Тема: поможіть люди добрі плз  (Прочитано 5747 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 26.04.2011, 15:44:38 »
  Хочу збирати байк для урбан фрірайду і фрірайду(так по лісі погасати)Може ше трохи дьорт(то вже як вийде  :D )Фінанси невеликі (до 3000 грн) і ясно шо б/у ,думав про драгстар (05 чи 08)Цікавить ваша думка.Тошо одні задоволлені рамою, другі кажуть шо фанєра. *dontknow* Я новачок в тому, пробував катати на ардісі так той шось почав  стрьомно похрускувати :D )І взагалі чи витримає драгстар дроп-плоскачь 1,5-2 м(не по стрітцерських мірках а по нормальних)? Моя вага 49 кг.
 Ну поможіт шо вам шкода? :'(

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 26.04.2011, 16:38:27 »
окей... драгстар... а шо про вилку? готов 2000 дати(ну нехай 1300)? якщо ні, то не варто навіть починати...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 26.04.2011, 18:38:41 »
Драгстар цілком достойна рама. З неї починало чи не третина зарашніх "лісовиків". Але 3000 то реально мало. Хіба що брати драгстар і вилку б.у. Дуро(всякі Гіли до добра не доведуть). Чесно кажучи ти реально прощолкав щастя на 2 місяці десь. Славко продавав свій Хеадлесс буквально за копійки. а так то навряд чи щось толкове в ту суму найдеш.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 26.04.2011, 20:30:13 »
Дякую за увагу і поради  :) мабуть ви таки праві . Докатаю вже до кінця літа на ардісі (якшо той доживе в чому я дуже сумніваюсь :D) а там як  поступлю в універ(зно на носі та й зара не до того) підзбираю і візьму якусь норку з марзокою чи той самий драгстар але тре бде вилку якусь дістати хоть під 100мм а то тій 50-міліметровій 8опа(с кожним прижком все мякша і мякша) -ямки ковтає але не більше і руки болять ну його нах а на заднє колесо пробував приземлятися- погрозливо хрускотить аморт(ашан лишається ашаном) блін :(
« Останнє редагування: 26.04.2011, 20:38:50 від ironboy »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 26.04.2011, 21:28:38 »
а ти шо повірив опису на сайті і рішив катати таяк там написали про нього :D

хош поради? просто монітор ситуацію і при нагоді скуповуй барахельце... візьми того ж драгстара і якись дропоф з пер.колесом і пер. тормозом... дето в 3к і вложишся... перекинь на нього то шо лишилось від ардіса і по мірі розлітання на кавалки чи якоїсь халяви міняй на людські компоненти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 26.04.2011, 21:59:29 »
Та нє не повірив ,просто катати не було на чому а дуже хотілося   та й зараз хочеться просто ломка якась  :laugh:і мозгів не  хватало але не шкодую шо купив принаймні тепер не буду казати шо китайський подвєс це круто(друг мене попереджав)
Шо можна очікувати за 150$ а так буду апгрейдити(завтра поміняю манэтки ,гріпси і може вилку в друга позичу і поїду вчитись катати *tramplin* *hurray*

Дописано : 26.04.2011, 22:01:09
а ти шо повірив опису на сайті і рішив катати таяк там написали про нього :D

хош поради? просто монітор ситуацію і при нагоді скуповуй барахельце... візьми того ж драгстара і якись дропоф з пер.колесом і пер. тормозом... дето в 3к і вложишся... перекинь на нього то шо лишилось від ардіса і по мірі розлітання на кавалки чи якоїсь халяви міняй на людські компоненти.
« Останнє редагування: 26.04.2011, 22:16:06 від ironboy »

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 26.04.2011, 23:29:08 »
  Хочу збирати байк для урбан фрірайду і фрірайду(так по лісі погасати)Може ше трохи дьорт(то вже як вийде  :D )Фінанси невеликі (до 3000 грн) і ясно шо б/у ,думав про драгстар (05 чи 08)Цікавить ваша думка.Тошо одні задоволлені рамою, другі кажуть шо фанєра. *dontknow* Я новачок в тому, пробував катати на ардісі так той шось почав  стрьомно похрускувати :D )І взагалі чи витримає драгстар дроп-плоскачь 1,5-2 м(не по стрітцерських мірках а по нормальних)? Моя вага 49 кг.
 Ну поможіт шо вам шкода? :'(
Драгстар шлак >:D. Сам починав з цієї рами (після ашана). Для алл моунтіна зійде і може для ультра легкого ФР(для мене ФР - це перш за все сосіс, а байк на базі хардтейла в іншій категорії). Про дьорт на драгу забудь - геометрія не та. Хоча сам на цій рамі навчився з дьорту багато чому. 8)
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 27.04.2011, 00:48:58 »
 Хочу збирати байк для урбан фрірайду і фрірайду(так по лісі погасати)Може ше трохи дьорт(то вже як вийде  :D )Фінанси невеликі (до 3000 грн) і ясно шо б/у ,думав про драгстар (05 чи 08)Цікавить ваша думка.Тошо одні задоволлені рамою, другі кажуть шо фанєра. *dontknow* Я новачок в тому, пробував катати на ардісі так той шось почав  стрьомно похрускувати :D )І взагалі чи витримає драгстар дроп-плоскачь 1,5-2 м(не по стрітцерських мірках а по нормальних)? Моя вага 49 кг.
 Ну поможіт шо вам шкода? :'(

"дроп-плоскачь 1,5-2 м"?????ти взагалі коли-небудь пуляв дроп на площину 2 м?? ну хоть 1,5???

взаглі драг-гавно але з твоїми 49 кг думаю 2 дроп витримає,якшо ти витримаєш)))
 колись бачив відео ,там чел на такому червоному драгстраі з двокоронкою валить так шо ппц, такі прольотки шо навіть не кожен їх на підвісі вальне!!!
хоча драг тож ламається))) http://i030.radikal.ru/0802/65/24fb0fdeb50a.jpg
а взаглі шукай старк шутер!!!!!!рама вобше крута ну принаймі відзиви про неї позитивні, вона дешева і міцна, але в Україні не дуже популярна
ше може хедлес,кажуть норм!!
ааааа....ше UMF Hardy,сусід катає на такії зараз,рама норм!!!
ше як варіант- PolarX
на рахунок вилки -марзоччі дроп офф!!!(якшо під ексцнтрик то взагалі десь біля штуки коштувати буде,сам зараз на такі катаю)
  
« Останнє редагування: 27.04.2011, 00:56:03 від alex2.0 »

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 27.04.2011, 18:07:50 »
  спс   :)

 2м не пуляв ,пуляв  максимум 1.78-1.80м хіба то багато? *dontknow* біля другої школи там фундамент недостроїний чуть вищий за мене (в мене 1.76м зріст)  є -там приземка класна грунт і травичка ::)Перший раз менш більш норм приземлився другий- летів через руль як цирковий гімнаст :D потім спина і рука цілий тиждень боліли але то таке... без захисту відпало бажання так літати :P


"а взаглі шукай старк шутер"   та де то його найти по мойму стари більше поширені в росії чи я неправий ?
  І якшо чесно то я хочу ns bitch страх як хочу але грошей не маю шоб зібрати на ній байк  про підвіс взагалі мовчу:'(
а так байк почну збирати в липні -зараз екзамени і школа, в червні то долбане зно >:D а як поступлю на державне нашкребу трохи і може шо зтого вийде ::)
І ше одне питання один фрірайд катати постійно надоїсть то шо мені збирати ше одного для дьорт-стріту :( чи нема чось універсального і чи неможна катати деколи дьорт на фрірайдному байку якшо то не основний стиль?
« Останнє редагування: 27.04.2011, 19:54:22 від ironboy »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 28.04.2011, 07:59:59 »
Ну та чого, катати зможеш на любому, питання в зручності.  Візьми якийсь хедлесс простий, його хватить і для дьорту і для стріта і для мінімального ФР. Та й У НАС фр нічим критичним не грозить, не в Альпах чи Апалачах живемо, тут сильно злого байка не треба.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ironboy

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 66
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 28.04.2011, 13:44:14 »
 :)ага теж про таке думав

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 30.04.2011, 20:54:01 »
Є рама ATOM DX2  600 грн


http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3132.0.html

це вона