Тема: Очищувач ланцюга  (Прочитано 4576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« : 10.04.2011, 21:37:09 »
Шприхалі підкажіть но будь-ласка, хто користувався такою штукенцією Cobra bicycle tools. А то сьогодні придбав в ровер байку, і незнаю як правильно нею користуватись. В магазині сказали шо то типу очищувач та + смазка тіпа VD-40

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 10.04.2011, 21:42:01 »
їдеш... чуєш шота нето... бризгаєш на ланцюг... їдеш дальше... 8)

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 10.04.2011, 21:44:01 »
їдеш... чуєш шота нето... бризгаєш на ланцюг... їдеш дальше... 8)

А так для профілактики, раз на неділюку побризкати, можливо?  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 10.04.2011, 21:50:46 »
А так для профілактики, раз на неділюку побризкати, можливо?  :)

суть не в часі.. суть в кілометрах...

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #4 : 10.04.2011, 21:51:12 »
Непогана штука. Підходить для очищення деталей від старої змазки. Очищав нутрощі втулки і касету. Для ланцюга не пробував і не буду. Для очищення ланцюга потрібно використовувати спеціальну машинку + бензин. Можна і в пляшці з пральним порошком.
А от для змазки воно не підходить. Краще купити нормальне рідке масло, або аерозоль із тої самої серії.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 10.04.2011, 21:52:47 »
Та все ж "Вошер" то не "Любе". Судячи по назві то все ж цепеМОЙКА. Типу розчинника і т.д.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 10.04.2011, 22:19:12 »
Непогана штука. Підходить для очищення деталей від старої змазки. Очищав нутрощі втулки і касету. Для ланцюга не пробував і не буду. Для очищення ланцюга потрібно використовувати спеціальну машинку + бензин. Можна і в пляшці з пральним порошком.
А от для змазки воно не підходить. Краще купити нормальне рідке масло, або аерозоль із тої самої серії.


Я собі також придбав ту машинку нещодавно, правда ще непробував її у дії  :) А солярка непідійде до тої машинки, чи розчиник уайт-спірт наприклад? А масла якої марки краще купувати, чи підійде для змащування швейних машинок?

Дописано : 10.04.2011, 22:20:55
Та все ж "Вошер" то не "Любе". Судячи по назві то все ж цепеМОЙКА. Типу розчинника і т.д.

То можна, використовувати спрей замісь тої машинки поідеї ?  :)

Дописано : 10.04.2011, 22:41:38
Побризгав тим балончиком ланцюг, покрутив ланцюг разів 20, після чого почав перемикати передачі, прогнав по всіх зірочках. І я почув звук який мені почав неподобатись, такий характерний пісочному звуку. Що порадете, як краще зробити?
« Останнє редагування: 10.04.2011, 22:42:17 від Marik1986 »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #7 : 10.04.2011, 22:55:19 »
Можна і солярку. Розчинник ніби фігово діє на резину. Дехто радить афіаційне паливо. Особисто я використовую бензин.
Масло можна любе, хоч автомобільне, хоть для швейних машинок, але найкраще використовувати спеціалізоване, бо воно не так вимивається водою.
Особисто користуюся маслом Zefal для сухої погоди. Купляти для дощу чи екстремальних умов немає потреби, хіба що ти будеш катати активно у любу погоду і ганяти КК по вуха у болоті.
Щодо звуку - помий ланцюг нормально, машинкою. Потім змасти із внутрішньої сторони ланцюга, прокрути хвилин 10-20 вхолосту (назад), витри залишки масла і все. Вистачить на 200-300 км по нормальній погоді. Без очистки ланцюг не змащуй - буде ще гірше. І ще одне - обовязково чисть касету і ролики перемикача - на них збирається найбільше бруду. Для них якраз добре підійде той аерозоль.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 10.04.2011, 23:07:00 »
Можна і солярку. Розчинник ніби фігово діє на резину. Дехто радить афіаційне паливо. Особисто я використовую бензин.
Масло можна любе, хоч автомобільне, хоть для швейних машинок, але найкраще використовувати спеціалізоване, бо воно не так вимивається водою.
Особисто користуюся маслом Zefal для сухої погоди. Купляти для дощу чи екстремальних умов немає потреби, хіба що ти будеш катати активно у любу погоду і ганяти КК по вуха у болоті.
Щодо звуку - помий ланцюг нормально, машинкою. Потім змасти із внутрішньої сторони ланцюга, прокрути хвилин 10-20 вхолосту (назад), витри залишки масла і все. Вистачить на 200-300 км по нормальній погоді. Без очистки ланцюг не змащуй - буде ще гірше. І ще одне - обовязково чисть касету і ролики перемикача - на них збирається найбільше бруду. Для них якраз добре підійде той аерозоль.

о дякую, за консультацію :) Буду так і робити!

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 15.04.2011, 10:22:41 »
все чистив ланц в банкі очищеним керосином, а нині попробував солярою. Керосин був після калатання більш-менш прозорий, а на дні бутилки було осаду багато. З соляркою дещо інше - вся мутна і осаду на око не видко

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #10 : 15.04.2011, 11:10:07 »
все чистив ланц в банкі очищеним керосином, а нині попробував солярою. Керосин був після калатання більш-менш прозорий, а на дні бутилки було осаду багато. З соляркою дещо інше - вся мутна і осаду на око не видко
Осаду у солярці не буде. У неї густина значно вища, тому увесь бруд плаває, а не тоне, як в бензині чи розчиннику.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.04.2011, 11:17:02 »
ото ж бо мені й не сподобалось чистити в солякці. Мусив ще й мити гарячою водою з галою і все рівно в ланцюгю лишилися дрібні частинки. Після миття в очищеному керосині такого не наблюдалось, просто виймав ланца, а осад лишався в бутилкі і я його улилізовував разом переробленим керосином і галою ланца вже не мив, а ставив на ровер і змащував. Хоча по одному випадку висновки робити не варто

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 26.04.2011, 09:09:55 »
Я завжди мию в солярці, а потім в фейрі.  дуже рідко ланц має якийсь бруд після такої процедури.
Мінусом солярки є її жирність і тривалий сморід.

Після того як висохне змащую моторним маслом - на 300 км точно не хватає. останній раз хватило на 120км.
Мінусом моторного мастила є липучість пилу. якщо дати забагато мастила і не протерти гарно то в моменті весь ланц в пилюці і бруді.