Загальний > Оголошення

Вкажіть кандидатуру на керівництво нашої велоспільноти!

(1/11) > >>

Vintage:
  Шановні володарі двохколісних коней, запрошую Вас у цій темі визначитись, кого би ви хотіли бачити у ролі представни_ка/ків велоорганізації ШПРИХА (Назву Велоспільноти, яка би підходила якнайкраще для такого випадку можна вибрати методом пропозицій/голосування). Моє бачення Dreamlend, Bhagavan, Erazel, Vik. На основі наданих Вами кандидатур на майбутнє буде окремо виділена тема-голосування, яка остаточно затвердить людей що офіційно представлятимуть нас з Вами! Прошу долучайтесь, відписуйте, вважаю одного тижня буде достатньо отже числа так 5-го, 6-го наступного місяця буде складено список кандидатур, хто взагалі не бажає представляти верхівку ШПРИХ-и/велоорганізації прохання одразу відписувати!
 

pastik:
еразель

Юра:
+1 за  єразеля.)))

Erazel I-st:
Звісно дякую за довіру, але є кілька АЛЕ особистого плану:
- я не комунікабельний
- я не вмію вибивати "своє"
- я взагалі не сильно відповідальний.
 і ще пару яких я зразу не згадаю
Це все серйозно  :), і це дійсно так, я не прибідняюсь, просто добре знаю свої слабкі риси характеру.
ТОму я свою кандидатуру знімаю. Я придатний для одиночних чітких завдань, але не для постійної роботи.
 З.І. Доречі про керівництво. А що саме це включатиме, для чого і т.д. Тобто які обовязки будуть покладені на ту людину.

Стечкин:

--- Цитата: Vintage від 30.01.2011, 18:29:25 --- Шановні володарі двохколісних коней, запрошую Вас у цій темі визначитись, кого би ви хотіли бачити у ролі представни_ка/ків велоорганізації ШПРИХА. Моє бачення Dreamlend, Bhagavan, Erazel, Vik. На основі наданих Вами кандидатур на майбутнє буде окремо виділена тема-голосування, яка остаточно затвердить людей що офіційно представлятимуть нас з Вами! Прошу долучайтесь, відписуйте, вважаю одного тижня буде достатньо отже числа так 5-го, 6-го наступного місяця буде складено список кандидатур, хто взагалі не бажає представляти верхівку ШПРИХ-и прохання одразу відписувати!

--- End quote ---

моє бачення: Вінтаж, Тед, Янек, Корек.

запропоновані Вінтажем кандидатури не втнули нічого корисного, окрім витирання моїх постів.
катання по околицях міста не рахується - Корек їздить найбільше - його не згадали.
а Еразел взагалі людина несерьозна і тирчить мені 5 літрів закарпатського натурпродукта :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version