Тема: Re: ШОР-ТРАСА!!!ОЙОМАЙО!!!  (Прочитано 53880 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #90 : 31.10.2011, 09:45:19 »
єєєссс Андрій дуже мощьно це просто жесть  8) 8) 8) 8) >:(
Поїхали!!!!

Offline pastik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #91 : 31.10.2011, 22:08:28 »
Кароче, бля прийде весна буде видно хто де срав.
Шори розберуть палюбасу,а траса з Каєра буде аля ДХ без шорів!

хай Спіріт купить собі товари і з Андрійцьом почнем + підключиться Кону Еразеля сокирка для сухих дерев і все!

а три відра цвяхів це добре-хату собі будуєте?
замаж!!!! не подобається мовчи! тебе туди ніхто не запрошує, ти туди нічого не вклав а кричиш на форумі ніби все сам  робив

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #92 : 31.10.2011, 22:18:39 »
вибачайте шо перебиваю вашу дискусію, але коли можна було б просто приїхати повтикати як ви там відриваєтесь?  :) я в смислі тестуєте трасу...інтересно ж як не як...)
Via est Vita

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #93 : 31.10.2011, 22:20:25 »
я б тоже підкотив десь на вихідних якби норм погода була, ше би шось поміг

Offline pastik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #94 : 31.10.2011, 23:33:58 »
це був тест заїзд. думаю за 2 тижні завершим трасу і скажем :)   нам ще  купа добудовувати треба, багато не завершено сьогодні добудували 3 шор  . пригали  бо цікаво було чи все правильно зробили

Offline SuZuki

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #95 : 01.11.2011, 08:07:50 »
Роботи ше багато.  !!!!    Валік то прихоть робити ту. Дх трасу з каарєра, вона сама пособі непоявиться .       ___/==== ___~~

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #96 : 01.11.2011, 12:13:58 »
Все народ, хватить гавкатися. Пропоную просто щоб народ погрупувався і робив що кому цікаво. Я наприклад готовий порити трохи і проложити збоку земляну трасу, а там весною буде видно що у кого получиться  8). Просто домовитися так щоб не мішати один одному.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #97 : 01.11.2011, 12:36:33 »
ого, тут всі такі крууууті зібрались...
GO HARD OR GO HOME!

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #98 : 01.11.2011, 13:20:54 »
 щодо того як оцінять сторонні люди ???  - показував на роботі ваше відео зовсім Невелолюбителям а стороннім людям
 всі висловили захоплення трюком - спочатку ж незрозуміло що буде - а потім як бачуть сам прижок  - то вражені від побаченого! 
Операція "Квадрокоптер"!

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #99 : 01.11.2011, 14:46:11 »
народ так ви ше збираєте гроші чи ні... *dontknow*міг би 20-30 грн накинути...таяк може колись в далекому майбутньому і сам буду там катати  ::)
а шор взагалі класний ніколи б неподумав що коли небудь буде таке в тернополі величезний респект вам хлопці!!! 8)
маленький оффтоп)))))дроп-це хіба трюк ?????

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #100 : 01.11.2011, 16:05:53 »
народ так ви ше збираєте гроші чи ні... *dontknow*міг би 20-30 грн накинути...таяк може колись в далекому майбутньому і сам буду там катати  ::)
а шор взагалі класний ніколи б неподумав що коли небудь буде таке в тернополі величезний респект вам хлопці!!! 8)
маленький оффтоп)))))дроп-це хіба трюк ?????

чесно кажучи я і досі не дуже розумію шо таке ШОР, але зрозумів що це скоріш за все трамплін , так ?
дроп - тоже незнаю. просто кажу як це сприйняли звичайні люди . коли знаєш то напиши що чим називають я не дуже спеціаліст.
але мені подобається екстрім в межах розумного, хоч сам до нього задатків немаю.
Я тільки за те щоб Екстрім крило шприхи розвивалося не менш ніж туристичне , через те що Велотуристи вже побували і в Польші і в Іспанії, залишилось ще багато але думаю ми  скоро будем присутні  у більшості країн. Може й і інші країни відвідали шприхалі, то можуть даватись чути. такі справи.
Операція "Квадрокоптер"!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #101 : 01.11.2011, 16:15:41 »
народ так ви ше збираєте гроші чи ні... *dontknow*міг би 20-30 грн накинути...таяк може колись в далекому майбутньому і сам буду там катати  ::)
а шор взагалі класний ніколи б неподумав що коли небудь буде таке в тернополі величезний респект вам хлопці!!! 8)
маленький оффтоп)))))дроп-це хіба трюк ?????
да це постіне питання...

дроп це не трюк... це елемент їзди... а вот трюк це то шо ти зробиш під час дропу, якшо буш мав натхнення і часу хватить... а по хорошому то шо на відео це не дроп а геп (gap - просвіт), бо як недолетиш то жопа... в класичному дропі так не є.
чесно кажучи я і досі не дуже розумію шо таке ШОР, але зрозумів що це скоріш за все трамплін , так ?
:D шор (shore - підпірка)це та хрень з досок... можуть бути як допоміжними, так і основними елементами трасси.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #102 : 01.11.2011, 16:16:36 »
шор(або норс шор)-то катання по деревяних спорудах(містках качелях і тп.)шором також часто називають і саму деревяну конструкцію...
дроп-просто прижок на площину або на склон(його можна поєднати з якимось трюком)але моє имхо сам дроп-не трбк це просто прижок так само як прольотка чи прижок з трампліна....але це лише моє імхо тут на сайті є набагато опитніші райдери...спитай в них..а це моя думка!!!! :)

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #103 : 01.11.2011, 16:19:07 »
ой мене випередили :D :D
цікаво а скільки той шор має висоти бо на відео все завжди здається трохи меншим :)
« Останнє редагування: 01.11.2011, 16:22:19 від ironboy »

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #104 : 01.11.2011, 16:24:53 »
ок ! більш менш зрозумів.
там скелетон вроді питав куди їхати щоб подивитись , я теж незнаю якщо особливо незасекречено то пишіть як туди доїхати
Операція "Квадрокоптер"!