Тема: Нова гума 26*2.1" і вібрейки  (Прочитано 4646 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« : 20.05.2011, 13:36:56 »
цікава ситуація получається: поставив нову гуму 26*2.1 і при тормозінні відчув, що ровер гальмує якось жорстко, ніби колодка доторкається до гуми. Придивився - а в мене речаг вібрейку тре об резину збоку. Якщо ж змістити трохи колесо, то не стає гальмівна колодка. Що за катавасія? Може таку гуму взагалі не ставлять в парі з вібрейками?

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.05.2011, 13:47:47 »
все нормально, потрібно переставити колодки, тобто зняти їх і шайби підставити щоби самі ричаги відійшли дальше, а потім відповідно попустити тросик

на картинці видно ці шайби, їх якраз треба переставити із сторони за ричагом вібрейки до сторони гуми, короче так тяжко пояснити, надіюсь мене зрозуміли :)

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 20.05.2011, 14:55:12 »
потрібно переставити колодки, тобто зняти їх і шайби підставити щоби самі ричаги відійшли дальше
дякую, я так і робив спочатку, але все рівно було погано. знявши колодки, я побачив, що вони неочікувано швидко стерлися, а коли поставив нові, то все стало гаразд ("гаразд" - це легко сказано - навовтузився я нині з тими колодками на сонці, аж мізки сплавилися)

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.06.2011, 22:29:15 »
УВАГА - УВАГА
щоб не створювати нової теми, дайте, пліз, наступну пораду:
поставив я вищевказані покришки (26*2.1) на звичайний одинарний обід Алекс з внутрішньою шириною 2 см і щодня на протязі тижня в мене зі сторони обода тріскалися камери (вже й купляв нові Лонгуси і Максіси під таку ширину). Підскажіть, що то за непруха така. Я коли бортував колесо, то камеру попередньо не накачував. я так думаю, що може в місці, де між краями покришки камера просто напросто сильно розтягувалася і її треба мазати вазеліном якимось чи бортувати вже напівнакачану камеру, щоб вона відразу заходилу туди в обід скільки їй треба?

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 03.06.2011, 01:08:24 »
може бути пару варіантів
1.подивитись чи є фліпер :o(ну то таке), бо може пробиватись об добре не відполіровані(загладжені) дирки для шприх
2.подивитись чи на ободі де встає покришка нема якихось загострених не відшліфованих кусків обода, може пробиватись
3.САМИЙ РЕАЛЬНИЙ, коли ставите камеру треба її чучуть підкачати, тому що дуже часто трапляється, особливо коли покришку тяжко забортирувати, що камера просто зжовується в якомусь місці, і при ударі тріскає :)
може то поможе, якщо нє то треба добре визначити шо то таке *dontknow*

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 03.06.2011, 09:21:36 »
так отож бо що всі три пункти ніби вже перевірив:
1 - фліпер за порадою Теодорчика, а потім і Стєчкіка додатково обмотав ізолентою
2 - по всьому ободі проводжу пальцем і ніби зачепок ніяких нема
3 - візуально камера ніде не зажовується, в тому числі і біля ніпеля (вже сам навчився, як біля ніпеля не зажовувати). Хіба що я не можу простежити, як вона зажовується.
Як я робив - зачіпав одну сторону покришки, закидав всередину камеру з викачаним повітрям і далі руками добортовував друру сторону покришки, запихав всередину (тільки не до кінця ніпель, аби біля нього не зажовувало камеру) і накачував.
З дивних як на мене є 2 факти:1 - передня камера трісла після сильної накачки, то я поставив нову 26*2,0 і вона стояла гарно і не тріскалась (як саме ставив, вже не памятаю); 2 - коли я щодня на заднє колесо замість тріснутої камери ставив запаску розміром 26*1,5-1,75, то на ній міг їздити скільки завгодно, і вона не тріскала.
От такі дива.



Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 03.06.2011, 13:36:40 »
Вже пробував ставити підкачану? Щось змінилось?

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 03.06.2011, 13:40:09 »
Вже пробував ставити підкачану? Щось змінилось?
нє - за тиждень їхди так намахався міняти камери, що поставив старі покри до повного вияснення обставин. Паралельно думаю над тим, аби скласти нові колеса з двослойними ободами, і якщо буде така потреба, то візьму широкі обода (але надіюсь, що підійдуть і 18 міліметрові, щоб можна було ставити і тонку резину)

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 06.07.2011, 16:18:11 »

коли ставите камеру треба її чучуть підкачати, тому що дуже часто трапляється, особливо коли покришку тяжко забортирувати, що камера просто зжовується в якомусь місці, і при ударі тріскає :)
може то поможе, якщо нє то треба добре визначити шо то таке *dontknow*
Вже пробував ставити підкачану? Щось змінилось?
Ось де собака зарита була. Камеру дійсно потрібно ставити чуть підкачаною. Я про це почав здогадуватись, поставив підкачану, а вона здулась - як потім я зрозумів, що вона просто напросто вже була досить покоцаною.
Тепер я поставив підкачані нові камери, ще й плюс до того промазав покру зсередини милом :) для вірняка і ситуація нормалізувалась врешті.
Дякую за поради і до допомагали викарябкатись з такої вельми сумної ситуації

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 06.07.2011, 18:00:42 »
В інструкції (на коробці) до камер фірми BBB пише, що треба поставити камеру під покришку (починати з ніпеля), а потім легенько підкачати. З твоїх слів -"Камеру дійсно потрібно ставити чуть підкачаною" , виглядає ніби підкачав, а потім почав вставляти. Чи може Я не так зрозумів?
І ще, після того як покришку повністю поставив, перед повною накачкою, треба промацати покришку по всі довжині, щоб уникнути складок.

Зайди в РБ, візьми коробку від камери BBB, там інструкція досить толкова.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 06.07.2011, 18:07:59 »
І ще, після того як покришку повністю поставив, перед повною накачкою, треба промацати покришку по всі довжині, щоб уникнути складок.
мацав, як молодицю, і без толку
В інструкції (на коробці) до камер фірми BBB пише, що треба поставити камеру під покришку (починати з ніпеля), а потім легенько підкачати.
оце якраз коли так робив, то і були проблеми
З твоїх слів -"Камеру дійсно потрібно ставити чуть підкачаною" , виглядає ніби підкачав, а потім почав вставляти. Чи може Я не так зрозумів?
може це виглядає і дивно, але проблема зникла, коли саме так і вдіяв