Тема: Цікавий досвід з наглим мєнтом на машині  (Прочитано 5012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 02.04.2012, 16:36:19 »
Нині біля Маяка чуть не завалив мене машиною мєнт. Я їхав по головній з Мазепи вниз, а він розвертався на кольці. Розвертався наглєйшим образом - одна машина, яка їхала з дамби і повертала на Дружби, зупинилася мене пропустити. Він їхав ззаду, тут же на кольці обїхав її, і вивалив прям переді мною, так що я якраз встиг загальмувати щоб не вальнутися в нього.
Злий я був як чортяка. Доїхав до центру і таки знайшов час набрати з мобільного 102. Назвав номер машини, модель, і описав ситуацію. Виклик прийняли, я сказав що при потребі можу прийти і заяву написати.
Знаю що в міліції всі виклики пишуться і так просто воно не пройде. Конєшно тратити час на заяву було впадло, але думав може з і з усного звернення хоч якийсь результат буде. Ну а при крайній потребі, думав і папір напишу.
Результат не заставив себе чекати. Через 15 хвилин передзвонив той мєнт, і в дуже культурній і запопадливій формі вибачався. Казав що має багатьох друзів-велосипедистів, і дуже їх поважає, а то "спішив на роботу". Просив зустрічі і обіцяв відшкодувати всю образу яку він мені завдав. Просив не писати заяву, і підійти до чергового сказати щось типу що такого не було.
Я погодився заяву не писати і на накаляти обстановку, ну а з черговими хай там сам рішає як хоче. Зустрічатися з ним нема часу.

Незнаю чи правильно все докінця зробив, але переконався що часом дзвінок на 102 щось та й дає.

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 02.04.2012, 17:35:32 »
Yanek +1
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 02.04.2012, 18:04:40 »
от якби ми так всією велоспільнотою реагували на кожне наше порушення Велоправ! то тоді і було б більше поваги до нас
може не від щирого серця але б трохи поважали
і інше ти можеш бути в числі активістів дорожного контролю
бачив що з тим хлопчиком зробили - ????
добре що цей порушник вибачився! а могло бути і інше.
тут інколи на мій погляд складно передбачити чим закінчиться
та загалом ти молодець

Камеді Вело смайл )

Операція "Квадрокоптер"!

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #3 : 02.04.2012, 18:53:29 »
те що вибачився то норма, після подібних випадків для винуватця вибачитись є обовязком якщо він вважає себе нормальною людиною, а не бидложлобом...та й відшкодування завданої шкоди теж не є зайвим.

але от коли він "летів" наче король дороги, не зважаючи на інших учасників руху, то навіть подумати не міг, шо через деякий час йому прийдеться вибачатись..)
вважаю що нормальний водій, без різних комплексів не створив би подібної ситуації, в результаті якої є потреба вибачатися...

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02.04.2012, 19:46:14 »
Незнаю чи правильно все докінця зробив, але переконався що часом дзвінок на 102 щось та й дає.
+1 Зробив все правильно.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 02.04.2012, 19:55:46 »
Буду мати на увазі

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.04.2012, 00:27:29 »
Красава +1