Тема: Золота підкова - замки Західної України  (Прочитано 9681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 21.04.2011, 20:53:17 »
Відписав у - Скайп  :D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 21.04.2011, 21:41:20 »
солідол в чашки, поприліплював до ник шарики, що виколупав с базарних пдшибників - отримав насипні підшибникі, що служать понині.
завтро перед відїздом забіжиш відсиплю, а не то поміряй і пришли когось

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 21.04.2011, 22:24:02 »
Я завтра не відїжджаю, а йду майже на півтори доби на роботу, так що якщо буду в світлому розумі та при памяті, то у Суботу після роботи попрямую на ринок, якщо шось не влаштує чи не знайду, то звернусь до Вас за допомогою панове! на разі всім дякую!
 Для тих хто їде - попідкачуйте добре колеса, а CoRacK-у приспустіть, тоді всі будуть задоволені, і слухайте Стєчкіна в дорозі бо  :nono: інакше щастя не бачити!  :)

CoRacK

  • Гість
« Reply #33 : 22.04.2011, 13:49:18 »
Нарешті, майже "спакувався", цікаво, а Terra Incognita, випускає велобаули TravelBike 100 :laugh: :D.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 26.04.2011, 01:15:35 »
по моїх даних, похід завершено.
обійшлося без трупів і обділених безплатною ковбасою.
точно стверджувати не беруся, бо разом з Віталіком супроводжували Аеліту, яка себе погано почувала і приїхали втрьох вже по темноті.
Решта, тобто Корек, Капоне і Росомаха мали бути в Тернополі ще до восьмої вечіра.
Термінатору завтра буде урочисто вручена друга по рахунку ексклюзивна баночка з під бичків, яку я віз з ночівлі  від джерела Святої Анни. мені навіть жахливо подумати, де він стільки пузирів на проставу напасеться.
загальний шлях по моєму компі - 222 км + 4 км до залізничого вокзалу.
витрати на особу =- 56 грн + 15 електричка до Золочіва + обід в ресторані Олеського замку.
той обід особисто мені обійшовся в 29 грн, це: 2 величезних кавалка шинки + овочевий залат- цибуля, огірки, помідори, перець + стакан якогось хорошого апельсинового соку, по смаку ніби Сандора + кава з пінкою + 50 гр коньяку.
я взагалі хотів 150 гр, але мене настрашили шо той коньяк по 15 грн за 50 грам - тому 50 гр і замовив. а заплатив за коньяк (якійсь закарпатський) лише 7 грн. потім до кінця дня перебував в депресії.
прохання до адмінів перенести тему в ЗВІТИ.
прохання до учасників написати свої враження і запостити фото.
хочу висловити всім учасникам подорожі свою щиру подяку за підтримку, взаєморозуміння і справжній спортивно-командний дух.
найбльші і найприємніші враження:
- спілкування з хорошими людьми - нашою групою
- з всієї групи тільки я не подужав виїхати на підйом перед Почаївом. На моїй памяті на цей підйом годен виїхати один з пяти чоловіків і не виїхала жодна дівчина. А Ліда виїхала і стала першою дівчиною, яка цей підйом подолала:)
- смак мятного чаю ввечері
- смак кави зранку
- смак кави з коньяком в ресторані Олеського замку
- смак приготованого Аелітою і Росомахою сала з спеціями і часником
- смак домашньої шинки, якою нас відгодовував Віталік
- відчуття, що ця подорож в нас не остання...

я навіть надумався жити не до 53, а до 53 з половиною років!

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити