Тема: Ghost SE1300 MY12  (Прочитано 9998 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« : 21.02.2012, 22:15:04 »
Хто що скаже про цей бренд? і про велосипед взагалі?
Почитав в неті - вроді крута німецька фірма... але таке можна прочитати про кожний бренд... всі себе хвалять)
http://velosprint.ua/internet-shop/category/product/14-velosipedi/1555-ghost-velosiped-se-1300-blackgreyblue-god-2012.html
ось ця модель цікавить

Спочатку думав про Kellys http://www.kellys.com.ua/bike.php?b=kellys_2012&n1=MTB&n2=SCARPE

але порадили Ghost

хочу запитати ще вашої поради
бюджет 600 у.е +/-


знову захотілось мені 2-х колісний транспорт) 2010 покатався на Команчі Томагавк.... 2011 був без велосипеда... і ось шось знов захотілось)

Offline tray

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 0685163429
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 22.02.2012, 21:10:13 »
а я б радив піти Спорт+ або ровер байк, там є непогані треки і джіанти

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 22.02.2012, 21:17:45 »
я так і зроблю
але треки мені шось не подобаються... не знаю чому... :(
треба вживу пощупати

Подобаються Келліси, і ці Ghost сподобались...

Giant також подобається але вживу ні разу не бачив і не щупав...

треба пройтися по магазинах

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 22.02.2012, 22:58:21 »
Скажімо так Giant дорожчий бо "дре" за марку, Kellys - класний, але Ghost -івська рама з новішого сплаву проти Келлісівського і вроді-би вилка крапель краща. Плюс у Привида рама має більш агресивнішу геомертію, в той час як Келлісом буде ефективніше по шоссе ганяти. Чисто моя позиція з огляду на те все! Але у наші магазини сходи, навіщо паритись з і-нет магазинами, думаю тобі в наших продадуть по нормальній ціні але треба "канючити" знижку !!!

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 22.02.2012, 23:44:44 »
Скажімо так Giant дорожчий бо "дре" за марку, Kellys - класний, але Ghost -івська рама з новішого сплаву проти Келлісівського і вроді-би вилка крапель краща. Плюс у Привида рама має більш агресивнішу геомертію, в той час як Келлісом буде ефективніше по шоссе ганяти. Чисто моя позиція з огляду на те все! Але у наші магазини сходи, навіщо паритись з і-нет магазинами, думаю тобі в наших продадуть по нормальній ціні але треба "канючити" знижку !!!
+ привид 1.3 кг легший.... мені здається це дуже багато..... + німецька фірма... якось втілює якісь і надійність....
+ мені його пообіцяли за 4400, по знижці.... в і-нет магазині.... з якого я його скинув...

ну і ше пару запитань в загальному...
1. в такому бюджеті я так зрозумів нема чого гнатись за диковими тормозами - бо вони погані.... а по болоту по самі вуха я ганяти не буду і мені вистачить і хороших вібрейків?
2. такий велосипед буде кращим ніж мій попередній?))) http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2663.0.html просто коштує в 2 рази більше... цікаво чи буде дійсно кращим)))
3. може докинути ше 500-600 грн і взяти цей http://velosprint.ua/internet-shop/category/product/15-gornie/1556-ghost-velosiped-se-1800-blackgreyorange-god-2012.html
рама та сама, але обвіс кращий... задня/передня перекидка, + шатуни + тормозні ручки.... а різниця всього в 500 грн?
« Останнє редагування: 23.02.2012, 00:06:05 від Kritik »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 23.02.2012, 10:00:55 »

2. такий велосипед буде кращим ніж мій попередній?))) http://shpryha.te.ua/index.php/topic,2663.0.html просто коштує в 2 рази більше... цікаво чи буде дійсно кращим)))
Моя думка така: навряд чи різниця буде відчутна в якості їзди. Ваш велосипед для повсякденної їзди підходив цілком! Тре було краще модернізувати старий. Ну, наприклад поставити кращу вилку, чи колеса, чи перекидки, чи переклюки(дивитись по мірі необхідності)  Якщо я правильно розібрав фото вашого старого велосипеда, то там встановлені дискові гальма "ТЕКТРО ІО" які є досить не поганим варіантом бюджетної механіки, по крайній мірі кращі тих вібрейків які на новому Ghost.  Тобто я хочу сказати, що для подорожей чи їзди по місту типу дім-робота-дім ви не отримаєте ніякої переваги.  Ghost хороша "вело-кантора" і раціональність при покупці цього ровера зведеться лиш до того, що приємно буде усвідомлювати, наявність нового велосипеда іменитого виробника. 

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 23.02.2012, 10:57:49 »
шото той гост грусний якийто... мусорний обвіс на 7005й рамі... і бридка вилка за купу грошів...

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 23.02.2012, 11:04:26 »
Моя думка така: навряд чи різниця буде відчутна в якості їзди. Ваш велосипед для повсякденної їзди підходив цілком! Тре було краще модернізувати старий. Ну, наприклад поставити кращу вилку, чи колеса, чи перекидки, чи переклюки(дивитись по мірі необхідності)  Якщо я правильно розібрав фото вашого старого велосипеда, то там встановлені дискові гальма "ТЕКТРО ІО" які є досить не поганим варіантом бюджетної механіки, по крайній мірі кращі тих вібрейків які на новому Ghost.  Тобто я хочу сказати, що для подорожей чи їзди по місту типу дім-робота-дім ви не отримаєте ніякої переваги.  Ghost хороша "вело-кантора" і раціональність при покупці цього ровера зведеться лиш до того, що приємно буде усвідомлювати, наявність нового велосипеда іменитого виробника.
не знаю... Але ті тормоза були гірші ніж вібрейки років 5 в мене на ашані))) і взагалі той команч мене не впечатлив і не прижився в мене...   

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 23.02.2012, 11:08:00 »
шото той гост грусний якийто... мусорний обвіс на 7005й рамі... і бридка вилка за купу грошів...
Ну незнаю... Вчора порівнював цей гост з келлісом мтв не памятаю точно модель але така сама ціна
То в госта увесь обвіс вищого класу
Порадь тоді шось не грусне до 5000 грн)))

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 23.02.2012, 11:17:04 »
Порадь тоді шось не грусне до 5000 грн)))
б/у... якщо цікаво можем на мою кареру подивитись... в 5 вліземо точно...

або спеш 11 року в спорт+ тоже грусноватий, зато дешевше...

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 23.02.2012, 11:29:23 »
не знаю... Але ті тормоза були гірші ніж вібрейки років 5 в мене на ашані))) і взагалі той команч мене не впечатлив і не прижився в мене...   
Так, ТЕКТРО ІО до категорії "стопкранів" не віднесеш, але не такі вони вже і погані. Ваші могли погано тормозити з ряду причин, в тому числі і налаштування, і можливе попадання якось масної субстанції на колодки чи ротора.  Підтримую думку Теодора, що за 5 тис краще скласти хороший б/у ровер.

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 23.02.2012, 11:54:27 »
б/у... якщо цікаво можем на мою кареру подивитись... в 5 вліземо точно...

або спеш 11 року в спорт+ тоже грусноватий, зато дешевше...
Він двухподвес? Як на ньому накат? Я хочу більш універсальний вєлік... І сурове бездоріжжя/стрибки на останніх позиціях
Чи він не для цього?
Буду дуже вдячний за пояснення і допомогу. Ато я не дуже шарю)

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 23.02.2012, 18:33:57 »
тільки шо з Спорт+
дуже сподобався Giant Talon  8)

в РБ не попав... там потоп  :o

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #13 : 23.02.2012, 19:37:59 »
тільки шо з Спорт+
дуже сподобався Giant Talon  8)

в РБ не попав... там потоп  :o

дивно.... але я там був в районі 16 год то в них прийом нового товару.... :o

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 23.02.2012, 19:55:41 »
я був десь в 5
було закрито
постукав, відкрили кажуть шо ви хотіли, я кажу вєліки подивитись, вони кажуть ой нам не до цього, в нас потоп....  *dontknow*