Голосування

Чи готові Ви платити за професійне сервісне обслуговування?

Так,я маю обмаль часу і краще більше заплачу і буду впевнений в якості проведеної роботи
16 (34%)
Ні,мій фінансовий стан змушує ремонтувати все самому,лише в крайньому випадку звертаюсь до майстра
7 (14.9%)
Ні, фінанси дозволяють але більшість робіт з обслуговування я здатен виконувати сам. Звенусь в крайньому випадку
20 (42.6%)
Я профі,в мене є спонсори і своя команда механіків
4 (8.5%)

Всього голосів: 47

Тема: Чи потрібна Тернополю професійна веломайстерня ?  (Прочитано 24016 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 20.03.2012, 18:39:07 »
Доречі про комплектуючі і інструменти:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 20.03.2012, 18:41:04 »
Нєєєє тільки не це )))))

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 20.03.2012, 18:57:10 »
Мені не треба ніякі сертифіковані дипловмовані специ, мені треба зробити те що я сам буду робити дуже довго(перешприховка) і те на що в мене немає інструменту(обрізка перепрокачка гідравліки) до пайка масло ляти я не полізу сам точно, і ланцюг зажати теж нема чим, особито мені простіше віддати в хороші руки а не купляти купа інструменту не дешевого, на один раз і не тратити купа часу, що стосується професорів які самі собі то все роблять то це супер що у вас є час і інструмент і знання, а що робити толпі гаінтістів спешистів кантрійщіків які вже накупили собі не дешевих брендових велів в києві і не мають ні рук ні інструментів, да в них є гарантія але порівняти обід вони в київ не будуть вел відправляти(і на базар теж не понесуть), що стосується приміщень, гаражів і тп, мені тупо пофігу де то буде робитись, мені пофіг імя магазину, мені пофіг де то є(тіко щоб в тернополі) мені потріен Майстер з інструментом який знає слово холовтеч)))

якшо колись підзбираю грошенят то тоже куплю собі не дешевий брендовий вел в Києві ... а поки шо, буду сам собі ремонтувати на колінці   :(
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 20.03.2012, 19:02:51 »
Я би теж сам собі з задоволенням ремонтував на колінці, але в мене трішки спеціальність інша і професія теж, а на роботу і в гори на чомусь їздить треба)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 20.03.2012, 19:49:35 »
Я би теж сам собі з задоволенням ремонтував на колінці, але в мене трішки спеціальність інша і професія теж, а на роботу і в гори на чомусь їздить треба)

а мені шо казати?

бухгалтер за освітою, працюю програмістом БД і свої вели сам збираю/ремонтую бо краще ніж сам собі ніхто тобі не зробить
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #35 : 20.03.2012, 20:44:17 »
А чи вигідно буде відкривати сервіс для пари-тройки фірмових велів. Більшість наявних у Тернополі - базар/ашан/хвз
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 20.03.2012, 21:03:42 »
а мені шо казати?

бухгалтер за освітою, працюю програмістом БД і свої вели сам збираю/ремонтую бо краще ніж сам собі ніхто тобі не зробить

Шток на вилці теж сам обріжеш ? гідравліку шприцями з аптеки теж сам можу прокачати але що то будуть за тормоза і куди ручки будуть провалюватись ?

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 20.03.2012, 21:09:59 »
А чи вигідно буде відкривати сервіс для пари-тройки фірмових велів. Більшість наявних у Тернополі - базар/ашан/хвз
  Може комусь і вигнідно, вело майстерня нормальна тілки одна, це спортплюс, і Більшість наявних у Тернополі - базар/ашан/хвз там ремонтуються, тому туда пробитись це напряг, якщо з колесом прийти і тобі скажуть завтра - післязавтра - це одне, а якщо я припрусь зі всім велом в розібраному стані і скажуть на завтра, якось не позитивно ))) моя думка що тернополю потрібна веломайстарня яка би спеціалізувалась на велосипедах від 500$ і далі. Бо таких роверів в місті вже дуже дуже багато і стає більше з кожним роком.

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 20.03.2012, 21:37:52 »
Доречі крім хорошого і чесного майстра та проф інстрменту, є таке поняття як сервіс або робота з клієнтом, але це зовсім інша історія і нажаль певне до м.Тернопіль не примінима.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #39 : 20.03.2012, 22:17:39 »
Шток на вилці теж сам обріжеш ? гідравліку шприцями з аптеки теж сам можу прокачати але що то будуть за тормоза і куди ручки будуть провалюватись ?
Шток особисто різав болгаркою. З гідравлікою справи не мав, але не думаю, що це аж на стільки важко (враховуючи наявність інструменту).
Щодо велосипедів від 500 американських гривень, то такі вели ламаються дуже рідко, що зробить сервіс ще менш рентабельним (або ціни підуть догори).
А от Андрій з С+, то в нього і ставлення до клієнта нормальне і терміни виконання не надто великі, та й може навіть чогось навчити.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 20.03.2012, 22:19:08 »
мені треба зробити те що я сам буду робити дуже довго(перешприховка)
на базарі досить адекватно роблять біля вінків напроти збруча
...і те на що в мене немає інструменту(обрізка перепрокачка гідравліки) до пайка масло ляти я не полізу сам точно, і ланцюг зажати теж нема чим, особито мені простіше віддати в хороші руки а не купляти купа інструменту не дешевого, на один раз і не тратити купа часу, що стосується професорів які самі собі то все роблять то це супер що у вас є час і інструмент і знання, а що робити толпі гаінтістів спешистів кантрійщіків які вже накупили собі не дешевих брендових велів в києві і не мають ні рук ні інструментів, да в них є гарантія але порівняти обід вони в київ не будуть вел відправляти(і на базар теж не понесуть), що стосується приміщень, гаражів і тп, мені тупо пофігу де то буде робитись, мені пофіг імя магазину, мені пофіг де то є(тіко щоб в тернополі) мені потріен Майстер з інструментом який знає слово холовтеч)))
набери андрійка... нумер скажу, якшо не маєш... а краще зайди... якшо в плані струменту, то більше і кращого певно в одних руках в тернополі не найдеш... цінить роботу в основному адекватно, а якшо стати на мозоля (лівого), то і оперативно зробить, бо любить побавитись з чимось цікавішим ніж налаштування перекидки і змащування каретки.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 20.03.2012, 22:21:30 »
Доречі крім хорошого і чесного майстра та проф інстрменту, є таке поняття як сервіс або робота з клієнтом, але це зовсім інша історія і нажаль певне до м.Тернопіль не примінима.
вона непримінима до України взагалі, а ти про Тернопіль.
я наприклад не розумію чому у нас нема такої модної за бугром фічі як замінний ровер на час ремонту... шикарна штука, навіть ардіс вбитий, за копійки, а який крок вперед в плані сервісу. Я вже не говорю про наявність зіпів, замінників на час відсутності З/Ч, вменяємих прайсів, чітких строків...
« Останнє редагування: 20.03.2012, 22:26:40 від teodor4ik »

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 20.03.2012, 22:28:53 »
Кароче я пойняв, тре нести колеса на базар, потім рулити шукати болгарку і різати собі шток або пальці, далі зі всім решта в С+ і ставати по мозолям щоб з гідравлікою і всім решта розібрались, а якщо ще виявиться що мені потрібно щось докупити то просто головою об стіну і все буде кокакола, до Андрія носив колеса все супер робить питань нема, ціни адекват, але людина має велику чергу і с ходу не брався коли я приходив, і це зрозуміло бо майстрів нормальних раз два і нема на місто.

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 20.03.2012, 22:33:42 »
Ломаються велосипеди і за 3000$, або їх ломають   ::)  дорощий велосипед потребує ще більшої уваги ніж дешевий, бо чуваку який їде на базарному пофігу що в нього ланцюг не змащений і то чує пів района, а особисто мене вишибає коли починає хрустіти каретка або цокати педаль, бо позатікала вода і тре пермастити, взявся сам то діло розібрати і прочистити і пермастити, під холовтеч 2 ключа не мав ні вдома і купити в Тернополі теж не було де, взяв газовий )) я то все зробив але мої шатуни стали різко не новими а на +3 )))

Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 20.03.2012, 22:40:10 »
вона непримінима до України взагалі, а ти про Тернопіль.
я наприклад не розумію чому у нас нема такої модної за бугром фічі як замінний ровер на час ремонту... шикарна штука, навіть ардіс вбитий, за копійки, а який крок вперед в плані сервісу. Я вже не говорю про наявність зіпів, замінників на час відсутності З/Ч, вменяємих прайсів, чітких строків...
ага, і ще кави поки ремонтують ))), реально скажу як є, всіх треба просити або впрошувати щоб зробили, таке враження коли кудись приходиш що ніби то тільки тобі одному треба і так ніби тобі роблять за пиво, хоча норм платиш, і це не тіко велосфери стосується, а щоб зробили добротно то я взагалі не знаю яку румбу треба танцювати.