Тема: підозрілий звук  (Прочитано 7003 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 24.05.2010, 15:03:32 »
Звиняйте за питання, по ходу розмови про каретки. Я дещо прочитав про типи кареток, але нічого не знайшов про типи підшипників в них. Завжди ставлять промислові, чи можуть бути насипні, як у педалях?  У мене попередні педалі (абсолютно нові) мали насипний підшипник, то вони крутилися так, ніби пісок у середину потрапив.
Доречи, теоретично, якщо каретка – картридж нещільно встановлена в рамі, тоді вони можуть стукатися одну в одну. Не знаю, чи таке на практиці можливо, це просто припущення, особливо коли перекидати вагу з одної сторони на іншу.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #16 : 24.05.2010, 15:08:47 »
У мене схожа проблема. При їзді на самій великій зірці (спереду) в одному місці ланцюг починає терти по перекидці. Після багатьох невдалих спроб знайти причину, чисто випадково виявив, що люфтять шатуни. Оскільки міняв перед тим шатуни, каретку і перекидку передню, то думаю, що шатуни просто не затягнуті як слід.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #17 : 24.05.2010, 15:14:16 »
Каретки вони йдуть на промах,так як там йде велике навантаження.
Шат в каретці може бути із-затого шо розбився пром.
Про педалі то їшо на насипних підшибниках,час від часу потрібно змащувати і підтягувати контргайку і накидним на 12.
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 24.05.2010, 16:09:05 »
Ну зара навряд найдеш наборну каретку в людському байку. Ти попробуй ше дійсно зняти ланц і в холосту помалу покрутити, чи почуєш шось не то руками

Дописано : 24.05.2010, 18:44:22
Згадав по свому досвіду ше про 1 варіант. Зліва каретка тримаєтьяс на пластмасовій чашці, в мене вона раз була трісла і через те хрустіла. Якшо не лінь - можеш глянути
« Останнє редагування: 24.05.2010, 18:44:22 від Віталько »

Offline goneri

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 01.04.2011, 23:12:08 »
У більшості випадків це звук від педалів...для цього не потрібно багато зусиль...беремо ключик накидний відкручуємо...все гарненько вичищаємо...продуваємо (якщо є чим)...дивимось за одно і на грані...якщо збиті міняємо...потім все легесенько змащуємо та ставимо на своє місце...пробуємо...немає звуку? ви здивовані? поплескайте собі...ну і мені дякую скажіть)))
 :D

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 01.04.2011, 23:17:20 »
У більшості випадків це звук від педалів...для цього не потрібно багато зусиль...беремо ключик накидний відкручуємо...все гарненько вичищаємо...продуваємо (якщо є чим)...дивимось за одно і на грані...якщо збиті міняємо...потім все легесенько змащуємо та ставимо на своє місце...пробуємо...немає звуку? ви здивовані? поплескайте собі...ну і мені дякую скажіть)))
 :D
:laugh: а дивитись на дату останнього посту тяжко? я вважаю що той хруст ще в тому році зник :D

Offline goneri

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 01.04.2011, 23:28:15 »
може ще хтось загляне хоть знати буде)))
 :D
яж не жадний  :D

Offline Ghost

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 03.04.2011, 10:44:35 »
так це в соновному хруст від педаль, було таке. Навіть здається що на раму може віддавати, але це педальки