Тема: Pride XC-300  (Прочитано 18057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 15.04.2011, 00:14:32 »
фара в тебе зачотна. Хотілося б подивитися вживу як вона світить
Бачив тему про Велоніч, думаю, що поїду. Можна буде тоді потестувати фару. Завтра теж думаю виїхати ввечері. Якщо шо - подзвоню.

Автор, бачив я твій ровер на велодні, на площі. Так нічо)) Мені тільки цікаво що за фірма така. Хто що чув? Мій друг теж на "Прайд" око поклав.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 15.04.2011, 08:55:21 »
Бачив тему про Велоніч, думаю, що поїду. Можна буде тоді потестувати фару. Завтра теж думаю виїхати ввечері. Якщо шо - подзвоню.
тоді вже 19 числа, бо нині їду на Черемош

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 15.04.2011, 09:14:11 »
Мені тільки цікаво що за фірма така. Хто що чув? Мій друг теж на "Прайд" око поклав.
по расказу чешський... вже не ашан, але ше не ровер... якщо сутужно з грошима і не планується шось грандіозне в плані поїздок, можна брати...

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 15.04.2011, 13:53:38 »
по расказу чешський... вже не ашан, але ше не ровер... якщо сутужно з грошима і не планується шось грандіозне в плані поїздок, можна брати...
:nono:то не чешське, то наше, казали українське, зато по навісці і вигляду на свою ціну  o^-o суперський
мій перший тоже був прайд, як на мене хороший вел був :(

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 15.04.2011, 17:55:22 »
Бачив тему про Велоніч, думаю, що поїду. Можна буде тоді потестувати фару. Завтра теж думаю виїхати ввечері. Якщо шо - подзвоню.

Автор, бачив я твій ровер на велодні, на площі. Так нічо)) Мені тільки цікаво що за фірма така. Хто що чув? Мій друг теж на "Прайд" око поклав.

Ага мені він також дуже подобається, називаю його "моя ласточка"  :) Незнаю в магазині ровер байк казали шо то чехи їх клепають. 

Offline shifter

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Diamondback Response Sport `11
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 03.06.2011, 10:22:19 »
Ох ті продавці, чого тільки не придумають... В  Спорт+  говорять що Giant це гамериканський ровер :o   
Зрештою яка там фіг різниця, головне шоб ровер подобався і більш-менш був нормально зібраний. В мене перший  "гірський ровер" був Ардіс, і нічо... грошей тоді лишніх не було, а кататися хотілося...

Offline Веталь

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +1/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 23.08.2011, 10:01:27 »
болотніки потрібна штука хоча катаюсь без них в гаражі три пари валяється :P
автор бачив твого коника проїздом гарний гарний най служить вірно і справно)) :police:

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 23.08.2011, 13:19:44 »
болотніки потрібна штука хоча катаюсь без них в гаражі три пари валяється :P
автор бачив твого коника проїздом гарний гарний най служить вірно і справно)) :police:
  Спасиі-спасибі, я його вже  трошки апгрейднув :) Твого теж бачив, на островку. То також гарненький, нехай служить. 
О так він зараз виглядає.
« Останнє редагування: 23.08.2011, 16:55:07 від Marik1986 »

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 25.08.2011, 11:51:47 »
Ох ті продавці, чого тільки не придумають... В  Спорт+  говорять що Giant це гамериканський ровер :o   
Зрештою яка там фіг різниця, головне шоб ровер подобався і більш-менш був нормально зібраний. В мене перший  "гірський ровер" був Ардіс, і нічо... грошей тоді лишніх не було, а кататися хотілося...

Немного истории…
GIANT начал своё международное развитие в 1986 году с организации GIANT Europe BV в Нидерландах. Почти молниеносный успех марки GIANT в Европе побудил к созданию дополнительных локальных офисов в Англии, Германии, Франции и Голландии в последующие годы. В 1987 GIANT открыл первый офис в Северной Америке - GIANT USA, за которым вскоре последовали открытия региональных офисов в Японии, Канаде, Австралии и Китае. Сегодня GIANT Europe и эти пять региональных торговых представительства составляют GIANT Global Group.
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...