Тема: Звіти і спогади про короткометражки  (Прочитано 172444 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #60 : 15.09.2009, 11:33:49 »
Ну, якщо в четвер вибиратися в тому керунку, то дійсно, можна і не втнути всієї відстані із Баворовом включно до сутінок. Може б вам туди махнути у неділю?

І ще, респект Vintage за підтримання життя на форумі і активності на дорогах в короткометражках.
Так тримати! Молодець.


так так, то нова генерація шприхалів створилася, поки ми гнилимо. Молодці.
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 15.09.2009, 16:45:44 »

так так, то нова генерація шприхалів створилася, поки ми гнилимо. Молодці.

тото я думав дедушки гнилять, коли я "дєло" предлагав по молодості...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #62 : 15.09.2009, 16:55:14 »
О, ще два "діда" найшлись  :D .
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 15.09.2009, 18:05:09 »
Ну гаразд, "зарвався" я. Зрозумійте, з моєю роботою довготривалі або кількаденні поїздки - лише у прекрасних снах моїх. Давайте так, цієї неділі - Почапинці, наступної мо до Товстолуга, бо виїжджаючи не швидше 17:30 (швидше я не можу) ми довго не можемо їздити при хор-ому освітленні бо сонце чим день, тим швидше сідає. Тому я і "рубаю" на короткометражки. Може з часом вже не буде куди їхати, щоб не було знайомо, але можна "замутити", якісь змагання, чи тренування на вже знайомих ділянках шляхів області. А так, щоб поїхати кудись дальше то я можу з Нд (ввечері) на Пн (цілий день) з ночівлею, інакше робота не дозволяє! Я вже думав навіть цієі Нд рульнути в Почапинці з вудочкою в рюкзачку, і там же заночувати, в Пн зраня ще порибалити і повернутись додому, але то - таке. Ну ось і "вилив" душу. Не судіть мене строго. Тому я і пишу в темах про короткі метри!
« Останнє редагування: 15.09.2009, 18:30:58 від Vintage »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #64 : 15.09.2009, 19:36:34 »
да все нормально :)))

to Erazel
а форум, на відміну від тебе, мене вже вписав в ветерани...(можливо через купу ідей які в ітоге нікому не потрібні)  :D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #65 : 15.09.2009, 20:53:47 »
Та з такими ветеранами як ти Тед, мені скоро прийдеться міняти статус на "витиран". Сиджу і витираю весь ваш флуд  :D  :laugh: :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 15.09.2009, 21:07:27 »
Та з такими ветеранами як ти Тед, мені скоро прийдеться міняти статус на "витиран". Сиджу і витираю весь ваш флуд  :D  :laugh: :D

тото я пишу, пишу, а постів все так-же... :D :D :D :D
ну ніяк тебе не дожену..... :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #67 : 20.09.2009, 01:37:18 »
Охочих поїхати у Товстолуг було немало, проте все-таки поїхало нас двоє, я та мій ровер! Фото http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/Tovstolyg?authkey=Gv1sRgCPaKw6ur3be9Zw&feat=directlink  До села Дичків добрався за 30 хв.(2 рази зупинявся по дорозі). І у селі Красівка зробив фото. А у Товстолузі, окрім фігури св. Яна, знайшов цікаві (мабуть зроблені ще за поляків) місця захоронення. Проїхав до кінця села, зробив фото става і - додому (у світлі своєї велофари рулив рівно годину)!

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 23.09.2009, 23:51:15 »
Усім привіт, як я і підозрював нас у Почапинці поїхало вельми багато народу аж я,та мій ровер. одне добре, моя чуйка мене не підвела, і я взяв із собою спінінг, щоб рибу полякати. Перебував там з ночівлею. Вражень та задоволення - море. Ранок на ставі був чарівно-осіннім з надзвичайно красивим та видовищним туманом, та золотавим листям прибережних дерев. Фоток всіх не викладаю, а то ще тих їздунів - жаба задавить -> http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/Pochapunci?authkey=Gv1sRgCMuIueeLpfzOag&feat=directlink

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #69 : 24.09.2009, 15:57:37 »
Усім привіт, як я і підозрював нас у Почапинці поїхало вельми багато народу аж я,та мій ровер. одне добре, моя чуйка мене не підвела, і я взяв із собою спінінг, щоб рибу полякати. Перебував там з ночівлею. Вражень та задоволення - море. Ранок на ставі був чарівно-осіннім з надзвичайно красивим та видовищним туманом, та золотавим листям прибережних дерев. Фоток всіх не викладаю, а то ще тих їздунів - жаба задавить -> http://picasaweb.google.com.ua/Vintage595/Pochapunci?authkey=Gv1sRgCMuIueeLpfzOag&feat=directlink
а як щодо риби?

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #70 : 26.09.2009, 00:49:16 »
О-о-о друже риби було вельми багато, - у ставку!!! У мене ж купа приємних вражень, бо я той, ну ні весла, ні коромисла не взяв ("На что ловите, - на коромысло"). Але як буде все гаразд, то ми з тобою, або мо й ще більша компанія знайдеться, наступного року (цього вже надто холоднувато) з ночівлею можем рванути: Товстолуг, Романове село, Стегніківці, або ж у ті самі Почапинці!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #71 : 21.11.2009, 17:18:57 »
Сьогодні із Шкіпером зганяли в Прошову. Получилась звичайна поїздка вихідного дня.
Спочатек зібрались на площі

 і вирушили по проторених стежках. Загалом все як завжди, всі вже туда їздили і нічого нового не розкажу. Проте за Прошовою здійнявся такий вітер що нас здувало з сідла. І якщо я через свою масу ще так сяк їхав то Шкіпера на землі втримував виключно його ровер. Він летів за ним як надувна кулька летить за людиною  :D


ось повна версія фотозвіту
« Останнє редагування: 21.11.2009, 17:53:24 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #72 : 22.11.2009, 00:56:05 »
Вав! Супер! Видно, вітер таки був дуже сильний. Приємно знов взнати і побачити, що шприхалі кудись можуть вибратися і з"їздити. Молотки...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #73 : 12.12.2009, 17:00:26 »
Сьогодні рішили випробувати перший сніг і проїхатися парками. Цю нелегку місію на себе взяли ваш покірний слуга, Андріціо і Вувузанге. Загалом класно, але добіса слизько. Тому без падінь не обійшлось. Але всі цілі і неушкоджені. Ну якщо не рахувати тої моральної травми яку нам завдав кавовий автомат у "фуршеті", який замість шоколаду налив у стаканчики якусь невідому бодягу.
Ось пару фото з поїздки.


http://picasaweb.google.com.ua/tretyaksergiy/20091212_Pershui_snig#
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #74 : 12.12.2009, 20:49:19 »
Класно і з шиком-блиском!