Тема: мельниця-могилів (подільські) - здовж дністра  (Прочитано 15697 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« : 12.06.2011, 23:27:00 »
175 км, 2 дні, всього треба стратити 3 дні...

20.50 дизель до іване-пусте прибуває в 1,30 відїжжаємо кода подалі і лягаємо спати(вечеря в поїзді)...
в м.п. можна покупатись і проснувшись почесати в дорогу, купатись під мостом в Жванець. Раз уже проїзжаємо через Хотин, то можна запертись і до того замку :)... в р-ні с. Оселівка шикарний вид на каньйон, якщо гаканути пару км... далі валимо вперед поки годен, так жеби перед обідом другого дня добратись до Новодністровска, там чудове купання біля дамби... ввечері прибуваємо в могилів-подільський і травимо байки до 4.хх коли і грузимось в дизель, шо довезе до жмеринки в 7.хх ... звідти перший кращий потяг, або дизелями через хмельницький-волочиськ...

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pujcbtgteasloeqs
Перепад висот 229 M (від 64 до 293)
всього вверх 1 184 M
всього вниз 1 376 M

фортеці по дорозі:
с. Окопи
с Жванець
Хотин
« Останнє редагування: 13.06.2011, 09:59:57 від teodor4ik »

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #1 : 13.06.2011, 00:15:54 »
Цікаво-цікаво. І приблизно на коли таке планується?
В наступному житті певно буду качкою...

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.06.2011, 09:03:34 »
Цікаво-цікаво. І приблизно на коли таке планується?
ше один...  >:D

то не планується, то просто пропозиція для обговорення +- такої дороги.. просто вчорашня тема про ювілей нагадала дністер і мої 270км на веслах по ньому, з тими ж початковою-кінцевою точками з яких зручно добиратись...

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 13.06.2011, 14:12:28 »
Мені маршрут цікавий, пропоную ще в Комарівку зарулити і поглянути на Бакоту! Перфектна місцинка...
Вже підзбирую усю амуніцію для подорожей.
Fuji Nevada Cross

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 13.06.2011, 17:07:25 »
Мені маршрут цікавий, пропоную ще в Комарівку зарулити і поглянути на Бакоту! Перфектна місцинка...
Вже підзбирую усю амуніцію для подорожей.
там 20 км гаканути тра, хоча видовище має бути з такої висоти феєричне, бо я його бачив з води то тупо море морем...
http://www.panoramio.com/photo/40063310?source=wapi&referrer=kh.google.com якось так

взагалі я пробую оцінити час і не доганяю як то все проїхати за 2 дні, з огляду на все шо там є вартого пристального вивчення... помойму тра таритись концентратами і розводити вогонь тільки на вечерю...

наприклад монастир в лядово - (150-й км) http://www.panoramio.com/photo/5085566?source=wapi&referrer=kh.google.com

Новодністровська ГЕС, ГАЕС(перший раз коли побачив офігів від маштабів), плотина... печери, скельні міста... каньйони, водоспади..

всьо гади... я тоже готовий поїхати причому навіть в ущерб карпатам... лишається питання коли би то було варто робити... думаю варто тоді коли абрикоси подозрівають... їх там догрома і дууууже добрі, а ростуть попри дорогу повністю нахаляву...
« Останнє редагування: 13.06.2011, 17:18:19 від teodor4ik »

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 13.06.2011, 22:19:37 »
Пропоную стрільнути пару "зайців". Розчохли питання з абрикосками, і замаяч як тобі виходить по часу, а ще ліпше по погоді.
Ось тоді і поїдемо, впевнений до нас чимало приєднається бажаючих.
Fuji Nevada Cross

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #6 : 14.06.2011, 08:32:27 »
Зауважте - якщо їхати до Бакоти лівим берегом - там постійні і значні  перепади висоти. І 60-70 км по тому берегу втиснути за день - то максимум можливого. Я ще собі подумав, як то Теодорчик мудро проклав дорогу правим берегом.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 14.06.2011, 09:16:47 »
Зауважте - якщо їхати до Бакоти лівим берегом - там постійні і значні  перепади висоти. І 60-70 км по тому берегу втиснути за день - то максимум можливого. Я ще собі подумав, як то Теодорчик мудро проклав дорогу правим берегом.
я ж кажу шо шо сплавлявся в тих краях, а з води рельеф добре видно.. :) крім того в gpsies.com є шикарний режим рельєфа місцевості... а там все чудненько видно... особливо тучу лівих притоків і відповідно ярів... крім того по лівому берегу з тієї ж причини немає дороги вздовж річки. хоча там і по правому берегу горбів хватає.. да і бакоту я провтикав попервам, як і хотин :)

краще як досвідчений турист підкажи куда там ше варто заїхати, і на шо подивитись, а на шо увагу звертати не варто, чи може підправити трек з огляду ше якихось природних особливостей...

Дописано : 14.06.2011, 10:08:12
Пропоную стрільнути пару "зайців". Розчохли питання з абрикосками, і замаяч як тобі виходить по часу, а ще ліпше по погоді.

доречі мисль... якшо там всі затрати потянуть 130-150 грн., то відро пижжзібраних абрикосів майже повністю їх компенсує... в мене під вікном росте абрикос, то він ше далекий до готовності... думаю варто орієнтуватись по базару...
« Останнє редагування: 14.06.2011, 10:08:12 від teodor4ik »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 14.06.2011, 10:36:04 »
Заінтригував ... абрикосами  :D насправді - "зачепило". По суті шукав щойно на карті с. Бакота. В результаті на карті 0,0 а прогугливши стало ясно що села нестало факти

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #9 : 14.06.2011, 13:13:52 »
Заінтригував ... абрикосами  :D насправді - "зачепило". По суті шукав щойно на карті с. Бакота. В результаті на карті 0,0 а прогугливши стало ясно що села нестало факти

В Славковій ностальгічній темі про 5-річчя Шприхи є фотка, де ми на фоні того "села" сфотографувались. Там справді дуже гарно. Ше кажуть гарна місцина в районі села Субіч, мабуть там, де в Дністер впадає р. Студениця - така Бакота-лайк місцина. Думаю з всіма ортогональними заїздами до Дністра і відпочинком тих 2 днів буде явно мало.

П.С. Розділ називається "маршрути" а не заплановані чи майбутні. тут не потрібно і навіть не бажано писати пости, що складаються з слів "ух-ти" "я б поїхав" чи "а новачкам можна?"
« Останнє редагування: 14.06.2011, 18:08:54 від bhagavan »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 14.06.2011, 13:53:55 »
Цілком згідний 2 дні - МАЛО. Ще залежить яка за величиною, згуртованістю та швидкістю компанія назбирається.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.06.2011, 16:37:24 »
В Славковій ностальгічній темі про 5-річчя Шприхи є фотка, де ми на фоні того "села" сфотографувались. Там справді дуже гарно. Ше кажуть гарна місцина в районі села Субіч, мабуть там, де в Дністер впадає р. Студениця - така Бакота-лайк місцина. Думаю з всіма ортогональними заїздами до Дністра і відпочинком тих 2 днів буде явно мало.
та заїзд думаю тоді тіко 1, до бакоти... ітого 190 км, але до 4 ранку є купа часу на доїзд :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 23.07.2011, 21:35:12 »
похитався по жепеесі і гугельмапам... маршрут вже виріс до 3х днів і 210 км з заїздами в купу цікавих точок і з велосипедного став екскурсійним...  бо більше часу піде на шатання-фоткання ніж на дорогу

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hympqzwxsrrpoqrn
рекомендую зберегти трек і завантажити в гугель ерс шоби глянути фотки по дорозі... просто ахтунх... одна біда.. висоти... 1600м набір то немало ніразу... але блін монастирі в лядово і в галиці це песетс, ГАЕС бомба, бакота зверху, проїзд по 2м дамбам, дзот на острові посеред річки, хотин... питання нафіга ті карпати і замки як тут того всього багато?

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 23.07.2011, 23:45:47 »
Цікава подорож має получитись. Яб теж мабуть, рванув з вами  :)

Offline Ron

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 115
  • Карма: +17/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Реальність майже завжди помиляється
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 18.08.2011, 23:03:30 »
teodor4ik цікавить коли таку подорож можна буде відтворити у реальності? цікаво поїхати по цьому маршруту.
Ти правий щодо того, що я помиляюся, але ти помиляєшся щодо того, що ти правий.