Тема: Звіти і спогади про короткометражки  (Прочитано 172438 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #150 : 23.06.2010, 01:01:20 »

Я по мості по дорозі не хочу їздити :) тим більше шо тротуар для вело і призначений. По ньому навіть шосери їздять :)

По правилах там ніхто не має права їхати...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #151 : 23.06.2010, 07:15:59 »
Взагалі то там немає знаку, який забороняє. Я повне право маю їхати по паркінг лейн. Але там купа сміття і я не хотів би летіти вниз головою через пропороте якимось гівном колесо чи через машину.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #152 : 10.07.2010, 00:20:41 »
Нині виїхали катнути троха екстрім, а получилося КК  :)




решта фото http://picasaweb.google.com.ua/Ts.Andriy/AXXsiG#

для особливо активних - пиво було після катання.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #153 : 10.07.2010, 00:21:49 »
Нині виїхали катнути троха екстрім, а получилося КК  :)




 Бодрий Аллєнь
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #154 : 10.07.2010, 00:43:39 »
Катнули класно, нібий нічого особливого але розімялись непогано. Проїхались маршрутом готель Галичина-Кутківці-Пронятин-поля-траса-Біла-Циганка.Ну біля "циганки" нас поменшало і залишились самі незайняті, яким нічим було дома занятися. І допивав свою воду, а хлопці втамовували спрагу пивом. Додому порулили аж в годині 11 ночі.
 На початку поїздки стався неприємний інцедент - я зачіпився рулем за ровер Андріціо і впав на лівий бік.  З травм тільки подертий локоть, але от чогось мало не втратив свідомість. В очах темніло а голова крутилась, хоча головою не бився. Але посидів, хлопці побризкали водою то й пройшло. Списую це на голод і виснаження після робочого дня, бо був добіса голодний і стомлений.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #155 : 10.07.2010, 00:44:54 »
DST    28.5 km
MXS   50.9 km/h
AVS   13.2 km/h
TM     2:08:53

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #156 : 10.07.2010, 08:02:40 »
Катнули класно, нібий нічого особливого але розімялись непогано. Проїхались маршрутом готель Галичина-Кутківці-Пронятин-поля-траса-Біла-Циганка.Ну біля "циганки" нас поменшало і залишились самі незайняті, яким нічим було дома занятися. І допивав свою воду, а хлопці втамовували спрагу пивом. Додому порулили аж в годині 11 ночі.
 На початку поїздки стався неприємний інцедент - я зачіпився рулем за ровер Андріціо і впав на лівий бік.  З травм тільки подертий локоть, але от чогось мало не втратив свідомість. В очах темніло а голова крутилась, хоча головою не бився. Але посидів, хлопці побризкали водою то й пройшло. Списую це на голод і виснаження після робочого дня, бо був добіса голодний і стомлений.
Та нічого страшного, ще пару разів навернешся і звикнш. :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #157 : 10.07.2010, 09:34:04 »
Та ні, падати мені невперше. Просто дивно що голова почала паморочитися. Удару головою не було, просто впав на лівий бік. От і цікаво від чого така реакція. Адже я не перелякався, не нервувався, ну впав то впав. Тобто емоційний стан був цілком нормальний. Корак, а ну, може поясниш від чого така фігня.

Дописано : 10.07.2010, 09:46:02
Доречі пару фоток з поїздки
http://picasaweb.google.com.ua/tretyaksergiy/Korotkometrajka02#
Якісь як завжди не на висоті, бо фоткав під час руху, але кілька непоганих(за сюжетом) фото є.
« Останнє редагування: 10.07.2010, 09:46:02 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #158 : 10.07.2010, 19:53:01 »
голова закрутилася,по принципу:коли різко стаєш з лежачого положення і починаєш іти відбувається та сама реакція

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #159 : 10.07.2010, 23:36:47 »
Та ні, то я знаю. А тут поступово почало паморочитися в голові і темніти в очах, аж поки я не відключився майже повністю. Хлопці казали що я міняв кольори як хамелеон  :) .
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #160 : 10.07.2010, 23:42:48 »
Нині ше раз катнули шоссе-фрірайд короткометражку.

деякі фото тут http://picasaweb.google.com.ua/Ts.Andriy/HgYSgJ#

чекаєм звіту і фото Еразеля.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #161 : 10.07.2010, 23:47:20 »
Сьогодні відкатали ще одну короткометражку(але важкохідку). Котило нас 7 чоловік - я, Андріціо, Юрка, Аеліта, Верті, Ерл, Сказ. Поїхали маршрутом Тернопіль-Лозова-Козова-Дачний кооператив-Курники-Козова-Лозова-Комбайновий-Тернопіль. Але пригод вистачало. Ми поїхали по Текстильній і перед митницею звернули вліво, через лісок. Трішки поблудивши вийшли на колію а далі на якусь стежину вздовж колії, якою і вийшли на об'їздну, а далі по вказаному маршруту, аж поки не виїхали до дачного поселення, де поблукавши вийшли в поля. Де нас і очікував спус ромашковим полем . Спустившись по якому ми вийшли до якогось ставка. Там ми й влаштували собі міні привал. Після перекусу поїхали назад але вже цивільними дорогами  :) по наведеному вище маршруту(на комбайновий вирішив заїхати що різнообразити поїздку, так як не асфальтом єдиним, я старався набрати найбільше вражень а не найбільше кілометрів). І лиш на комбайновому нас чекав неприємний сюрприз. Ерл не впорався з керуванням і завалився на бік в повороті(знесло колесо на пилюці, на фото видно сліди його колеса). Аеліта його перевязала і ми хотіли вирушити далі, однак побачили що колесо заднє погнуло добряче, прийшлось знімати вібряки  :(. Ну а далі вже просто поїхали всі разом до 6 магазину де й розїхались хто куди.
Фото - http://picasaweb.google.com.ua/tretyaksergiy/_20100710#
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #162 : 11.07.2010, 09:19:29 »
Перше велопадіння :) Відбувся дуже дешево, коли понесло швидкість була хороша.
Хто казав що ця поїздка мені запамятається? Ти вгадав, бро!
Загалом було класно, в понеділок забераю вел з ремонту і продовжимо.

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #163 : 11.07.2010, 09:55:51 »
Ледве впізнав Андрюху з новою стрижкою і в нових панталонах))))
GO HARD OR GO HOME!

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #164 : 11.07.2010, 11:24:23 »
Та ні, то я знаю. А тут поступово почало паморочитися в голові і темніти в очах, аж поки я не відключився майже повністю. Хлопці казали що я міняв кольори як хамелеон  :) .
Колись спостерігав так картину, коли проходив виробничу практику на Оріоні. Одногрупник - такий доволі кремезний пацик, стажувався на токарному верстаті, а я через півцеха від нього на фрезерному. Дивлюся, стоїть пацик.... обертаюся через хвилину - нема пацика... думаю : "шо такє!" Біжу до верстата - лежить тіло на цементі - бліде і не рухається. Піднімаю, даю ляпаса - встає. Білий як смерть, ледве говорить.... питаю "сергій (теж сергій), шо сталося" Він піднімає вказівний палець і показує подряпину... тремтячим голосом каже "Во, стружку намотало на шпиндель і зачепило"....

Висновок - звичайний шок. Коли 5 тонна машина крутить 60 кілограмовим шпинделем і зачіпає тобі палець стружкою - то здається ніби то кінець світу, не зважаючи на те, шо може бути просто маленька подряпина.