Тема: Чоп-Червона Зірка; Race 666 або Від краю до краю.Україна, або Race via Ukraine  (Прочитано 24510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 19.11.2011, 23:58:29 »
Значить я серйозно задумався над цим питанням. І воно мене муляє) Отже треба його реалізовувати. В мене буде непростий другий семестр в універі, але все ж я хочу вирватись після закінчення навчання у таку далеку подорож. Думаю  ше хоча би хтось складе мені компанію. Але хоча би мінімально мені потрібна ваша підтримка...Хочу для початку узгодити з вами марштрут. Вислухати всьо "фе" і "за" в мою сторону.

6.06.12, 6 днів!

Поїздка починається з Чопу.
День 1: Чоп-Стрий (215 км) дуже горбиста місцевіть перші 120 км буде зло...того шо карапкатись практично весь час вгору, але останні кілометри буде спуск. Стан доріг: ХЗ! будем надіятись на краще. Ночівля або в мого одногрупника або в моїх родичів. Добирання до Чопу з Тернополя вночі з 5-го на 6-те червня. На місці 6 червня 10:40. Виїзд з Вокзалу надіюсь на 11:00. Надіюсь на компанію львівських велосипедистів.

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fofkkirqjtisqhvw&referrer=trackList

День 2: Стрий-Хмельницький.(272 км) Виїзд орієнтовно 5-6 ранку. Їдем через  Тернопіль. Рельєф - помірний, всяке буде. Але рідне  :angel: До Хмельницька взагалі панти  :D Стан доріг - хороший асфальт. Надіюсь на компанію СВОЇХ!!!  :) Ночівля в знайомих яких ше нема. Хто має можливість помогти - буду вдячний  :)

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ptohzcfiygijnstp
 Вийшло навіть 260 а не 272! дивно...

День 3: Хмельницький-Київ! (340 км) Починається жесть з кілометражом. Виїзд так само 5-6 ранку. Їдем через Староконстянтинів до Житомира. Стан тамтешніх доріг - ХЗ! але є можливість спитати в місцевих, знаю людей які там живуть. Після Житомира дорога просто красота!!! Приємно і скоро їдеться! Багато трафіку а як наслідок можна зловитись за якусь фуру/трактор/москвіч/і т.д. :) Певно буде без підтримки з боку велосипедистів, хоча в них тоже повинен бути своя якась спільнота. Ночівля в мого брата, або в родичів.

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=sooqlqgaxobnfucq

День 4: Київ-Полтава (346 км) Виїзд якомога раніше. Найбільша відстань на час подорожі. Стан доріг має бути гарний. Рельєф - поки шо незнаю. Надіюсь на підтримку київської спільноти з сайту Велокиїв. Ночівля - невідомо. На крайній випадок - готель  :'( Шо влетить в копійку. Буду вдячний за допомогу з житлом.

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fjhxtwqzarrfsbut
ЖПС - 316 км проти 346 км гугла!!! так шо всьо реально!

День 5: Полтава-Харків (160 км). Виїзд залежить від стану здоровя і настрою і погоди, але краще чим по раніше. Найменший шлях за всю подорож. Рельєф - без поняття. Стан доріг...ну в мене передчуття шо хороший. Надіюсь на підтримку роверистів з харківського велосайту. Ночівля в якихось знайомих батьків, тато там захищав дисертацію, а мама вчилась. Отже, думаю шось поможуть найти!  :)

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=gwkwxdehihsfmmaq
Складність маршруту за підйомами-спусками 144.47
День 6: Харків-Червона Зірка ( 340 км) Заключний етап!!! Визд якомога раніше. Чим швидше виїдем тим швидше приїдем. Рельєф - незнаю(поки шо). Стан доріг - посередній( моя думка!) Знову ж таки надіюсь на підтримку вело-харківян!

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=vawofqwuqlkruerk
Складність маршруту за підйомами-спусками 356.95!! тут реально куча підйомів великих....тре скорочувати відстань....

Проблемою являється вертання назад. Типу...ну приїхали ми до тої Червоної Зірки...і шо дальше??...

Незнаю чи доречно буде, але може хто поможе найти якихось мінімальних спонсорів, а то поїздка може влетіти в копієчку...

Обладнання/шмот: мінімум, максимум то якийсь рюкзачок, а так всьо по кишенях, приліплено/прикручено до ровера.

отже, починаєм флудити  :D


Варіант №2!!!

День 1 Варіант №2: Чоп - Львів (250 км) + є в кого зупинитись, і хтось та й супроводить пару км за Львовом smile.gif

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ptkstbitrgdtmbsq , по ЖПСу виходить 270 км

приблизно 120 км буде плавне піднімання вгору....зате наступні 100 км! буде вниииз....
+ до цього дня, треба буде купити нові тормозні колодки до Fulcrum racing 3, після таких спусків! happy.gif

День 2 Варіант №2 Львів - Рівне (Гоща) 200(230км)+ хороша дорога! + менший кілометраж

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ndjehbagjltsmpdt по ЖПСу виходить 222 км
рельєф горбистий...всяке є..


День 3 Варіант № 2 Рівне(Гоща) - Київ 330 (300км) + якшо їхати з Гощі то менший кілометраж

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ohvnxduyzoqozymt

День 4 Київ - Полтава 346км (як і було)

День 5 Полтава - Куп"янськ (Харківська обл.) 250 км, Заїждаєм на обід в Харків

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=kikgornhgrfcfkom

найшов 3 готелі, в середньому 80-100 грн ціна за ніч....ай...пофіг...переночую там...зато на наступний день менше їхати буде

День 6 Куп"янськ - Червона Зірка (240 км) + 20-30 км назад вертатись.

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lpucgjcfhkizmrez


готуємся...
« Останнє редагування: 14.01.2012, 20:14:58 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 20.11.2011, 01:04:02 »
А вже хтось робив таке раніше?
В наступному житті певно буду качкою...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.11.2011, 01:14:16 »
походу робили...але не зовсім таке...Львів-Луганськ....хотілось би почути думки, враження і побажання...)
Via est Vita

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 20.11.2011, 09:11:34 »
День 4: Київ-Полтава (346 км) Виїзд якомога раніше.    - раніше то наскільки ?-))))

а загалом ідея цілком нормальна! тільки дистанцію підкоректуй.
на фелофорумі виступав з ДЮСШ  то казав шо за день 300 проїхав
між іншим ти за день найбільше скільки проїхав ?
Операція "Квадрокоптер"!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 20.11.2011, 14:09:07 »
День 4: Київ-Полтава (346 км) Виїзд якомога раніше.    - раніше то наскільки ?-))))

а загалом ідея цілком нормальна! тільки дистанцію підкоректуй.
на фелофорумі виступав з ДЮСШ  то казав шо за день 300 проїхав
між іншим ти за день найбільше скільки проїхав ?

раніше, то значить з сонцем встаєм і через 15-20 хв після сходу виїзд.

в якому плані підкоректуй дистанцію?
поки шо 270. осінню,пару тижнів назад, коли десь довжина світлового дня трошки більше 9 годин...
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 21.11.2011, 11:19:40 »
здається мені шо з такими темпами - це може бути тільки чиста одиночка без супроводу... таяк за 1 трактор/мусоровоз 2є не вчіпляться, да і можливість поломок і затримок в дорозі збільшується кратно к-сті учасників...

я би тяжко подумав про можливість проходження більше 300 км/день шоби ше завтра стати на педалі...

перед тим варто би було якуто 3-денку попробувати з такою нагрузкою...

такшо як на мене, то варто виїхати 7/07 і переділити дорогу на 7 днів

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 21.11.2011, 11:50:25 »
День 4: Київ-Полтава (346 км) Виїзд якомога раніше.    - раніше то наскільки ?-))))

ти дуже серйозно відповів! та поняв що зранку - я так тільки на рибалку виїзджав в 4,30 на Озерну - траса тоді нормальна
і інше 346 вдень - ну сам розумієш це незнаю на якому ровері треба їхати , хібащо на Рендж Ровері)))
я 346 не втяв би , хіба що траса закордоном і то тільки відсили 299 в кращому варіанті
близко 180 вдалось проїхати але тоді наступного ранку в 5 00 невиїзджав
ну спорити шо ця відстань не підсилу тобі чи взагалі небуду, але особисто я стільки за день не проїду
хоча проїхати цей  маршрут цікаво
Операція "Квадрокоптер"!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 21.11.2011, 23:38:07 »
здається мені шо з такими темпами - це може бути тільки чиста одиночка без супроводу... таяк за 1 трактор/мусоровоз 2є не вчіпляться, да і можливість поломок і затримок в дорозі збільшується кратно к-сті учасників...

я би тяжко подумав про можливість проходження більше 300 км/день шоби ше завтра стати на педалі...

перед тим варто би було якуто 3-денку попробувати з такою нагрузкою...

такшо як на мене, то варто виїхати 7/07 і переділити дорогу на 7 днів

ну ідіятєльно було б 3 шт.,  але і двойка піде....бо одному... то троха інтересно буде десь застрягнути...)

про 3-денку можна буде рискнути проїхати початок маршруту...типу...Чоп-Київ...чи шось подібне...там...Ужгород-Рівне...чи Мукачево-Луцьк...ну ви поняли...  Можна буде в квітні-початок травня в пожертвувати одним учобвим днем і використати 3 дні: пт-сб-нд.... так шо якшо навіть хтось би попробував свої сили...кілометраж зробити в середньому 250 км, і середній день більше 300 зробити...так шоб для випробування чи можливо встати на наступний день  :)

якшо не вийде з 6-им червня то 7=мого липня таки мушу поїхати))) але надіюсь вдастся це зробити на початку літа, шоб потім вже віддихати і участвувати в марафонах спокійно...)

День 4: Київ-Полтава (346 км) Виїзд якомога раніше.    - раніше то наскільки ?-))))

ти дуже серйозно відповів! та поняв що зранку - я так тільки на рибалку виїзджав в 4,30 на Озерну - траса тоді нормальна
і інше 346 вдень - ну сам розумієш це незнаю на якому ровері треба їхати , хібащо на Рендж Ровері)))
я 346 не втяв би , хіба що траса закордоном і то тільки відсили 299 в кращому варіанті
близко 180 вдалось проїхати але тоді наступного ранку в 5 00 невиїзджав
ну спорити шо ця відстань не підсилу тобі чи взагалі небуду, але особисто я стільки за день не проїду
хоча проїхати цей  маршрут цікаво
ну вибачай якшо шось не так відповів  ::)

якшо я 270 проїхав за 13 годин...без належної фіз підготовки (перед тим максимум 300-400 км за 1.5 місяця проїхав)...думаю 18-20 годин має хватити для 346...тим більше на наступний день всього 160 планується...)

можна дійсно спробувати шоб всі бажаючі проїхались 3-дневку як каже Тед
Via est Vita

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 22.11.2011, 09:23:34 »

якшо я 270 проїхав за 13 годин...

в середньому якщо 270 / 13 = 20,769 км/год

20 це нормально!

(пригадую Польщу то одного дня ми їхали приблизно так :

10:00 виїхали по маршруту Ждиня - Тарнов там рівно 80 км.
як ми їхали - неділя - машин майже зовсім немає - фури теж відпочивають
маршрут пролягав переважно по сільській місцевості 
їхати було досить комфортно  майже незупинялись
лише раз поїсти фісташки а другий напевне попити води
літо але було нежарко - похмура погода перед дощем
час = 4 год

ну  по наших дорогах - сам розумієш

мені просто цікаво чи підсилу і справді проїхати 346 за один велодень
покищо думаю що ні

а те що написали що поділити - звичайно можна , але так можна і поділити на все літо по 10 км і перед Миколаєм будеш там))
щодо обговорення то мені цікаво лише чи підсилу подолати цей максимум за день
а проїхати дистанцію думаю народ зможе без проблем - чим більше ділити кілометраж тим більше народу зможе.
 

« Останнє редагування: 22.11.2011, 10:11:59 від Ruslan 75 »
Операція "Квадрокоптер"!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 22.11.2011, 16:49:59 »
в середньому якщо 270 / 13 = 20,769 км/год

20 це нормально!

(пригадую Польщу то одного дня ми їхали приблизно так :

10:00 виїхали по маршруту Ждиня - Тарнов там рівно 80 км.
як ми їхали - неділя - машин майже зовсім немає - фури теж відпочивають
маршрут пролягав переважно по сільській місцевості 
їхати було досить комфортно  майже незупинялись
лише раз поїсти фісташки а другий напевне попити води
літо але було нежарко - похмура погода перед дощем
час = 4 год

ну  по наших дорогах - сам розумієш

мені просто цікаво чи підсилу і справді проїхати 346 за один велодень
покищо думаю що ні

а те що написали що поділити - звичайно можна , але так можна і поділити на все літо по 10 км і перед Миколаєм будеш там))
щодо обговорення то мені цікаво лише чи підсилу подолати цей максимум за день
а проїхати дистанцію думаю народ зможе без проблем - чим більше ділити кілометраж тим більше народу зможе.
 

ну як я їхав ту 270-ку....два підходи по 5 год і перерва 3 між ними...

346/15= 23 км/год, розділити можна дистанцію на три підходи по 5 год(тобто по 115 км) ( три рази до Львова з Тернополя проїхати  :))

один день має бути якийсь напряжніший за всі  *dontknow* як на мене 346 це саме воно!

за день реально проїхати і цілих 500...але то пізніше))
хочу просто відмітити львівських колег які їхали 400-ку цього літа, а саме в липні. Середній результат 18 год!!! найкращий 15.5 год!!! це ж ппц))

так шо 350 це тяжко але реально якшо є ціль йти дальше!

дійсно...можна розтягнути то всьо на 2 тижні і відвідати куча класних місць подорозі, але я хочу шоб суть цього дійства була не так в екскурсійному плані....а більше як чи то марафон чи шось подібне...)
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 22.11.2011, 16:50:53 »
Скелетон, ти не путай один раз по 300 км(і то під сумнівом) і 3-4 дня по 300 км. Та й незабувай що харчуватися-відпочивати теж треба. По друге спека. Якщо буде більше 25 градусів в червні то хрін ти в обід далеко заїдеш. В общім на мою точку зору поїздка вигладає добіса непродуманою.
Та й взагалі ТИ НАВІЩО ЇДЕШ? Щоб було? щоб тупо відмітитися? Чи все ж щоб подивитися на Україну. Якщо друге то я б зменшив темп і додав ще час на оглядини різних красивих місць.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 22.11.2011, 17:25:49 »
не спорю...це не легко...і навіть можливо межує між поняттями "тяжко" і "дуже тяжко"...

харчування можна прорахувати нормально...приблизно знаю скільки в мене калорій йде на дистанцію..3 разове харчування (сніданок), обід в якомусь кафе (рідка їжа), вечеря по приїзду. і по дорозі споживання фруктів/пічЄньок...

відпочинок... а чи не достатньо 4-5 годин на спання??...5 ночей можна і потерпіти...головне шоб не було проблеми з душом, бо то буде капець :D

А от про спеку ти доречно згадав... в такому випадку шо...переносити поїздку з 16 до 10 ранку)) жартую)) ну... жара то жара...головне шоб не більше 30 було...шо  в червні маловірогідно...

все ж таки не шоб подивитись Україну... ну скажем так, це не є основна ціль. Суть проїхати кілометраж за енну к-сть днів. А шо від "краю до краю", то чисто для привязання до якоїсь показової величини...можна ж ту саму відстань проїхати і намотоючи кола кругом Тернополя, але ж надоїсть просто  :D

В общім на мою точку зору поїздка вигладає добіса непродуманою.

конешно шо не спланована так як воно потребує цього....я не сильний в плануванні поїздок... ось тому я і хочу обговорити з вами всіма всякі нюанси, почути ваші поради і т.д. як не як більшість людей тут мають трошки більший досвід чим я  ::)
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 22.11.2011, 17:51:04 »
Слух, лягушка путєшественіца, у мене дівчина з закарпаття, з іршавського району.Давай ти до мене в гості приїдеш на початку травня, я тебе там зустріну, деньок відпочинеш і назад рванемо разом  :D. Якщо за два дня по 350 км не здохнеш ну то значить можеш їхати, сили тебе не підведуть.
 А якщо серйозно то таки реально треба тестовий заїзд  в форматі "туда 200 - назад 200".
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 22.11.2011, 19:30:22 »
А якщо серйозно то таки реально треба тестовий заїзд  в форматі "туда 200 - назад 200".
ненене самий тяжкий то третій день, далі вже усе монотонно хижо.. тобто якраз саме 3й день має бути поросслабонскішим... далі можна розганятись...

ти ж медик!!! спати тра не менше 6 годин. інакше просто не вкрутиш завтра...

3 рази жерти мало... краще 4, тим більше шо ти сам же рішив ділити трасу на 3 відрізки. А взагалі корак у нас по спортивонму харчуванню.
Якшо вчасно нагадаєш, то готовий бути спонсором послуги "чай з женшенем в дорозі" 20 пакетиків має якраз стати.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 22.11.2011, 19:57:08 »
Слух, лягушка путєшественіца, у мене дівчина з закарпаття, з іршавського району.Давай ти до мене в гості приїдеш на початку травня, я тебе там зустріну, деньок відпочинеш і назад рванемо разом  :D. Якщо за два дня по 350 км не здохнеш ну то значить можеш їхати, сили тебе не підведуть.
 А якщо серйозно то таки реально треба тестовий заїзд  в форматі "туда 200 - назад 200".
200 маловато буде)) там десь під 300 треба тренувальний заїзд....можна навіть такий варіант попробувати! я не проти))
ненене самий тяжкий то третій день, далі вже усе монотонно хижо.. тобто якраз саме 3й день має бути поросслабонскішим... далі можна розганятись...

ти ж медик!!! спати тра не менше 6 годин. інакше просто не вкрутиш завтра...

3 рази жерти мало... краще 4, тим більше шо ти сам же рішив ділити трасу на 3 відрізки. А взагалі корак у нас по спортивонму харчуванню.
Якшо вчасно нагадаєш, то готовий бути спонсором послуги "чай з женшенем в дорозі" 20 пакетиків має якраз стати.

6 годин це сон в нормальних умовах...а тут 5 максимум)) ну або на крайняк 6...)

4 рази жерти?...хм...тре дійсно Корака питати... шото забагато разів....так як я "багато" їм то мені якраз нормально  :D

кста женьшень - тєма))
Via est Vita