – б-р Шевченка – Театральний майдан.

14.30 – завершення велопробігу.
15.00- збір на дальньому пляжі, реєстрація на крос-кантрійні змагання.
16.00 - старт крос-кантрійних змаганнь.
18.00 Дальній пляж - підведення підсумків змагань. Нагородження учасників.

а як вам варіант перенести крос-кантрі на 19 число?


По кошторису, думаю впишемось в гривень 500 - афішки, запрошення, флаєри з правилами, бензин на перевозку.

Щукаємо активістів для:


  • Двох помічників Ліді на реєстрацію.
    Активістів по районах для розклейки афіш.
    Активістів помогти відвезти після закінчення шоу палєти


 
« Останнє редагування: 15.05.2012, 16:13:56 від Yanek »

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #1 : 19.04.2012, 18:27:56 »
До речі, забув вписати веловиставку. Думаю, якщо Ромко створить таку конструкцію як була минулого року, то буде прикольно щоб ті хто має чим похвалитися - похвалилися:)

Нескромно позволю собі запропонувати своїй газеті http://doba.te.ua/ бути інформспонсором, і потім вивісити там якийсь банер.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #2 : 19.04.2012, 18:56:16 »
Все ж пропоную, щоб дати працівникам ДАІ мікрофона, щоб усі чули, що правила для велосипедистів існують і що їх потрібно виконувати.
Щодо перенесення на 19 число - не бажано, бо багато хто поїде на дачі і буде мало учасників.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 19.04.2012, 19:45:11 »
Також підтримую думку, що  основні дійства, в т.ч. КК змагання краще зробити в неділю 20-го.

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 19.04.2012, 20:32:43 »
можу поговорити завтра з однією з найбільших фірм в Тернополі, за спонсорство(чи меценатство) цієї події, думаю для них вказана сума - не гроші, а повішати якийсь їхній банер не площі - також не проблема, я думаю?

варто чи ні? і дайте контакти якоїсь головної відповідальної особи, з якою б могло зв"язатись керівництво, якшо вирішить допомогти..

попитати? чи не варто?

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #5 : 19.04.2012, 20:47:47 »
Варто, але є одна вимога - ніяких політичних гасел і прапорів.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.04.2012, 21:13:23 »
нєнє
ніякої політики)
сам того не люблю...

добре, я постараюсь поговорити про це, нічого обіцяти не можу, але спробую

дайте контаки когось "головного"

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #7 : 19.04.2012, 22:04:30 »
Можеш тримати звязок зі мною:
050-611-35-58
097-456-14-78
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Володимир

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Турист
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #8 : 20.04.2012, 09:33:22 »
Особисто в тому дійстві не буду приймати участь, бо буду не в Тернополі, але інформацію про захід розповсюджуватиму.

Ще б хотів дещо сказати щодо заїзду на туристичну виставку в суботу:
це буде зручним варіантом пропіарити велорух перед всілякими чиновниками і громадськістю міста та області, а це піде на користь велоруху.
Окрім того управління туризму ОДА, яке організовує дану виставку, готове включити в свою інформаційну кампанію (реклама на радіо, в газетах і т.д.) згадку про проведення Велодня, а це халявна реклама велоруху :-)

То ж якщо буде заїзд в суботу на виставку - кажіть. Треба повідомляти управління, щоб рекламувало подію.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 20.04.2012, 09:55:28 »
Теодорчіка попрошу створити тему з вказанням номеру карточки і своїх контактів. В темі писатимем хто що передав - відповідно знатимем суму, і потім прозвітуємо куда то витратили.

давайте я не буду палити на загал свої картрахунки? якщо хтось готовий туда шось кидати, то це можна зробити через:

1. Любе відділення любого банку (не знаю які в них комісії)
2. Дельта-банк (безкоштовно)
3. Прямий банківський переказ через клієнтбанк (рахунок фізособи 2620, приват того не хоче робити поки не позвонити і не поматюкатись, вартість перказу залежить від вашого банку)
4. будь-який Ай-бокс(безкоштовно)
5. дати мені, я закину.

координати для проплати дам в ПП чи по телефону, всі внески обнародую тут (крім анонімних)

можу поговорити завтра з однією з найбільших фірм в Тернополі, за спонсорство(чи меценатство) цієї події, думаю для них вказана сума - не гроші, а повішати якийсь їхній банер не площі - також не проблема, я думаю?
для фірми може бути проблемою виведення грошей внікуда, тому вони можуть скинути платіж на мій 2620 під якись смішний договір, наприклад реклами+15% які я віддам в податкову. Або на якогось ПП 2-3го типу (я знайду такого якшо тра) за якусь малоцінку(розхідник) шоби не бадатись з бухгалтерією... на АВТ чи іншу орг. не вийде так як будуть ті ж бадання шо і з міськрадою.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #10 : 20.04.2012, 11:16:09 »
Сьогодні буду говорити щодо розклейки реклами у тролейбусах.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #11 : 20.04.2012, 11:22:13 »
Що семе із апаратури потрібно?  Я так розумую, активну акустичну систему мікшерний пульт і мікрофон, плюс ще щось для фонової музики

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #12 : 20.04.2012, 11:35:22 »
Що семе із апаратури потрібно?  Я так розумую, активну акустичну систему мікшерний пульт і мікрофон, плюс ще щось для фонової музики

певне десь так. ну якщо був попередні рази то знаєш що там було. ми ж тут мало хто експерти щоб знати перелік техніки:( щоб був мікрофон, колоночки, і щоб музика грала - то так по простому скажу. Думаю то десь співпадає з тим описом що ти дав. підключку будемо просити в театру.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #13 : 20.04.2012, 11:42:08 »
давайте я не буду палити на загал свої картрахунки? якщо хтось готовий туда шось кидати, то це можна зробити через:


ІМХО не проблема ті 12 чи 16 цифр номера карточки написати. Чи є загроза що тебе хтось надурить знаючи їх?
Я про той варіант що може тебе хтось не знає - то переписав би ці цифри, тай закинув через любий айБокс. а то дзвони, пиши ПП пояснюй хто ти. - ускладнення.

і Ще одне. перенеси плз цю штуку в окрему тему. Воно місця не займає - але кожен зможе по грошах швидко зорієнтуватися скільки від кого надійшло, а не вибирати між дописами на іншу тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #14 : 20.04.2012, 11:49:23 »
То ж якщо буде заїзд в суботу на виставку - кажіть. Треба повідомляти управління, щоб рекламувало подію.

Ну я так розумію що КК в суботу зарубали, а от проти заїзду на виставку - то ніхто нічо проти не мав.
Скажи, о котрій годині це все відбуватиметься, і о котрій годині туди б варто було приїхати?