Загальний > Здоров'я

Хондропротектори

(1/4) > >>

shifter:
Бачу для велосипедистів найбільш актуальна тема суглоби, а саме коліна. Може хтось приймає хондропротектори? Які враження? Чи є якісь результати? Препарати не з дешевих, чи є смисл їх приймати?
В мене виникла серйозна проблема. Після покатушки в понеділок почало боліти праве коліно. Припухло зверху над чашечкою.  Натираю Диклофенак-здоровя 3% зранку і вечером. Приймаю англійський хондропротектор Bootshttp://www.boots.com/en/Boots-Pharmaceuticals-Glucosamine-Sulphate-Chondroitin-Sulphate-60-Tablets-_1139730/.  Коліно вже не болить, припухлість трохи є.
Робив знімок ще в 2009,  також УЗД. Серйозних змін не було, трохи набрякший меніск.
Права нога не розгинається до кінця, контрактура.
От такі то справи невеселі...

CoRacK:
Хондропротектори приймаються курсами від 2 міс. і більше, бо в іншому випадку вони не чинять своєї відновної дії на хрящі і зв"язки. Це досить безпечні препарати при довготривалому прийомі побічних ефектів майже не виникає. Одна зі стандартних схем 3 місяці по одній капсулі 2 рази в день, потім 3 місяці перерви і знов курс повторюється, в твоєму випадку можна лише 2-х місячний курс раз на півроку, але то так з профілактичною метою, можеш допити ту банку та й все, раз патологічних змін хряща немає, якщо є бажання і гроші то можна до повного курсу випити ще одну таку ж банку.
На ніч береш свіжий теплий (нагрітий на здоровій ділянці тіла) листок капусти і кладеш на коліно примотуєш легенько (тільки, щоб не злетіло вночі з ноги) звичайним бинтом, а на коліно перед накладанням листка капусти видавлюєш десь 2,5 см  диклофенаку і розмащуєш. Так варто робити до 10-14 днів, потім диклофенак під листком капусти замінюєш на мазь Живокосту теж на 2 тижні для ефекту тривалого, бо Живокіст активно діяти починає лише через тиждень щоденного застосування.

А з контрактурами все дуже просто, розгинати до кінця скільки зможеш до больових відчуттів щодня, але потихеньку, доти, поки не стане повністю розгинатися нога, лише не забувати потім мастити хоча б тим самим Диклофенаком після вправ, щоб нормально ходити і ногу не щадити.

АЛЕ починати розробляти контрактуру можна не раніше, ніж через 3 тижні, коли повністю спаде набряк у коліні і будуть відсутні навіть найменші больові відчуття в спокої і при навнтаженні.

seryk:
Смислу приймати хондропротектори немає, тим більше короткий термін. Та й навіть при тривалому прийомі (2-3 роки) вони дають лише мізерний ефект.  Більшість сучасних досліджень не підтвердило переваги хондропротекторів над плацебо в плані лікування дегенеративних змін хряща.  Зате було підтверджено абсолютну безпечність глюкозаміну при тривалому прийомі (основного складника більшості хондропротекторів).
В даному випадку найбільш доцільне лікування це зменшення навантаження на суглоб на термін поки повністю не зникне біль, та місцеві НПЗП (діклофенак і т.Д.). Здоровий організм має достатньо ресурсів для відновлення незначних пошкоджень.
Ліпше купити на ті гроші, що вартують "протектори" здорової їжі (більше користі і приємніше ковтати :)

shifter:

--- Цитата: CoRacK ---Хондропротектори приймаються курсами від 2 міс. і більше, бо в іншому випадку вони не чинять своєї відновної дії на хрящі і зв"язки. Це досить безпечні препарати при довготривалому прийомі побічних ефектів майже не виникає. Одна зі стандартних схем 3 місяці по одній капсулі 2 рази в день, потім 3 місяці перерви і знов курс повторюється, в твоєму випадку можна лише 2-х місячний курс раз на півроку, але то так з профілактичною метою, можеш допити ту банку та й все, раз патологічних змін хряща немає, якщо є бажання і гроші то можна до повного курсу випити ще одну таку ж банку.
На ніч береш свіжий теплий (нагрітий на здоровій ділянці тіла) листок капусти і кладеш на коліно примотуєш легенько (тільки, щоб не злетіло вночі з ноги) звичайним бинтом, а на коліно перед накладанням листка капусти видавлюєш десь 2,5 см  диклофенаку і розмащуєш. Так варто робити до 10-14 днів, потім диклофенак під листком капусти замінюєш на мазь Живокосту теж на 2 тижні для ефекту тривалого, бо Живокіст активно діяти починає лише через тиждень щоденного застосування.

--- End quote ---

Наразі приймаю 3 табл. в день, через 2 міс. подивлюсь які будуть результати. А про мазь живокосту мені давно говорили тільки я щось скептично сприймав її, треба  попробувати обовязково.


--- Цитувати ---А з контрактурами все дуже просто, розгинати до кінця скільки зможеш до больових відчуттів щодня, але потихеньку, доти, поки не стане повністю розгинатися нога, лише не забувати потім мастити хоча б тим самим Диклофенаком після вправ, щоб нормально ходити і ногу не щадити.

АЛЕ починати розробляти контрактуру можна не раніше, ніж через 3 тижні, коли повністю спаде набряк у коліні і будуть відсутні навіть найменші больові відчуття в спокої і при навнтаженні.
--- End quote ---

Блін, мені цього жоден з дохторів не говорив, треба попрацювати над коліном.
Взагалі то в мене ці проблеми через хворобу хребта. Тут в Тернополі поставили діагноз хвороба Бехтєрєва. В Києві - хвороба Рейтера. 

teodor4ik:

--- Цитата: shifter від 08.07.2011, 09:58:54 ---Наразі приймаю 3 табл. в день, через 2 міс. подивлюсь які будуть результати. А про мазь живокосту мені давно говорили тільки я щось скептично сприймав її, треба  попробувати обовязково.

--- End quote ---
ой зря... якби не живокость я би зара в колясочці з пластиковим суглобом катався... коли після тривалого лікування резюме було... хрен тут шось поможе... ше раз до нас попадеш будем різати...

правда вживав не мазь, а тертий корінь (батя хімік-біолог знав де і шо викопати і як зробити) залитий смальцем(там якато діюча речовина жиророзчинна) ну і та-ж капуста

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version