Тема: ФЛУД  (Прочитано 8745 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline steve1

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +1/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 07.10.2011, 17:16:05 »
Цитувати
1. tcp/ip пакети (L3) да канешна, датаграми(фрейми L2) ні... перехопивши датаграми вони складаються в пакети, достатньої кількості яких стане для взлома AESa і хай з затримкою але прочитати дані.
По перше, що за фантазії про взлом ВПА2/АЕСа? Вони не взламуються.
А подруге, не може бути, щоб вище Л3 нічого не шифрувалось, на Л4-Л7 і бловфіш можна втулити, який також не взламується, і ГОСТ, та що завгодно і хоть все зразу. Так що взлом самого ВПА2 нічого не дасть.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.10.2011, 20:36:12 »
а я думав в цій темі ножі продають :laugh:
Істіну глаголіш) Розвели тут флуд просто капці  :D Перенісіть тему в - флуд/офтоп і буде вам щастя о_О  :D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 08.10.2011, 10:54:41 »
По перше, що за фантазії про взлом ВПА2/АЕСа?
ми почали тему ломлі вафая з впа/пск(прешаред кей, тобто статичний) шо і ломиться при потребі...
Цитувати
Наша цель – захватить пакеты во время установления защищенного соединения и использовать aircrack-ng для взлома PSK. Это можно сделать активным и пассивным способом. Активный заключается в посылке деаутентификационного пакета клиенту, пассивный — в ожидании, пока клиент начнет устанавливать WPA/WPA2 соединение самостоятельно.
продовжили на тому шо захиститись можна але не треба бо простіше просто кинути дроти.
а починали з того шо дроти тянуть селюки бо є вайфай...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 08.10.2011, 11:59:24 »
ми почали тему ломлі вафая з впа/пск(прешаред кей, тобто статичний) шо і ломиться при потребі...продовжили на тому шо захиститись можна але не треба бо простіше просто кинути дроти.
а починали з того шо дроти тянуть селюки бо є вайфай...

нє, Тед реально тримає всіх за лохів :(
а ну давай, колісь в натурє - бігав по офісі за дівками з мультітулом?

якшо твої дамагатєльства були успішними - варто думати чи варто той мультітул купувати...
якщо не були успішними - нема про що думати  >:D
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline steve1

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +1/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 08.10.2011, 13:03:21 »
Цитувати
Наша цель – захватить пакеты во время установления защищенного соединения и использовать aircrack-ng для взлома PSK. Это можно сделать активным и пассивным способом. Активный заключается в посылке деаутентификационного пакета клиенту, пассивный — в ожидании, пока клиент начнет устанавливать WPA/WPA2 соединение самостоятельно.
Ну і шо? Ну можна ейркреком перехопити хендшейк, а дальше шо? ВПА2 не має відомих вразливостей, дальше тільки брут. І якщо він брутиться за розумний час, то проблема тут зовсім не у ВПА, а в адміні, який вибрав пароль таким, що той брутиться.
Яким би не був захист, якщо паролем поставити "God", захист довго не протримається.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 08.10.2011, 17:16:07 »
лана пропоную тему вафая закрити або відділити від оригінала і продовжити десь в флуді

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 08.10.2011, 21:58:36 »
а я пропоную повернутися до теми ножів і суворо спитати з Теда: шо будем робили з репродукцією нації?

мабуть доведеться в тебе мультітул забрати і передати Еразелю...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 09.10.2011, 15:30:52 »
а я пропоную повернутися до теми ножів і суворо спитати з Теда: шо будем робили з репродукцією нації?
ше пара таких псто і я таки вернусь до теми ножів але тоді питання репродукції тебе вже цікавити не будуть взагалі *punisher*

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 09.10.2011, 20:18:11 »
ше пара таких псто і я таки вернусь до теми ножів але тоді питання репродукції тебе вже цікавити не будуть взагалі *punisher*

ти головне встигни заповыт скласти ы выдписати Ералелу свый мультытул...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити