Тема: Звіти і спогади про короткометражки  (Прочитано 173631 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #255 : 22.08.2012, 23:51:59 »
Пару знимок із нинішньої короткометражки полями:



Решта тут:

https://picasaweb.google.com/118001978717261725765/22082012_Pokatushka?noredirect=1
В наступному житті певно буду качкою...

Offline org100h

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 820
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Mondraker Dune R
    • Перегляд профілю
    • board.te.ua
« Reply #256 : 23.08.2012, 08:16:38 »
Озеро суспеншн http://board.te.ua

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #257 : 17.09.2012, 21:57:20 »
Алоха, шприхалі та шприхальки.

Вчора від раня сонце так файно світило, що не годен було всидіти в хаті. То взяли сь'мо із товаришом Erazel'ьом собі чкурнули в короткометражку.
Далеко не мітили, а одразу ж націлилися у Великий Ходачків. Бо вже не раз, проїжджаючи повз него, не давала спокою одна велика хата, яку видно із траси.
От ми туди і зарулили. Обдивилися, покружляли навколо, познимкували, потеревенили і давай назад додому. Обробляти відзнятий амтеріал.





Вийшло якурат 25 км, 1:18:18 годин, при середній 19,3 км/год.

Дещо з побаченого отут:https://picasaweb.google.com/118001978717261725765/16092012VHodachkiv?noredirect=1#5789218200307281090
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Останнє редагування: 19.09.2012, 15:59:21 від Сім самураїв »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #259 : 18.09.2012, 17:12:40 »
Я бачу в шприхалів, на жаль, склалась погана традиція, без написання на офорумі оголошення їхати в короткометражку, а потім вже скидати фотки, щоб інших давила жабка. СУМНО!!!

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #260 : 18.09.2012, 17:23:50 »
Я бачу в шприхалів, на жаль, склалась погана традиція, без написання на офорумі оголошення їхати в короткометражку, а потім вже скидати фотки, щоб інших давила жабка. СУМНО!!!

...на жаль так... щоб якось вийти з цієї ситуації маю цікаву ідею - скоро анонс цієї події!


Операція "Квадрокоптер"!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #261 : 18.09.2012, 18:44:46 »
Я бачу в шприхалів, на жаль, склалась погана традиція, без написання на офорумі оголошення їхати в короткометражку, а потім вже скидати фотки, щоб інших давила жабка. СУМНО!!!
Лід, та я сам був невкурсі що поїду, просто перестрів молодь біля Орнави і з ними поїхав ще, точніше мене потянули  :). А от організаторам того треба буде таки надавати по вухах, що не анонсували нормально поїздку.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #262 : 18.09.2012, 21:31:30 »
Я бачу в шприхалів, на жаль, склалась погана традиція, без написання на офорумі оголошення їхати в короткометражку, а потім вже скидати фотки, щоб інших давила жабка. СУМНО!!!

100%
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #263 : 19.09.2012, 14:20:18 »
По такій поганій традиції найбільш доцільно буде вдарити власними анонсами короткометражок.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #264 : 19.09.2012, 15:56:23 »
озвучу загальну ситуацію по даній проблемі, котра дуже актуальна.
наперед попрошу без образ, бо буду максимально об"єктивним і чесним.
ситуація з короткометражками наступна:
зараз світловий день дуже короткий і кататись в темноті особливого бажання немає. а з огляду на те, що через роботу зустрітись раніше аніж на 19.00 не дуже виходить, тому на катання є година- дві максимум.
а дуже величезна проблема збору групи короткометражців - це пунктуальність. той доїжджає, той ще не виїхав, а той просить, бо "вот-вот". в результаті хвилин 20 з того всього тратиться на здибанку.
ще одна проблема - різні фізичні кондиції шприхалів. хтось їде повільно, хтось швидко. але це не є проблема загалом, ббо коли планується покотенька на півдня  на вихідні, то можна собі котити філософським темпом, страхуючи новачків і думати про осінь. але коли хочеться ввечері на годинку погасати полями за Братіславою, приміром, то краще змаячитись з кимось, хто вже готовий і вдвох майнути швидким темпом. розумієте, про що я?
але проблема зі швидкістю та технічним станом роверів деяяких велосипедистів не така страшна і навіть більш снобістська)
є ще одна біда гуртових поїздок - формат покотеньки. Шприха завжди була збіговиськом велоботанів і шприхальські поїздки ЗАВЖДИ будуть без цигарок, пива і т.д. бо нам так зручно. і дуууууже дико напрягає, коли після годинного педалювання на привалі якась зараз запаляює цигарку і смалить, ніби то взагалі  як дбрий день. чи пиво хлебче.
зрозумійте, нічого страшного персонально для кожного з вас у пиві чи цигарках нема. але їздіть собі з однодумцями. а з шприхалями - дотримуйтесь формату.
пару разів катався з крапкістами - безсумнівно хороші і цікаві люди, але їх темп їзди і півгодинні посиденьки з літрами пива і сиром-косічкою мені не підходять. можете вважати мене снобом)
але якщо то відбувається в суботу чи неділю, коли є час - то нічого страшного, навіт ьіз ними можна їздити і отримувати задоволення від поїздки.
саме через вищеозвучені причини на Шприсі з"явились отакі  кулуарні покотеньки, непроанонсовані в "майбутніх".
хоча так було в принципі завжди, я не розумію чому цього ркоу так гостро постало питання. минулі роки були олдові шприхалі, були вже не новачки, котрі собі збирались і катались. всі їздили, де пропали - невідомо.
п.с. все це. звісно, жодним чином не стосується Ліди, бо вона дуже активна велосипедистка і усім нам дасть фору в любові до ровера і їзди на ньому) Ліда - ти кльова)

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #265 : 19.09.2012, 19:20:55 »
З 18:00 по 00:00 завжди готовий скласти комусь компанію, поганяти з вітерцем, але не плентатися 10-15 км/год :nono:
Вел в нормі, не запізнююсь, формату дотримуюсь. Так що.... +1
Погода не перешкода

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #266 : 02.05.2013, 09:25:55 »
Вчора з Оргом і Андрухамелом провели розвідку боєм Кукурудзи. Точніше прокатали лайт-версію Кукурудзи2012. В 15 годині зустрілись біля памятника Бандері, і покотились через "Комбайновий" і чистилівський карєр в поля

Поблукавши полями виїхали в Стегниківці

І думали вже по дорогах вертатися в Тернопіль, але знову зблудили і виїхали в чисте поле, де дорога була переорана, абсолютно і повністю. Тож прийшлось згадати фразу "Тут нема доріг, є тільки напрямки" і їхати чистим полем в напрямку де теоретично мала б пролягати дорога

 Ну а потім виїхали на дорогу до Ігровиці і рванули по трасі в Тернопіль. Ніколи не думав що можна так радіти горбатом, ямистому, але все ж асфальту  :).
 Поїздка дуже навіть сподобалась. Ніби й розповідати нема про що, і весь опис вклався в 3-4 речення, але от всі ці дрібниці типу красивих краєвидів, форсування ріллі, і блукань селами залишили самі позитивні враження.
Фото ось тут https://picasaweb.google.com/107395384133412472846/20130501_mini_corn#
Трек тут http://www.mapmyride.com/routes/view/201421206
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #267 : 02.05.2013, 09:43:51 »
і ми вчора з Екслібесом ревізували пташині околиці Тернополя)

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #268 : 02.05.2013, 09:55:01 »
класно... коли планується наступна розвідка..? я б приєднався...
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

CoRacK

  • Гість
« Reply #269 : 03.11.2013, 19:40:54 »
Махнули сьогодні в Скалат, в мене вийшло 70 км, середня швидкість 24,3 км/год, час 2 год 53 хв.
Погода класна, не холодно і не жарко. Тут трохи фото, їхали в турбо режимі, багато не фотографували. Трохи обновили мур, поставили двері, ворота, засипали щебенем площу і зробили дахи на баштах.