Тема: Вкажіть кандидатуру на керівництво нашої велоспільноти!  (Прочитано 17313 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« : 30.01.2011, 18:29:25 »
  Шановні володарі двохколісних коней, запрошую Вас у цій темі визначитись, кого би ви хотіли бачити у ролі представни_ка/ків велоорганізації ШПРИХА (Назву Велоспільноти, яка би підходила якнайкраще для такого випадку можна вибрати методом пропозицій/голосування). Моє бачення Dreamlend, Bhagavan, Erazel, Vik. На основі наданих Вами кандидатур на майбутнє буде окремо виділена тема-голосування, яка остаточно затвердить людей що офіційно представлятимуть нас з Вами! Прошу долучайтесь, відписуйте, вважаю одного тижня буде достатньо отже числа так 5-го, 6-го наступного місяця буде складено список кандидатур, хто взагалі не бажає представляти верхівку ШПРИХ-и/велоорганізації прохання одразу відписувати!
 
« Останнє редагування: 01.02.2011, 17:44:15 від Vintage »

Offline pastik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 30.01.2011, 19:14:30 »
еразель

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 30.01.2011, 19:30:50 »
+1 за  єразеля.)))
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 30.01.2011, 19:59:39 »
Звісно дякую за довіру, але є кілька АЛЕ особистого плану:
- я не комунікабельний
- я не вмію вибивати "своє"
- я взагалі не сильно відповідальний.
 і ще пару яких я зразу не згадаю
Це все серйозно  :), і це дійсно так, я не прибідняюсь, просто добре знаю свої слабкі риси характеру.
ТОму я свою кандидатуру знімаю. Я придатний для одиночних чітких завдань, але не для постійної роботи.
 З.І. Доречі про керівництво. А що саме це включатиме, для чого і т.д. Тобто які обовязки будуть покладені на ту людину.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 30.01.2011, 20:00:15 »
Шановні володарі двохколісних коней, запрошую Вас у цій темі визначитись, кого би ви хотіли бачити у ролі представни_ка/ків велоорганізації ШПРИХА. Моє бачення Dreamlend, Bhagavan, Erazel, Vik. На основі наданих Вами кандидатур на майбутнє буде окремо виділена тема-голосування, яка остаточно затвердить людей що офіційно представлятимуть нас з Вами! Прошу долучайтесь, відписуйте, вважаю одного тижня буде достатньо отже числа так 5-го, 6-го наступного місяця буде складено список кандидатур, хто взагалі не бажає представляти верхівку ШПРИХ-и прохання одразу відписувати!

моє бачення: Вінтаж, Тед, Янек, Корек.

запропоновані Вінтажем кандидатури не втнули нічого корисного, окрім витирання моїх постів.
катання по околицях міста не рахується - Корек їздить найбільше - його не згадали.
а Еразел взагалі людина несерьозна і тирчить мені 5 літрів закарпатського натурпродукта :(
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 30.01.2011, 20:21:21 »
Так, один свідомо відмовився отже за Erazel-a не голосуємо, і все ж таки хотілось би бачити когось з екстремалів у кандидатах. Йо старожили підключайтесь Sonce Bhagavan Zombie Xlibes Mlad та інші. Прохання не флудити а по темі викладати свої бачення кандидатур!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #6 : 30.01.2011, 20:52:52 »
А все таки. Для чого той керівник? які будуть його функції і обовязки? Може то просто мається наувазі представник в органах влади? Бо який може бути керівник у ХАОТИЧНОГО обєднання.
P.S. Вибирати пропоную все ж не за критерієм скільки і як катає, а за особистими якостями лідера: відповідальність, рішучість, вміння роботи з людьми і т.д. І тут ще вилазить одна проблема. Зазвичай у людей які мають такі якості і без того є чим занятися(основна робота, сімя, робота в інших організаціях), а ті у кого буде вільний час і натхнення зазвичай ще не надто досвідчені в таких справах.
« Останнє редагування: 30.01.2011, 20:56:44 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 30.01.2011, 20:59:05 »
я передумав :)
підтримую кандидатуру Еразеля!
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #8 : 30.01.2011, 21:19:56 »
я передумав :)
підтримую кандидатуру Еразеля!
Та ні, я серйозно тут пишу, а ти влаштовуєш "вистави"  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 30.01.2011, 21:27:19 »
Пояснюю, не буде одного керівника, це буде 4...6 чоловік, яких ми виберемо, які будуть законно представляти нас перед державними інстанціями, якби дехто сьогодні на пів третьої прийшов в умовлене місце, то зараз не піджимав би хвостик. Менше з тим верхівка правління Шприхи буде складатись з 4...6-ти осіб, і не буде на плечах одного лежати все. За реєстрацію не переживайте, головне щоб адреса була (сподіваємось на Теда, або можливо ще хтось може щось запропонувати).
 Кандидатура Erazel I-st відновлено, якщо Він хіба-що сам знову не викреслить себе!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 30.01.2011, 21:40:59 »
Та ні, я серйозно тут пишу, а ти влаштовуєш "вистави"  :)

я теж серьозно тому що ти відповідальна людина

а жартую тільки відносно того, що попущу тобі тих 5 литрів :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 30.01.2011, 21:47:26 »
Вінтаж, вот поки ви обговорювали я катався. І думаю то не в останній раз. Тому якось і страшнувато брати на себе відповідальність. Занадто я вітряний і непосидючий, боюся підвести людей.
 В общім треба рішити чи нам взагалі треба керівництво. Та й що від нього хотіти. А от представниками до "чинновників" делагувати пару людей які вміють налагоджувати звязки. Янека наприклад. Адже він ітак "вхожий" в міськраду.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Саша (схыдний)

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 130
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 30.01.2011, 21:54:48 »
голосуйте за мене!!! :) :) :) :laugh:

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 30.01.2011, 21:59:01 »
От якраз із ним сьогодні то всьо було вирішено, шо потрібне зареєструвати нашу велоспільноту, і на чолі її поставити людей які могли б написати та підписати і подати заяву чи проект по трасах, по велозмаганнях та інших тем що стосуються велосипедного життя нашого міста, поглянь на сусідні міста, пора вже не брати приклад з інших, а самим той приклад подавати.
P.S.:я також сьогодні не пішки був і не на тролейбусі чи маршрутці  *tramplin_m*
 Не флудити! - було таке прохання бо таке враження що дитсадок навколо  >:D

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 30.01.2011, 22:16:46 »
1. Bhagavan - відповідальний, організований;
2. Сім самураїв  - з життєвим досвідом;
3. Zombie - виважений;
4. Xlibes - давно тутка;