Тема: ровер для грубого хлопа)  (Прочитано 15392 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« : 07.10.2011, 20:07:31 »
Привіт. Почитав ваші пости -прозрів. Бачу що ровер то набагато серйозніше ніж я думав). Зараз їжджу  на гірському велосипеді, якій мені привезли з Англії. Декілька раз його ремонтував, кажуть майстри що він доволі класний. Але оскільки він вже достатньо підгуляв,  стало питання купівлі нового. Бюджет: до 3000 грн. катаюсь здебільшого по наших парках, інколи виїжджаю на бардюр. Бачу в темі багато змістовних порад , хотілось би почути і стосовно того який вибрати ровер мені на вказані кошти. Пропозиції будь-ласка з урахуванням моєї 100 кілограмової ваги).
з.и. а може взагалі краще свого старенького продовжувати ремонтувати?

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 07.10.2011, 20:40:00 »
Привіт. Почитав ваші пости -прозрів. Бачу що ровер то набагато серйозніше ніж я думав). Зараз їжджу  на гірському велосипеді, якій мені привезли з Англії. Декілька раз його ремонтував, кажуть майстри що він доволі класний. Але оскільки він вже достатньо підгуляв,  стало питання купівлі нового. Бюджет: до 3000 грн. катаюсь здебільшого по наших парках, інколи виїжджаю на бардюр. Бачу в темі багато змістовних порад , хотілось би почути і стосовно того який вибрати ровер мені на вказані кошти. Пропозиції будь-ласка з урахуванням моєї 100 кілограмової ваги).
з.и. а може взагалі краще свого старенького продовжувати ремонтувати?
Можеш краще ремонтувати свого старенького, тай кататись в задоволення. А то купувати нового тай за 3 куска немає сенсу, бо за ту ціну хорошого та дійсно достойного апарата некупиш хіба би ще доклав дотих трьох, так з 2 куска :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 07.10.2011, 21:55:38 »
100 кг не є критичною вагою для велосипедиста, особливо якщо колеса 26" як в Вас
купувати новий нема сенсу, тому що в наших магазинах в звичайному випадку велосипеди на рівень гірші, ніж в Англії
до того ж де старий велосипед подінете?
чисто з моєй точки зору: головне в велосипеді - колеса - щоб були добре складені, добре натягнуті шприхи, використані якісні втулки, обода і шприхи
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 07.10.2011, 22:37:22 »
Що саме не влаштовуэ в теперешньому аппараті? Якщо з рамою все ок, то 3000 - сума цілком достатня для хорошого апгрейду, але для купівлі нового хорошого велу трохи мало.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 08.10.2011, 10:42:49 »
фото нинішнього апарата в студію.
з англії можна тоже рідкісне гімно привезти

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 08.10.2011, 16:58:49 »
Ровер в  Англії куплений за 400 фунтів десь років 3 8 назад. 4-ри роки я на ньому уже тут катаюсь.їздити на вихідні та після роботи мені його вистачало. але в цьому році  щось часто до майстрів його вожу. вони ж посилаючись на відсутність оригінальних запчастин ставлять те що є. внаслідок цього не всі зірочки вже робочі.  зараз  поміняли  компаньолу на китайське фуфло.  Крім того треба міняти обидва колеса бо вже дуже криві особливо заднє. до речі колеса стоять невеликі на ньому.
 Тобто нормальний ровер помалу перетворюється в наш ардіс(. через що власне і виникла ідея через зиму щось нове придбати, поки ціни можливо будуть дешевшими, а не паритись з ремонтами.
Крім того,  велосипед хочеться такий щоб відповідав моїм потребам, а не так як зараз - що прислали тому і тішуся.   

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 08.10.2011, 17:14:05 »
всерівно кинь фотки

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 08.10.2011, 17:26:38 »
фото

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 08.10.2011, 17:27:09 »
2

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 08.10.2011, 17:27:40 »
3

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 08.10.2011, 17:30:00 »
4

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 08.10.2011, 18:35:17 »
вони ж посилаючись на відсутність оригінальних запчастин ставлять те що є

 :D :D :D :D :D

майстри просто дуже класні, впарювали то шо в них валялося  :police:

" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 08.10.2011, 20:54:12 »
мда... шось в мене ныяк не скдадеться однозначне рішення шо з ним робити... однозначно його можна зробити і непогано, але чи варто... може і варто(я люблю старі ровери)...

почнем з іншого боку... реально це можна зробити "аби їхав", нормально, круто і по феншую як він того вартує... за означену суму можна зробити нормально+пара вибадів з серії круто... можу помогти з тим всім якшо перемацати все шо там є...

а можна його просто продати і докласти тих грошей до нового чи класного бу.

Offline максоле

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 09.10.2011, 16:54:37 »
вибираючи між авто б/у та новим за одні і ті ж гроші, я завжди купляв нові. з ровером думаю буде аналогічно. краще напевне старий продати і купити собі новий  велосипед рівня Тrek 3700 Disc. Чим не варіант ? Мені б такий аби їхав нормально, а  круто і по феншую то ні- щоб мірятись є інші штуки)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 09.10.2011, 17:14:31 »
вибираючи між авто б/у та новим за одні і ті ж гроші, я завжди купляв нові. з ровером думаю буде аналогічно. краще напевне старий продати і купити собі новий  велосипед рівня Тrek 3700 Disc. Чим не варіант ? Мені б такий аби їхав нормально, а  круто і по феншую то ні- щоб мірятись є інші штуки)
не хоти трек 3700... якшо хотіти трек то вже 4ххх, а не то жаянт чи автор...