Загальний > Здоров'я

Катання на велосипеді збільшує тривалість життя

<< < (2/5) > >>

vitkov:
Щоб страждати від спорту у старості ним  треба  займатись вже дуже професійно. А на рівні велолюбителя, це лише підтримка форми . І піде лише на користь.

дихлофос:

--- Цитата: mix_g від 22.01.2015, 15:41:41 ---Розкажу одну ситуацію, що трапилась зі мною десь 5-7 років тому.
Жив ще тоді на бамі, Володимира Великого, йшов з дому на зупинку, потрібно було в центр з'їздити. Дійшовши до церкви с.Петра, на узбіччі біля тротуару, лежав чоловік, років так 50. Я підійшов і він попросив помогти йому дійти до дому, я поміг. По дорозі він розповів, що все життя займався спортом, а не так як зараз більшість сидить перед моніторами по цілими днями. І от йдемо ми так, він ледве ноги перебирає(наперед скажу, що від нього алкоголем не було чути) і він проклинає своє життя, те що стільки часу присвятив цьому спорту, і тепер навіть сам не в змозі ходити. От така сумна історія((

--- End quote ---
є  велика різниця між термінами любительський  спорт і професійний спорт.
Судячи з вислову "все життя", то  можна допустити , що нагрузка була велика.
А  велика нагрузка зношує організм, суглоби, серце.Тож  робіть висновки.
На рахунок  50 років, щось мені не віриться; от подивіться на Стєчкіна-Європу проїхав і ще хоче.... :D *tramplin*

vitkov:
Також вот читав і подумав про пана Стєчкіна . Ше на перших порах  інтерактивного  скажем так знайомства (він мене незнає, хіба, що по Канадській Ямасі  би впізнав ) , ніколи б не сказав,  шо йому під 50   *No*

дихлофос:

--- Цитата: vitkov від 22.01.2015, 18:05:23 ---подумав про пана Стєчкіна . Ше на перших порах  інтерактивного  скажем так знайомства  , ніколи б не сказав,  шо йому під 50   *No*

--- End quote ---
ха-ха, :D це що ти нас до малолєток  зачисляєш ?тепер  вже усьо, пішов  6-й десяток! :P

vitkov:
Самый лучший художественный фильм про велосипедистов- "Брокер"(1986).


https://www.youtube.com/watch?v=EbNLiCeeX88

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version