Тема: Велоасоціація кличе активістів 25 березня  (Прочитано 9318 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #15 : 08.04.2012, 11:32:46 »
На яке чило таке можна запланувати? Якщо буде достатня кількість учасників і бажаючих допомогти - організувати зможемо. Для того асоціацію і зробили.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 08.04.2012, 13:43:39 »
Я в Тріатлоні не шарю, але скажіть чому плавання має бути першим??? То ж потім в мокрих трусЄлях енну кількість км на ровері крутити! На другий день відчуття будуть не з приємних. По собі знаю. Колись час від часу ми їздили роверами за 25 км на лісове озеро купатись і одного разу я не взяв запасних шмоток. Поплавав... їхати до дому... :fuck: , засада,  мусів їхати в мокрому! На другий день кляв всьо на світі)))

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 08.04.2012, 15:13:26 »
На рахунок числа, то треба проводити тоді коли вода прогріється (хвилин  - 15 - 20 потрібно гребти)) З такою погодою не знаю коли прийде цей час (червень). На рахунок плавання, то воно мусить бути першим, так у всьму світі проводять (Думаю це повязано зі складністю виду, на який витрачається багато зусиль, а якщо його поставити в кінці, то на фоні загальної втоми - буде дуже небезпечно).
Мотивація:  Ironman Triathlon Motivation   
Реальність: Триатлон, этап кубка России Н.Н..avi
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #18 : 08.04.2012, 21:39:42 »
У мене буде прохання до модерів створити окрему тему про тріатлон.

Для початку все ж треба визначитися із учасниками.  Якщо бажаючих буде менше 10 - навряд чи варто таке організовувати.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 08.04.2012, 22:41:20 »
Тоды ы справды краще буде створити нову тему і хай народ реєструється (чоловік 5 вже є); А як на рахунок фінансів, хто буде спонсором, і ще з веломаршрутом складнувато буде, хотілося б кілометрів 50 щоб проїхати, але на дорогах разом з автомобілями небезпечно буде((( В когось може є якісь ідеї?
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 08.04.2012, 23:24:59 »
хотілося б кілометрів 50 щоб проїхати
ненене... то вже не тріатлон... скелетон навть на матрасі пливучи всіх здєлає...

а якшо за точку старта приняти білецький міст? 3 круги по кк.трассі плавання здовж гребного/назад і забіг круг озера (чи до виїзда на обїздну і назад)?

Цитувати
Кросс-кантри триатлон - комбинация из плавания, велогонки по пересеченной местности, и кроссового бега. Дистанция наиболее известной серии xc-триатлонов - Xterra - пропорциональна олимпийской и обычно составляет 1.5 км плавания, 30 км кросс-кантри велогонки и 11 км кроссового бега. Но в зависимости от местных условий длины сегментов могут заметно варьировать.
« Останнє редагування: 08.04.2012, 23:42:02 від teodor4ik »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #21 : 09.04.2012, 11:07:59 »
А як на рахунок фінансів, хто буде спонсором,
і ще з веломаршрутом складнувато буде, хотілося б кілометрів 50 щоб проїхати, але на дорогах разом з автомобілями небезпечно буде
Фінанси - оргвнесок, можна і спонсорів знайти, але чи це основне?
Щодо маршруту, то майже усі любительські змагання проходять по звичайним дорогам, разом із автомобілями. Можна вибрати менш завантажені траси, тому проблем нема.
Більша проблема із волонтерами, тобто людьми, які безкоштовно будуть допомагати в організації, слідкувати за учасниками, надавати допомогу і не нити, що дзвонити на МТС/Київстар/Лайф дорого.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!