Тема: а чи не поїхати на історічну батьківщину хліборобів - в Ізраїль ?  (Прочитано 13375 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 11.02.2011, 21:10:27 »
якщо нічого не вийде з Ізраїлем (буде надто дорого чи щось інше), то як альтернативу пропоную десь весною чухнути в Білорусію!
життя - це рух
рух - це життя

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 11.02.2011, 21:53:08 »
шо, вигуглив ?!  :D
лё, ани йодеа (неа, сам знав)

це ціна авіаперельоту? якими лініями?
ель аль... аеросвітом 3100-3200 ідіоти... при тому, що ель-аль комфортніший і взагалі літаки кращі...
Можливо альтернативним транспортним засобом буде дешевше?
параходом ше дорожче да і тиждень туда, тиждень назад... можна пробувати через єгипет, але там зара якато срака...

Дописано : 11.02.2011, 21:54:49
якщо нічого не вийде з Ізраїлем (буде надто дорого чи щось інше), то як альтернативу пропоную десь весною чухнути в Білорусію!
а може через росію в казахстан???

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #32 : 11.02.2011, 22:08:07 »
Можливо альтернативним транспортним засобом буде дешевше?
Власним ходом  :)

Дописано : 11.02.2011, 22:09:06
якщо нічого не вийде з Ізраїлем (буде надто дорого чи щось інше), то як альтернативу пропоную десь весною чухнути в Білорусію!
В польшу на Лемківську ватру в липні. Ціна питання буде порядка 350 на візу і вартість жрачки і туристичного спорядження. Відстань 380 км в одну сторону.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 11.02.2011, 22:10:51 »
я попередньо уявляв шо більше буде.
імхо 2800 - гроші невеликі, ну реально подумати - навіть нормальний ноут не купиш.
та шо ноут - айфон - який тобі на хрєн не тре- дорожче тягне ...
в Буковель на 3 дні - в штуку не вкладешся, хіба встати під підйомник і хавальником поклацати :(
в криму ті самі гроші за той самий час легко лишиш.
невже такі всі бідні шо раз на рік три штуки не матимуть ?
чисто з моєї колокольні ці два тижні варті цілого року життя.

я таки по-любе буду шукати, як то красиво офіційно оформити і поменше потратитися.

є питання до Теда:
1. Скільки горілки можна з собою провозити?
2. в Ізраїлі сало можна істи?


Дописано : 11.02.2011, 22:19:01
Власним ходом  :)

на жаль більш таких крутих менів як ти не простежується :)

В польшу на Лемківську ватру в липні. Ціна питання буде порядка 350 на візу і вартість жрачки і туристичного спорядження. Відстань 380 км в одну сторону.

так одне одному не протиричіть :)
1. весною - Ізраїль
2. літом - Європа
3. зимою - США, ну чи на крайняк Австралія :)
« Останнє редагування: 11.02.2011, 22:19:01 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 11.02.2011, 22:31:39 »
Власним ходом  :)
неа... не вийде..

є питання до Теда:
1. Скільки горілки можна з собою провозити?
2. в Ізраїлі сало можна істи?
2 фляндера на рило... можна загрузити непьющих... а там водко від 100грн. іто фуфель...
на здоровля... але я хз де ти його вызьмеш...


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 11.02.2011, 22:50:43 »
на здоровля... але я хз де ти його вызьмеш...

на поточний момент часу керівником подорожі має бути Вахіс - а він реальний українець, з оселедцем.
я теж буду намагатися собі шось подібне на репі мати - все ж таки всі мої пращури козацько-кріпацького роду, піар теж  мусить бути - а може нас по ізраїльскому ТВ покажуть.
не в порядку самореклами, а просто для відома - наші фотки з Скелетоном були навіть в "Урядовому курьєрі", а моє інтервю бачив в США по їхньому ТВ мій знайомий, яий виїхав туда по Грінкарті.
з особистого досвіду знаю що 1 кг сала вистачає харчуватися більш ніж на тиждень - якщо спинять на таможні, будем наполягати, шо то наш національний продукт і без нього ми приречені на вірну смерть :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 11.02.2011, 23:04:22 »
невже такі всі бідні шо раз на рік три штуки не матимуть ?
варто зауважити, що три штуки тільки дорога, тільки одна стаття витрат, думаю всього обійдеться поїздка близько тисячі зелених. Кожен сам повинен вирішити чи вартує це цього.

Дописано : 11.02.2011, 23:07:21
В польшу на Лемківську ватру в липні. Ціна питання буде порядка 350 на візу і вартість жрачки і туристичного спорядження. Відстань 380 км в одну сторону.
хороша ідея! доречі, якщо їхати від Лемківського товариства, то вони роблять візу націоналку на рік і це разом з річною страхівкою буде вартувати в районі 200-250 грн. Якщо би надумалися їхати, то міг би навіть пробити з візами, бо їздив в 2008 і 2009 на Ватру і знаю організаторів.
Ще один великий +, це те, що речі (палатки, спальники, їжу..) міг би завести на Ватру автобус з Тернополя..., а по дорозі можна знайти не дорогий лічліг.
« Останнє редагування: 11.02.2011, 23:09:37 від Oleg »
життя - це рух
рух - це життя

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 11.02.2011, 23:21:34 »
варто зауважити, що три штуки тільки дорога, тільки одна стаття витрат, думаю всього обійдеться поїздка близько тисячі зелених. Кожен сам повинен вирішити чи вартує це цього.

по моїх даних в Україні мало шо не найдорожче харчування по всій Європі.
Дорожче тільки в Росії.

а ми візьмем з собом ябка, сало, самогон - це все національні продукти і власним прикладом будемо залучати іудеїв до хрістіанства :)

якщо серьозно - витрати складаються з:
1. проїзд - буду намагатися звести до нуля
2. харчування - дома проїсиш тіж самі гроші :)
3. спорядження, паспорта - тут по-любе за власний кошт

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 11.02.2011, 23:38:41 »
найбілье потягне по грошах аеропереліт до Тель-Авіва, тому пропоную якщо і летіти, то до Шарм-ель-Шейха, а звідти до Ізраїльського кордону десь 200-250 км. За 3000 грн. можна ще тиждень поторчати в Єгипті і погнати в Ізраїль... коротше варіантів є валом, треба з чимось визначитися.
життя - це рух
рух - це життя

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 12.02.2011, 11:17:26 »
Цитата: Стечкин
на поточний момент часу керівником подорожі має бути Вахіс - а він реальний українець, з оселедцем.
я теж буду намагатися собі шось подібне на репі мати - все ж таки всі мої пращури козацько-кріпацького роду, піар теж  мусить бути - а може нас по ізраїльскому ТВ покажуть.
не в порядку самореклами, а просто для відома - наші фотки з Скелетоном були навіть в "Урядовому курьєрі", а моє інтервю бачив в США по їхньому ТВ мій знайомий, яий виїхав туда по Грінкарті.
з особистого досвіду знаю що 1 кг сала вистачає харчуватися більш ніж на тиждень - якщо спинять на таможні, будем наполягати, шо то наш національний продукт і без нього ми приречені на вірну смерть :)
дякую дуже за довіру, та керівником подорожі я міг би бути хіба що тільки для піару. Насправді ж для людини, яка веде у веломандрівку за кордон, та ще й в такого типу країну людей, в мене замало досвіду та навичок. Особисто я, та й не тільки я знаю людей, котрі мають досить високий авторитет як у мандрах на ровері по своїй країні, так і за кордон. Це Камянець, Борман, певне Андрій Жовтоголовий та Олег з турклубу. Давайте їх запросимо в тему - як мінімум дадуть цінних порад, а може хтось і виявить бажання приєднатися.

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 12.02.2011, 16:22:30 »
Почитайте http://tur-rusakova.land.ru/ відкривайте Internet Explorer-ом, обо в Опері Вид-Кодировка-Юникод-UTF8.
Я зауважав, зверніть увагу на якому ровері і в якому віці.
І пропозиція модераторам: створіть окрему тему, тіпа короткометражок, але під назвою "плани на рік", там і обговорювати всякі грандіозні плани, а то Стечкину всю тему зафлудять пропозиціями від Білорусії до Гон-Конга. Реально поїде 2-3 чоловіка, а триндячки буде на 10 сторінок.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 12.02.2011, 19:36:17 »
дякую Аванар :)

про Русакову я давно чув, але сайт вперше бачу. дуже поважаю таких людей.



розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 15.02.2011, 20:59:56 »
Затія у вас дурацька, туда тіко пузіко їхати гріти.
Проїхати всю країну можна за 2 дні на ровері типу Гномік, дивитись там нема на що, все інше пустеля!
Пісок і сіль за цих 2 дні зробить із ваших роверів металобрухт. Одумайтесь діти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 15.02.2011, 21:13:25 »
Затія у вас дурацька, туда тіко пузіко їхати гріти.
Проїхати всю країну можна за 2 дні на ровері типу Гномік, дивитись там нема на що, все інше пустеля!
Пісок і сіль за цих 2 дні зробить із ваших роверів металобрухт. Одумайтесь діти.

можу спорити на ту літру самогонки, що чєкає свого часу, шоб бути випитою в Ієрусалимі - ти в Ізраїлі не був !
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 15.02.2011, 21:56:20 »
можу спорити на ту літру самогонки, що чєкає свого часу, шоб бути випитою в Ієрусалимі - ти в Ізраїлі не був !
підтримаю... я за 10 днів не все побачив з того шо хтів, навіть на автобусі... 1-на моссада (http://kenozer.gallery.ru/watch?a=hBW-bbVE) займе зопів дня, а якшо з доїздом до неї то і день.

Дописано : 15.02.2011, 21:58:24
ну і там же ше деньок пузо погріти в мертвому морі...