Тема: Болтіки до Болотніків  (Прочитано 2769 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 16.09.2011, 18:52:30 »
Курва мать з нашими веломагазинами. Зайшов в один з них (той що не Спорт-плюс:) :D) купив болотніки за 140 грн. Дали до того кульочок з залізяччям. Дома дивлюся - болтіків нема. Наступного дня приходжу питаю де болтіки
- А там в комплекті не йде.
-А як кріпити?
-Йдіть на базар питайте!

Ну нахера питається продавати девайс, якщо його вчепити на вєлік не можна. Та закупіть ящик болтів - тай продавайте поштучно - і вам пару копійок, і клієнти по базарі не бігають. - то я  вже про себе.

Якби не приємний випадок навесні, коли мужик з того самого магазину дав на халяву пару потрібних болтіків до багажніка, просто-так, то сказав би що магазин - повний відстійник.

Тепер питання до тих хто в тій дрібній техніці шарить більше чим я.
Який номер? розмір? тих болтиків що кріплять болотніки до отвору на вилці і ззаді на зєднанні пер? Який розмір болтіка, що кріпить задній болотнік до рами.
Ровер - великий хардтейл з 28 колесом, хто не знає - там здається в більшості ті отвори стандартні.
Буду вдячний за пораду!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.09.2011, 19:15:39 »
приходь до мене з ровером - підберу
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #2 : 16.09.2011, 23:50:04 »
Стєчкін, я почуваюся неповноцінно коли постійно беру якісь запчасті ч иінструменти просто так.
ти скажи який розмір, я си куплю

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 17.09.2011, 11:17:45 »
Стєчкін, я почуваюся неповноцінно коли постійно беру якісь запчасті ч иінструменти просто так.
ти скажи який розмір, я си куплю

як я можу сказати яка різьба під болотники в твого вела?
скорш за все М5, але можливі варіанти, тобто треба глянути.

4 болтики коштують дешевше, ніж проїзд в тролейбусі, якщо не надумаєшся купувати спец.болті під ротор по 2 бакса за штуку - вони теж повинні підійти :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 18.09.2011, 10:46:54 »
аналогічно купував болотніки, але зразу ж поїхав на 100-метрівку на ринок, і підібрав болтик на місці і не зря! бо там в вилці глибина отвору невелика і просто болтик з потрібною різьбою швидше за все був би задовгим. або варто мати під руками набір шайбочок. тобто це саме радив би і тобі, тим більше що від наших веломагазинів це зовсім близько.