Тема: Ланцюг для гібрида  (Прочитано 6556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 06.06.2011, 12:11:31 »
Прочитав про спосіб їзди "в три ланцюги" і вирішив взяти на озброєння. Підкажіть, яким чином потрібно вибирати ланцюги, на що звертати увагу. Дякую.
P.S. зразу зазначу що такі речі як вага та зовнішній вигляд :) не вважаю суттєвими. Основне надійність та витривалість системи

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #1 : 06.06.2011, 14:38:00 »
Скільки зірочок?
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 06.06.2011, 16:28:49 »
Скільки зірочок?

7 задня трещотка, 3 попереду

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #3 : 06.06.2011, 17:14:16 »
Тоді будь-яка на 7-8 передач. Бажано в ціновому діапазоні 50-100 грн.
Для прикладу - http://www.velostyle.com.ua/76008.html
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 06.06.2011, 18:13:08 »
взагалі-то нє страдай єрундой - вчепи собі єдиного ланца і ізди ним доки не стане, як всі нормальні люди роблять.
а як тобі нєвтєрпьож дати заробити маркетологам, знайду тобі три ланцюги вищої якості за нижчу ціну.
но дєньгі - вперьот :) ...
але на 7-ми задніх зірках катати на трьох ланцах - моветон, вибачейте шо не втримався :(
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 06.06.2011, 18:19:23 »
але на 7-ми задніх зірках катати на трьох ланцах - моветон, вибачейте шо не втримався :(

Хочеш сказати, краще чекати поки вб'ються передні і задні зірки і міняти все разом? Чи як?
« Останнє редагування: 06.06.2011, 18:25:45 від Earl »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #6 : 06.06.2011, 18:25:37 »
Скільки вже сказано за те, що три ланцюги ефективно лише при кількості передач 9 і більше, та при інтенсивному, екстримальному стилі катання. При семи передачах перекосів майже немає, тому нема і бокового зносу. При неінтенсивному катанні і розумному переключенні передач ресурс навіть базарних компонентів буде біля 5к км. Головне вчасно чистити і змащувати. Хоча були випадки, коли ланцюг не мився взагалі, а просто періодично поливався маслом і служив дуже довго. Тому вирішуй сам.
А моя тобі порада - ті гроші, за лишні ланцюги потратити на щось корисніше.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 06.06.2011, 18:27:21 »
ну шо неясно ?
7 зірок - нижче плінтуса і для них підходиить найгірший ланц в світі, який не то шо міняти - мастити вкрай небажано...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 06.06.2011, 18:42:22 »
Скільки вже сказано за те, що три ланцюги ефективно лише при кількості передач 9 і більше

Ні разу не бачив. Ссилку?

та при інтенсивному, екстримальному стилі катання

Трохи є.

З прочитаного я зрозумів, що проблема не стільки у боковому зносі, скільки у тому що ланцюг з часом розтягується і починає псувати зірки.
Стечкин пише, "7 зірок нижче плінтусу", але мені їх повністю вистачає, і не хотілось би міняти разом з ланцюгом трещотку та зірки системи.

P.S. наскільки я розумію, 8-9 задніх зірок порівняно з 7 дадуть лише додаткові проміжні передачі, але різниця між крайніми зірками не зміниться? Тобто діапазон передач краще не стане? Чи як?

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 06.06.2011, 18:50:05 »
P.S. наскільки я розумію, 8-9 задніх зірок порівняно з 7 дадуть лише додаткові проміжні передачі, але різниця між крайніми зірками не зміниться? Тобто діапазон передач краще не стане? Чи як?

касета на 7 зірок - від 12 до 28
касета на 8 зірок - від 11 до 30/32/34
тобто нема принципової різниці між касетами на 8 і 9 зірок
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 06.06.2011, 18:54:45 »
ну шо неясно ?
7 зірок - нижче плінтуса і для них підходиить найгірший ланц в світі, який не то шо міняти - мастити вкрай небажано...
дозволь не погодитись. поставив я найдешевший ланц КМЦ (впарив мені його той злосний чувак з  зеленої буди - бив себе в груди, що товар хороший і для мого ровера найкращий) і передачі в мене на автоматах переключались вкрай херово.
а вже КМЦ-51 (ти якось порадив його мені) має перфорованість та спиленості на стінках і відповідно поводиться замітно краще


P.S. наскільки я розумію, 8-9 задніх зірок порівняно з 7 дадуть лише додаткові проміжні передачі, але різниця між крайніми зірками не зміниться? Тобто діапазон передач краще не стане? Чи як?
на скільки я розумію, в касетах на 6, 7, і 8 передач відстань між зірками однакова, і використовують вони ланцюги однакової ширини. Вже касети 9 (є і на 10) зірок - то зовсім інша каша і там йде інший ланц ну і переклюки задні звісно ж інші

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #11 : 06.06.2011, 21:42:53 »
При ціні семерика 30-70 грн не бачу потреби у купівлі ланцюгів. Із особистого досвіду - проїхав 2к на б/у ланцюзі і шестерику. Знос на даний час - 0 цілих хрен десятих. Системі тоже хоть би що - навіть майже нема слідів від ланцюга (система 80х років).
Різниця між 7-9 суттєва. Передачі плавніші, що дозволяє більш ефективно педалювати на великих відстанях.
Щодо бокового зносу і ширини ланцюга - менший боковий знос дає менше розтягнення, те саме дає і широкий ланцюг. Для прикладу: я не знаю ЖОДНОЇ людини, яка б міняла ланцюг на Україні чи іншому сінгл спіді.
Щодо загального ресурсу трансмісії -
При використанні відносно нормальних компонентів - він значно більший, ніж здається. Все залежить від умов використання і догляду. Взагалі, про три ланцюги придумали маркетологи, так само як і про ресурс ланцюга в 300 км. Якщо ти не суперпрофесійний спортсмен, ресурс навіть досить бюджетних компонентів буде сягати 5-10к км.
І ще про заміну всього. Можна систему не міняти, її зірочки зношуються значно повільніше від касети. При бажанні можна поміняти навіть самі зірочки (якщо система не аннейм-ашан-базар).
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 06.06.2011, 21:47:33 »
розказуйте тут.в мене 9-ка минулого року проїхав може 2к зимою викинув ланцюг і касету,цього року купив таку ж касету та 2 ланцюги міняю кожних 300-400 км

CoRacK

  • Гість
« Reply #13 : 06.06.2011, 23:53:34 »
Я на 9-зірковій касеті Деоре і ланцюгу деоровському відкатав близько 7000 км, правда в кінці уже перекидало передачі з затримкою в 0,5 секунди :D.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 07.06.2011, 00:19:21 »
Я на 9-зірковій касеті Деоре і ланцюгу деоровському відкатав близько 7000 км, правда в кінці уже перекидало передачі з затримкою в 0,5 секунди :D.

" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "