Тема: Шори - основний елемент чи один з багатьох?  (Прочитано 6085 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 30.10.2011, 20:31:45 »
хоч сказати що в україні є так багато шор трас
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 30.10.2011, 20:38:09 »
такої як ти *dontknow*
Та любої. Тобі зараз покажи фотку шора якогось звичайного то ти сильно восторгатися будеш? Навряд чи. Вот переглянь фотки любі з нету(ну звісно не з світових чемпіонатів) і зауваж свою реакцію  :). ладно то таке, неважливо.
хоч сказати що в україні є так багато шор трас
В україні взагалі- хз, думаю в криму і карпатах хватає. Та в любому місці де є ліси і ями є шори. Зазвичай шори ставлять тоді коли треба або набрати висоту, або переїхати через важку перешкоду. Тобто вони грають роль містків а не зовсім самостійних конструкцій, і використовують їх тоді коли не обійтися звичайною земляною дорогою. Тому не так багато трасс є з шорами. точніше з великою кількістю шорів. Та й ІМХО ШОР-ТРАСА термін невірний(а тему так назвав тому що коли розділяв то влом було придумувати щось нове). Шори це ОДИН З ЕЛЕМЕНТІВ трасс, а не їх основні і єдині елементи.
З.І. Розділив тему. Щоб не засирати тему про нову трасу спорами про шори. А тут пропоную обговорити шори і їх роль. Бо особисто я чогось мало бачу толку в шорах "просто так". Я чогось вважав що ними просто перекривали "проблемні ділянки".  Ну бо чим собсно їзда по шору буде відрізнятися від їзди по земляній дорозі? ну крім трясучки?  :).
 Імхо крім вищенаведеного ШОР ще є смисл приміняти коли треба зробити контруклон великий і тоді з землею прийдеться намучитися більше чим з досками(думаю всі бачили стіни висотою в метр-півтора)
Якщо у вас інша думка то прошу до дискусії.
« Останнє редагування: 30.10.2011, 20:48:33 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 01.11.2011, 13:52:53 »
Доречі в тему Шорів. Попалось в очі ось відео
Speed Shore 2011.05.28 Petrozavodsk
Може комусь і підскаже пару ідей що-до конструкцій. Гадаю пару ідей звідти запозичити можна
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.