Голосування

Чи готові Ви платити за професійне сервісне обслуговування?

Так,я маю обмаль часу і краще більше заплачу і буду впевнений в якості проведеної роботи
16 (34%)
Ні,мій фінансовий стан змушує ремонтувати все самому,лише в крайньому випадку звертаюсь до майстра
7 (14.9%)
Ні, фінанси дозволяють але більшість робіт з обслуговування я здатен виконувати сам. Звенусь в крайньому випадку
20 (42.6%)
Я профі,в мене є спонсори і своя команда механіків
4 (8.5%)

Всього голосів: 47

Тема: Чи потрібна Тернополю професійна веломайстерня ?  (Прочитано 24013 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline shkvarok

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 20.03.2012, 00:28:45 »
На разі зіткнувся з такою проблемою, збераю на сезон 2 вела собі і малій, все тупо лежить розібране велозалізо, тре порізка перепрокачка гідравліки, потекла вилка зимою тре масло залити, все зібрати пообрізати, зашприхувати 2 колеса, виточити пару деталюх дрібних, просверлити задній аморт бо на раму не сідає. От питання куди іти і кого просити, роботи в мене багато і часу мало, хо принести заплатити і щоб все зробили, залізяки не дешеві на базар і в рб )) точно не понесу, майстер в спортплюсі  дуже хороший але дуже зайнятий і пробитись до нього не завжди виходить, хто що може що порадити, і хто зітнувся тією самою проблемою, в кого не дешеві велосипеди і хто немає часу і рук самомоу то все робити ?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 20.03.2012, 08:13:47 »
Тю, з назви теми я думав що ти сам вивчаєш потребу створення майстерні  :).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #2 : 20.03.2012, 09:31:40 »
Ну майстерні є, є і умільці, які можуть на дому все зробити. Але от якщо щось треба виточити, то тут тре токаря, а не веломеханіка.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 20.03.2012, 10:17:53 »
Ну майстерні є, є і умільці, які можуть на дому все зробити. Але от якщо щось треба виточити, то тут тре токаря, а не веломеханіка.
невже кожен може (вміє і має чим) прокачати тормоза,магуру наприклад,чи кожен знає як перебрати вилку (іменно провести заміну кишок,резинок,а не просто повитирати від старого масла),перебрати колесо з одної втулки на іншу з правильним підбором шпиць і виставленні зонта.?????або дійсно- притащив зранку ровер і пару нових запчастин а ввечері поїхав на новому байку.і до повного фен-шую було б добре щось замовляти,ну наприклад тобі тре зірку до шосера 56т алю на п'ятилапку,от іди пошукай на базарі чи в рб.а так дав бабулес і негребе
Ну майстерні є, є і умільці
о да,які прокачують гідравлічні компаньйоли,а інші вилку сосновими шишками  :D
« Останнє редагування: 20.03.2012, 10:21:19 від arhont »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #4 : 20.03.2012, 10:29:33 »
Колись задумувався над схожим питанням.
Щось дрібне можна і самому глянути.
А от коли обладнання дороге і часу не дуже є,
тоді б здалося звертатися до компетентного майстра.

І тут постає питання відсутності наявності у нашому місті справді кваліфікованої майстерні, де були б, до прикладу, майстри сертифіковані самою фірмою Shimano чи якоюсь іншою. Щоб знав, що віддаєш ровер в руки майстра, а не партача. І потім відповідно оплачуєш за добру роботу.

З іншого боку це вузька ніша, щоб нею хтось захотів зацікавитися. Всі велосипедисти що можуть, то крутять самі. В когось руки ростуть із правильного місця, хтось має більше часу і натхнення, щоб у всьому розібратися самому і не дуже тоє поламати при цьому, а хтось не має часу але готовий заплатити.

Плюс тре окреме приміщення. Бо то б мала бути дійсно майстерня, де б майстер працював.
А не робив би на колінку десь в підвалі у вільний від роботи час.

В наступному житті певно буду качкою...

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 20.03.2012, 10:33:07 »
Колись задумувався над схожим питанням.
Щось дрібне можна і самому глянути.
А от коли обладнання дороге і часу не дуже є,
тоді б здалося звертатися до компетентного майстра.

І тут постає питання відсутності наявності у нашому місті справді кваліфікованої майстерні, де були б, до прикладу, майстри сертифіковані самою фірмою Shimano чи якоюсь іншою. Щоб знав, що віддаєш ровер в руки майстра, а не партача. І потім відповідно оплачуєш за добру роботу.

З іншого боку це вузька ніша, щоб нею хтось захотів зацікавитися. Всі велосипедисти що можуть, то крутять самі. В когось руки ростуть із правильного місця, хтось має більше часу і натхнення, щоб у всьому розібратися самому і не дуже тоє поламати при цьому, а хтось не має часу але готовий заплатити.

Плюс тре окреме приміщення. Бо то б мала бути дійсно майстерня, де б майстер працював.
А не робив би на колінку десь в підвалі у вільний від роботи час.

ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ.

В Україні не може бути нормальної майстерні і нормального майстра, бо всі стараються один одного надурити.
Нам до ПРОФЕСІЙНОСТІ ше далеко.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 20.03.2012, 10:43:35 »
кваліфіковані майстри... дипломовані... ну це явно не в Україні.ну порахуєм,шоб ним стати треба вчитись за кордоном,так?а як буш мав ТАМ диплом-шо тобі робити в Тернополі?допустим.... але й ціна за обслуговування буде європейською,ну хочаби київською.відповідно чи буде це рентабельно?

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #7 : 20.03.2012, 10:46:31 »
Ми певно повинні підійти до чіткого усвідомлення, що будь-яка робота має робитися добре і відповідно так само має оплачуватися.

Бо виходитиме як із маслом в магазині чи з медом на базарі.

Хочу доброго масла, без маргарини, знаю, що воно дорожче і готовий заплатити, а його нема на прилавку в магазині, бо навезли того, що дешевше і з маргариною чи фіг знає чим.

Або мед продають. Хочу нерозбавленого, натурального. А продають якусь суміш, що піниться, бо вона дешевша. Але ж я не хочу щоб дешевше, я хочу доброго меду і готовий заплатити дорожче. Так не все знайдеш або нема гарантії.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #8 : 20.03.2012, 10:47:30 »
Андрій з Спорт+ непогано  ремонтує.
Але я би радив хоч мінімально навчитися ремонтувати самому, бо в дорозі професійного сервісу не буде.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 20.03.2012, 10:48:32 »
Ой, та гадаю щоб бути "сертифікованим" майстром якогось там Шімано то достатньо використовувати їх інструменти, думаю інших умов вони не ставлять, бо все інше то звичайна прикладна механіка і читання сервіс-мануалів. Інше діло що купівля таких інструментів нескоро окупиться бо вартують вони огого. Але то вже таке, лірика. В кожного своя думка на той рахунок. Особисто я вважаю що 80% робіт можна провести самому, головне був би час і натхнення- не так страшний чорт як його малюють. А професійна майстерня більше актуальна для тих у кого час вартує багато, і їм дешевше віддати ровер в майстерню чим потратити той час на ремонт.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 20.03.2012, 10:49:27 »
Але я би радив хоч мінімально навчитися ремонтувати самому, бо в дорозі професійного сервісу не буде.
Во, золоті слова, яка варто запамятати кожному.  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #11 : 20.03.2012, 10:51:23 »
Справа не в дипломах закордонних. Так, там навчання дороге і тре потім відбивати ті гроші на добре оплачуваній роботі.

Є така штука як сертифікація або навчання, які займають пару днів.

Як зайти в будь-яку фірму по ремонту техніки в Тернополі, у них на стіні можна побачити кілька папірців у рамках - сертифікатів - про пройдені курси чи навчання по ремонту техніки кожного конкретного виробника. І то доступно по грошах. Плюс вселяє мінімальну довіру до тієї контори.
« Останнє редагування: 20.03.2012, 11:09:27 від xlibes »
В наступному житті певно буду качкою...

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #12 : 20.03.2012, 10:55:06 »
А те щоб вміти і знати самому - то звісно добре і собі ж у плюс. Особливо у дорозі.
Тим більше, що знання і вміння, то не торба, яку тре носити за плечима - воно все при тобі.

Але всього за життя не взнаєш і не зумієш. Плюс вузька спеціалізація бере своє.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 20.03.2012, 10:57:19 »
У Львові в Команчеро хороша веломайстерня.Можуть і виточити і просверлити і прокачати знаю на своїй практиці.Там кваліфіковані майстри +майстерня з зі всім обладнанням.І ціни нормальні.Ну єдине що не в Тернополі, але в разі чого можна проїхатись)

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 20.03.2012, 11:29:57 »
давайте створим голосування:
чи готові Ви платити за професійне сервісне обслуговування?

А)так,я маю обмаль часу і краще більше заплачу і буду впевнений в якості проведеної роботи

Б)ні,мій фінансовий стан змушує ремонтувати все самому,лише в крайньому випадку звертаюсь до майстра

В)я профі,в мене є спонсори і своя команда механіків