Тема: Прохання допомогти порадою  (Прочитано 3851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« : 03.08.2011, 19:09:56 »
Шановні шприхалі сьогодні при ТО, я натрапив на трабл. Звено в ланцюзі надщерблено і то так добряче - фото прикріпленно. Проглядаючі весь ланцюг, заміченно тільки одне аварійне :( Що мені тепер з ним робити? Чи замінити його, чи зняти його....? Бо тепер після побаченного, мені чомусь стало строьомно десь виїзджати кудись дальше ніж за місто  :'(

Offline Kostantin

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 116
  • Карма: +5/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 03.08.2011, 19:17:08 »
думаю що можна знайти таку ланку.в Дяді Гени на базарі в синій будці  можна купити ланку,я купляв в нього замок і бачив.
от тільки чи можливо її замінити не знаю.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 03.08.2011, 19:18:57 »
думаю що можна знайти таку ланку.в Дяді Гени на базарі в синій будці  можна купити ланку,я купляв в нього замок і бачив.
от тільки чи можливо її замінити не знаю.
Так заміти можливо, просто переклипати. А той дядя Гена вже там непрацює вроді ...

Offline moff

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • "страшний сірий АТВ" (c)
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 03.08.2011, 19:41:09 »
похоше у нас тут "самає слабає звено"  :D
але не так вже все й страшно, з"єднуючого пальця не видно нібито  :lipsrsealed:
скажи який в тебе типорозмір ланцюга
та й думаю тут хтось б/у має, знімеш з нього звено і переклепаєш *happy*

  просто переклипати
та шо там його клепати, запитай за вижимним у когось, або старим дідівським пробоєм і втулкою
« Останнє редагування: 03.08.2011, 19:48:01 від moff »
танькі грязі не баятса

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 03.08.2011, 20:01:21 »
похоше у нас тут "самає слабає звено"  :D
але не так вже все й страшно, з"єднуючого пальця не видно нібито  :lipsrsealed:
скажи який в тебе типорозмір ланцюга
та й думаю тут хтось б/у має, знімеш з нього звено і переклепаєш *happy*
та шо там його клепати, запитай за вижимним у когось, або старим дідівським пробоєм і втулкою
Так-так "самое слабое звено" пальця невидно начебто. Ланцюг - Shimano CN-HG50 в кого є б/у та лежить без діла? Потрібно одне звено з мене 100 гр і пончик  :)

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.08.2011, 20:17:12 »
Якщо на 8швидкостей то маю нові ланки з дешевих КМЦ і навіть десь ще мають валятись нові ланки з бюджетних ШИМАНО. (ланцюги вкорочував зразу після покупки бо були задовгі) якщо підходить то віддам "бєзвоздмєздно"
 Хоча як на мене, набагато краще купити новий замок(20-25грн) і не париритись! Тай зняти ланцюг при потребі вже буде легше! Я наприклад таке практикую, тобто купив ланц на пін і зразу ставлю туди замок!

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.08.2011, 20:22:01 »
Якщо на 8швидкостей то маю нові ланки з дешевих КМЦ і навіть десь ще мають валятись нові ланки з бюджетних ШИМАНО. (ланцюги вкорочував зразу після покупки бо були задовгі) якщо підходить то віддам "бєзвоздмєздно"
 Хоча як на мене, набагато краще купити новий замок(20-25грн) і не париритись! Тай зняти ланцюг при потребі вже буде легше! Я наприклад таке практикую, тобто купив ланц на пін і зразу ставлю туди замок!
Так на 8 швидкостей, повинно підійти. Куди можна підїхати? Ом цікавий варіант на рахунок замка. Спасибі :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 03.08.2011, 21:07:32 »
Ом цікавий варіант на рахунок замка. Спасибі :)
а ти колись замок видів? *No* замок, то та ланка шо ширша... а в тебе постраждала не вона... хоча замок поставити варто...

моя порада... я думаю шо втрати 2х ланок ні ти ні ровер не замітите... такшо вибий ущербну ланку і 2 сусідні, та постав натомічть замок..

як визначити замітиш ти втрату ланки чи ні: перекинь ланц на самі великі зірки, якщо вийшло то вже можна вибивати таяк так їздити взагалі неможна... а тепер попробуй відтягти цепку і скласти пару лінків поки пускає переклюк... це те що можна і треба вибивати з чистою совістю...

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 03.08.2011, 21:20:00 »
а ти колись замок видів? *No* замок, то та ланка шо ширша... а в тебе постраждала не вона... хоча замок поставити варто...

моя порада... я думаю шо втрати 2х ланок ні ти ні ровер не замітите... такшо вибий ущербну ланку і 2 сусідні, та постав натомічть замок..

як визначити замітиш ти втрату ланки чи ні: перекинь ланц на самі великі зірки, якщо вийшло то вже можна вибивати таяк так їздити взагалі неможна... а тепер попробуй відтягти цепку і скласти пару лінків поки пускає переклюк... це те що можна і треба вибивати з чистою совістю...

Ага бачив той замочок в живу)) Ок спасибі за пораду Тед, я скоріше за все так і зроблю. Бо бачу ти вже не перша людина яка мені то радить  :)