Тема: "Розбір" одного ДТП з інтернету.  (Прочитано 7375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 28.11.2011, 11:05:19 »
Ось надибав одну історійку в інетернеті:
Недавно катались с другом в парке на велосипедах, было утро, так что народу практически не было. И вот, возвращаясь домой по широкой дороге, мы увидели впереди женщину с ребенком, которые мирно гуляли на правой стороне дороги. Мы не придали этому значения и продолжили ехать (слева по дороге), но как только мы подъехали поближе, ребенок вдруг внезапно и очень быстро начинает бежать в нашу сторону =( Мы с другом рванули в разные стороны, я объехал малыша, тот меня увидел, испугался и побежал на обочину, куда съехал мой друг =(. Вот такой вот нефарт ребенку и другу со сломанной рукой.

А тепер попрошу народ прокоментувати своє бачення ситуації(чисто в інформаційних цілях, щоб більш досвідчені поділились досвідом, ну і провести загальний моніторинг знань і думок наших форумчан). Хто винен? Чому саме? Як треба було робити "правильно". Ну питання надмірної швидкості відкинемо зразу, це й їжаку понятно(хоча, нажаль, не всім велосипедистам).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 28.11.2011, 11:16:20 »
шо тут не ясного, збив людину - винен ( , а вже то, де і хто кому кидався під колеса, то таке. Людина взагалі рідко, а на тротуарі тим більше  :D, не робить розрахунок на транспортний засіб.

біля малих дітей взвгалі треба майже зупинятися, бо таке як в тій історії діти роблять постійно.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 28.11.2011, 11:38:38 »
100500 На мою думку швидкість повинна бути такою щоб в разі активних рухів зі сторони людей ти міг - зупинитись. І чого ті чуваки "ломанулись" замість того щоб зупинитись - незрозуміло!  *dontknow*

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 28.11.2011, 11:54:21 »
при їзді по парку дітей треба об'їжжати подалі скинувши швидкість до мінімуму, а п'яних навпаки додавши газку... різниця в тому, шо якшо діти кидаються під колеса, то пяні просто кидаються.

то з правил виживання для велосипедиста, десь є на форумі, але де саме не помню.

по сабжу, парк не для транспорту, а для пішоходів такшо самі неправі.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #4 : 28.11.2011, 12:16:18 »
Ну і ІМХО в корні неправі були в тому що обїзджали З РІЗНИХ СТОРІН. Адже людина лякається і кидається в іншу сторону. Куди? Правильно - під колеса іншого велосипеда.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 28.11.2011, 12:27:04 »
Ну і ІМХО в корні неправі були в тому що обїзджали З РІЗНИХ СТОРІН. Адже людина лякається і кидається в іншу сторону. Куди? Правильно - під колеса іншого велосипеда.
ми єдну панєнку раз так висадили в дєццтві... пані шла посередині дороги, а ми дуже бистро її доганяли... 2 дєятєля пролетіли з двох боків, а я летів ззаді чітко на неї, бо не знав куда вона ломане і зрештою встиг вирулити... але ми слова почули навздогін... (для еразеля, фамілія одного з тих тіпів Рудик :D)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 28.11.2011, 13:43:08 »
для еразеля, фамілія одного з тих тіпів Рудик :D
Якому нафіг дєтсві. То ж твій ОДНОГРУПНИК. Тобто вам вже по 18-20 мало бути, а враховуючи що він ровер купив лиш кілька років назад... ЯКОМУ ДЄТСТВІ?  :laugh:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 28.11.2011, 14:16:34 »
... враховуючи що він ровер купив лиш кілька років назад... ЯКОМУ ДЄТСТВІ?  :laugh:
а то був позичений ровер... кстате він на останках мого ровера їздив в теребовлю ше в далекому 99му... такшо таки нам тоді по 17-18 було...

Offline Pavelko

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 50
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 05.04.2012, 17:39:17 »
колись було точно таке саме...
я їхав..з другом на ровері....спереду йшла дів4ина з коляскою...причому йшла по дорозі..( від сільпо на дружбі до києва...вул Лучаківського) і тут вона раптом вирішила перейти дорогу навіть не подивившись по сторонах....
в результаті мій друг зробив сальто і призимлився...з подертими колінами і ліктями..( повезло блін...)

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 10.05.2012, 23:41:25 »
http://www.0352.com.ua/news/144497

Цитувати
Я не думаю, що винен водій машини

нє блін, це велосипедисти сурові, просто люблять таранити машини
ага  >:D

шо за ****** давав інтервю!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 10.05.2012, 23:45:19 »
Ну нескажи. Часто буває народ гав ловить і врізається в машини які виїзджають збоку. Хоча часто є й вина водіїв - зашвидко виїзджають не задуючись що на тротуарі хтось може бути.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 11.05.2012, 00:05:27 »
Цитувати
Часто буває народ гав ловить і врізається в машини які виїзджають збоку
ти права маєш? ПДР знаєш?

не важливо, ловиш ти гави чи ні.... якшо машина чи будь-який інший ТЗ виїжжає з двору, на головну, він повинен пропустити ТЗ (пофіг чи Камаз чи ровер), який їде по головній....

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 11.05.2012, 00:17:55 »
ти права маєш? ПДР знаєш?

не важливо, ловиш ти гави чи ні.... якшо машина чи будь-який інший ТЗ виїжжає з двору, на головну, він повинен пропустити ТЗ (пофіг чи Камаз чи ровер), який їде по головній....
ти права маєш? ПДР знаєш?
не повинен... томушо тебе на тротуарі бути не повинно... все просто..

якщо на проїжжій, то таки да... часто така хня... 1н 3.14дар припаркується так шо за ним ніц не видно, інший висовує ніс на дорогу шоб побачити шо робиться, а тут я летю...

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 11.05.2012, 00:30:16 »
ти права маєш? ПДР знаєш?
не повинен... томушо тебе на тротуарі бути не повинно... все просто..

якщо на проїжжій, то таки да... часто така хня... 1н 3.14дар припаркується так шо за ним ніц не видно, інший висовує ніс на дорогу шоб побачити шо робиться, а тут я летю...

маю і знаю.
і ніде не вказано шо ровер їхав по тратуару... а по проспекту, я думаю шо це все ж таки сталось на дорозі

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 11.05.2012, 07:38:56 »
 яшото ссиль провтикав, доречі там ше шось про світлофор згадували