Тема: Pride XC-300  (Прочитано 17357 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« : 08.04.2011, 16:25:48 »
Ось придбав на днях собі, такого залізного коника  :) І сьогодні нарешті постав останні прибамбаси до нього, тільки от ше рогжків йому бракує... Прохання шановних шприхалів обєктивно оцінити цей велосипед, томущо це мій перший велик, з більш менш хорошом обладнанням :)

Рама: Pride 6061 alloy XC
Розмір рами 21"
Вилка: RST Gila T 100mm
рулевая: VP alloy
вынос: Kalloy 31,8 oversized
руль:   Kalloy 31,8 oversized доставив рожки вроді Zoom
Гріпси: Kraton gel замінено на BBB BHG - 18 пінорезинові
Манетки: Shimano ST-EF60-8
Тормозные ручки: integrated
Тормоза: C-Star RA-994DK
Перекл. передн.: Shimano FDM-190
Перекл. задн.: Shimano Acera
Цепь: KMC HG50 поставлений замочок
Шатуны: Shimano FCM-171
Кассета: Shimano HG40
Втулка передн.: Formula FM21FQR
Втулка задн.: Formula FM32-8QR
Обода: Alex Rims DM18
Покришки: Kenda K-1047 26*2,10" заміна на Maxxis DTH 26*2.30
Седло: Cionlli TW
Подсед. труба: Zoom SP235 заміна на Longus - амортизований 27,2/350mm
Педали: VP-990S заміна на VP-559 mtb на змінних шипах
Спідометр: Fahrrad-Computer K44 FUN collection
« Останнє редагування: 23.08.2011, 17:27:26 від Marik1986 »

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #1 : 08.04.2011, 18:29:07 »
Гарний коник, але як на мене, то крила трохи погіршують зовнішній вигляд. Але це лише моя думка.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 08.04.2011, 19:35:00 »
Новий ровер, а вже стільки прибамбасів)) Ти б краще поїздив на ньому і зрозумів, що насправді потрібно. Зірочки спереду - так, треба, якщо перший ровер. Голі зірки добряче царапають ногу. або задівають штанку. Я перетерпів царапини і синьці, звик, і тепер вже захисту не треба. + захист нічого не дасть від ударів ноги до педалі (теж треба звикнути, тоді таких випадків вже не буде).
За велозамок ось що скажу: я теж його купив одразу, але він так і не знадобився за рік катання: велик все одно без нагляду залишати стрьомно, а возити з собою не зручно, і важить багато.
Болотники - те саме, надто рідко треба, щоб возити з собою.
Рожки - навіг не треба (мені принаймні).
Просто виходить так, що виробники рам та компонентів по грамах економлять вагу велосипеда, а їздок обвішає його непотрібним баластом, і додає 1-2 кілограми.
Шолом краще купи.

Offline Vik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 409
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Веломан
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 08.04.2011, 19:40:08 »
За ріжки і болотники - не згоден. Якщо виїжджати раз в тиждень на 2 години покататись, то може й так.

Offline Petryxa

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 131
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 08.04.2011, 19:58:43 »
Новий ровер, а вже стільки прибамбасів)) Ти б краще поїздив на ньому і зрозумів, що насправді потрібно. Зірочки спереду - так, треба, якщо перший ровер. Голі зірки добряче царапають ногу. або задівають штанку. Я перетерпів царапини і синьці, звик, і тепер вже захисту не треба. + захист нічого не дасть від ударів ноги до педалі (теж треба звикнути, тоді таких випадків вже не буде).
За велозамок ось що скажу: я теж його купив одразу, але він так і не знадобився за рік катання: велик все одно без нагляду залишати стрьомно, а возити з собою не зручно, і важить багато.
Болотники - те саме, надто рідко треба, щоб возити з собою.
Рожки - навіг не треба (мені принаймні).
Просто виходить так, що виробники рам та компонентів по грамах економлять вагу велосипеда, а їздок обвішає його непотрібним баластом, і додає 1-2 кілограми.
Шолом краще купи.

якщо катаєш по асфальту - то болотники таки потрібні, це на грунтовці вони нафіг треба...
роги - річ доволі таки хороша, особливо коли поїздка з хорошим кілометражем. дозволяють поміняти хват, що трохи змінює навантаження на м"язи рук.
за весь час катання на велі ніразу не царапав ногу об зірочку, був один єдиний раз, що трохи роздер штанину, так це через те, що вона була доволі широкою  :)
на рахунок замка, тут також не зовсім погоджусь: бувають випадки коли потрібно відлучитись на кілька хвилин і що тоді робити з велом???
а от на рахунок шолома - тут ти правий на всі 100 відсотків  :)
Ніхто не може сказати точно, де знаходиться та межа, за якою просто ризик переходить в деяке прагнення самогубства...

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 08.04.2011, 20:19:38 »
За ріжки і болотники - не згоден. Якщо виїжджати раз в тиждень на 2 години покататись, то може й так.

Так, я також катаюсь кожен день, на роботу з роботи і так ще посправах  :) І болотники також кстаті будуть, а то вчора попав під дощ, і приїхав додому чистий ...

Дописано : 08.04.2011, 20:25:20
Новий ровер, а вже стільки прибамбасів)) Ти б краще поїздив на ньому і зрозумів, що насправді потрібно. Зірочки спереду - так, треба, якщо перший ровер. Голі зірки добряче царапають ногу. або задівають штанку. Я перетерпів царапини і синьці, звик, і тепер вже захисту не треба. + захист нічого не дасть від ударів ноги до педалі (теж треба звикнути, тоді таких випадків вже не буде).
За велозамок ось що скажу: я теж його купив одразу, але він так і не знадобився за рік катання: велик все одно без нагляду залишати стрьомно, а возити з собою не зручно, і важить багато.
Болотники - те саме, надто рідко треба, щоб возити з собою.
Рожки - навіг не треба (мені принаймні).
Просто виходить так, що виробники рам та компонентів по грамах економлять вагу велосипеда, а їздок обвішає його непотрібним баластом, і додає 1-2 кілограми.
Шолом краще купи.

Так там жеш на передній зірці є захист, нафото що хіба невидно ?  :)
Велозамок - також річ корисна, мені принаймні виручає постійно.
Ріжки - з ними краще розганятись, і на спусках також помагають))
Шолом - є  :police:

« Останнє редагування: 08.04.2011, 20:25:20 від Marik1986 »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 08.04.2011, 20:31:18 »
маю рожеи фірмові(коротенькі,якраз на руку)дуже знучні,якщо цікавить пиши договоримся

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 08.04.2011, 20:40:19 »
За ріжки і болотники - не згоден. Якщо виїжджати раз в тиждень на 2 години покататись, то може й так.
я без того всього спокійно обхожусь...

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 08.04.2011, 20:54:53 »
Мій досвід каже наступне:

Новий ровер без нічого +

треба мати задній габарит, бо ровера на дорозі зовсім не видно.
Бажано мати рукавиці, бажано мати окуляри (останніх нема, поки що. Тому іноді доводиться зупинятися щоб протерти очі від пилюки)
Шолом - знаю, що треба, але ще не дожився(( На щастя - серйозних аварій не було. Планую купити на цей сезон.
На моєму велику є пластикова наклейка на пері - тому захист - опційно. А якщо гола рама - швидко втратить товарний вигляд. Захист треба.
Велокомп робить їзду цікавішою. Бажано.
Фара. Якщо є хороша фара, то вона буде слугувати не переднім габаритом, а причиною виїхати кататися вночі (А вночі кататися класно: машин немає, літом не жарко).
Фляга теж непогана річ. Минулого літа катався без неї - тому по місту прокладав маршрути попри кіоски з квасом. Поза містом є рюкзак, де запаси води більші.

Решта - поки не відчув потреби.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 08.04.2011, 21:00:19 »
заводський пластіковий захист пере доду****

Offline Frenky

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 703
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • I am specialized
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 08.04.2011, 21:07:40 »
заводський пластіковий захист пере доду****
Повністю згідний. Закриває не всю площу, і вже відклеюватись почав. Мабуть наступна покупка буде людський захист пера. Але без того пластіку ситуація була б зовсім плачевна.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 08.04.2011, 22:31:05 »
я без того всього спокійно обхожусь...

Незнаю без болотників мені некомфортно, чомусь їздити.

Дописано : 08.04.2011, 22:38:05
Мій досвід каже наступне:

Новий ровер без нічого +

треба мати задній габарит, бо ровера на дорозі зовсім не видно.
Бажано мати рукавиці, бажано мати окуляри (останніх нема, поки що. Тому іноді доводиться зупинятися щоб протерти очі від пилюки)
Шолом - знаю, що треба, але ще не дожився(( На щастя - серйозних аварій не було. Планую купити на цей сезон.
На моєму велику є пластикова наклейка на пері - тому захист - опційно. А якщо гола рама - швидко втратить товарний вигляд. Захист треба.
Велокомп робить їзду цікавішою. Бажано.
Фара. Якщо є хороша фара, то вона буде слугувати не переднім габаритом, а причиною виїхати кататися вночі (А вночі кататися класно: машин немає, літом не жарко).
Фляга теж непогана річ. Минулого літа катався без неї - тому по місту прокладав маршрути попри кіоски з квасом. Поза містом є рюкзак, де запаси води більші.

Решта - поки не відчув потреби.

Задній габарит є + ще один світловідбивач додатковий вчипив
Окуляри є, рукавички плануються купити, пока обходився шкіряними утеплиними
А велокомп, дійсно зробив їзду цікавішою  *tramplin_m*
Фара також є більш менш хороша, поставив на днях дюрасели нові, валить конкретно в ночі  :)
Флягу теж тіки согодні придбав, на старому велику небуло, думаю буде корисною річю
Рюкзачок також дуже корисна річ, юзаю постійно  :)
« Останнє редагування: 08.04.2011, 22:38:05 від Marik1986 »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 08.04.2011, 22:39:36 »
Незнаю без болотників мені некомфортно, чомусь їздити.
ти не шариш :D... кидаєш на спину рюкзак і їдеш... *опа прикрита сідлом, спина рюкзаком, писок рамою (головне в калабанях не повертати :))... всьо!

а якшо серезно, то під дощом так по справжньому проїхався тіко раз, але в результаті вже було полосато який я... особливо коли га*дон збоку проїхав і облив ше й збоку... Тобто реально болотніки поможуть тільки ПІСЛЯ дощу і то не факт шо все захистиш особливо на широкій гумі, але є простий рецептпри їзді без болотників... їхати повільно і буде тобі щастя...

ПееС як компутер, вдалось прочитати (перекласти) інструкцію? :laugh:
і ше про роги.. ти питав чи бувають гумові... їх НЕ треба гумових... це галімі понти, краще купи хороші рукавиці..
« Останнє редагування: 08.04.2011, 22:42:56 від teodor4ik »

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 08.04.2011, 23:08:47 »
ти не шариш :D... кидаєш на спину рюкзак і їдеш... *опа прикрита сідлом, спина рюкзаком, писок рамою (головне в калабанях не повертати :))... всьо!

а якшо серезно, то під дощом так по справжньому проїхався тіко раз, але в результаті вже було полосато який я... особливо коли га*дон збоку проїхав і облив ше й збоку... Тобто реально болотніки поможуть тільки ПІСЛЯ дощу і то не факт шо все захистиш особливо на широкій гумі, але є простий рецептпри їзді без болотників... їхати повільно і буде тобі щастя...

ПееС як компутер, вдалось прочитати (перекласти) інструкцію? :laugh:
і ше про роги.. ти питав чи бувають гумові... їх НЕ треба гумових... це галімі понти, краще купи хороші рукавиці..

Та так і роблю, рюкзак на спині, а я під дощом  :xmara: нераз їздив, правда на старому велику. Так і стараюсь тепер дощ перечекати і тіки після нього виїжати  :) 
Компутер супер  :) Ше до інструкшен не добрався ))
А рукавички думаю завтра заїхати взяти  *tramplin_m*
То ти був в магазині сьогодні ?  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 08.04.2011, 23:34:34 »
То ти був в магазині сьогодні ?  :)
угу...