Тема: Сформовані пропозиції велоактивістів  (Прочитано 10058 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Romko

  • Модератор
  • Постійний користувач
  • *
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« : 16.01.2011, 21:15:00 »
Нижче подаю підготовлені пропозиції стратегічному відділу нашої міськради.
Вони були зібрані на зустрічах в п'ятницю та неділю. Зведені мною, тому весь пафос додавав я:)

Редагуємо або вже, або приймемо як основу до співпраці з нашою владою. Завтра на 10 год. передамо далі. Потім за потреби зможемо доповнювати чи замінювати.


Розвиток велосипедної інфраструктури.
Місто Тернопіль. 2011 - …. рік.
Пропозиції вело активістів до стратегії розвитку міста.
Асоціація Велосипедистів Тернополя (АВТ)
Дана інформація зібрана серед активних людей, для яких велосипед це зручний повсякденний засіб пересування вулицями нашого міста. Тут ми пропишемо маршрути повсякденного руху, стоянки, знаки, відпочинково-розважальні місця, тренувальні траси та інші елементи велосипедного життя, який потребує Тернопіль та щораз зростаюча велоспільнота.
Основними пропозиціями є:
-   спільні дії велосипедистів та влади в створенні та розвитку програми «Тернопіль – місто роверове»;
-   жодного втілення велоідей без попереднього погодження з обох сторін;
-   конструктивний розгляд всіх пропонованих думок, стратегій, планів діяльності, тощо.

Пункти записано відносно нагальності потреби
1. Встановлення велостоянок біля супермаркетів та магазинів (згідно варіанту запропонованого АВТ).
2.  Встановлення 2-х облаштованих стоянок в районі Центрального ринку.
3. Облаштування велодоріжок (де це дозволяє існуюча забудова, ширина дороги, тощо).
4. Встановлення дорожніх знаків:
інформаційний «Доріжка для пішоходів та велосипедистів» - в парках та інших пішохідних зонах;
попереджувальний «Виїзд велосипедів» - на дорогах, перехрестях, місцях виїзду велосипедів з пішохідних та паркових зон, тощо.
Прозначення відповідною дорожньою розміткою велодоріжок, місць виїзду велосипедистів, напрямів проїзду перехресть.
5. Прирівнювання в правах велосипедистів до громадського транспорту з можливістю мати перевагу згідно правил дорожнього руху в межах міста.
6. Підтримка та проведення заходів з популяризації велосипедного руху;  соціальна реклама; заходи із залучення молоді до активних видів відпочинку.
7. Виділення місць для облаштування спеціальних трас та місць для тренувань:
- парк Загребелля (Кутківецький ліс), влаштування обхідної доріжки поруч траси (велосипеди);
- площадка біля озера, поруч автошколи (скейти, ролики, велосипеди);
- територія не придатна для будівництва чи господарської діяльності (плоска або не дуже земельна ділянка);
- розглянемо інші пропозиції.
8. Велодоріжка в напрямку дальнього пляжу.
9. Виділення старого приміщення чи сприяння в побудові нового для створення критого парку для всесезонних тренувань, проведення змагань, тощо.
 

Дописано : 16.01.2011, 21:17:47
Скопійований пост Янека з промальованою картою.

Ось те просте і одорублувате, яке вдалося намалювати

http://picasaweb.google.com/Andriy.Yanek/Mapa?authkey=Gv1sRgCLPEoPndtLqhQA#5562841610924762322
..я буду довго гнати велика...

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 16.01.2011, 21:41:09 »
пункт №5 брєд чистої води, права велосепедиста на дорозі регулюються згідно ПДР України, ніхто тобі їх не збільшить і не зменшить, ше би написали шоб прирівняли ваші права з правами швидкої допомоги або пожежників, раджу забрати цей пункт шоб з вас не сміялись, доріжку в напрямку дальнього пляжу класно придумали але перечите самі собі т.е. "де це дозволяє існуюча забудова, ширина дороги, тощо", стосовно вибору місця під сейт парк то сумніваюсь шо тут хтось в праві вибирати, в них кожен кв.м на рахунку і друть глотки шоб відхопити кусок де тільки можливо, і якщо виділять хоть шось буду вважати за щастя.
GO HARD OR GO HOME!

Offline pastik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 150
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 16.01.2011, 21:56:10 »
я погоджуюсь з Спірітом можите вичеркнути 5 пункт і 8 до дальнього пляжу навіть дороги не зробили, а про доріжку не говоріть . буде добре якщо нам виділять територію для катання. не стрибайте вище  бо взягялі нічого не зроблять. обсміють і скажуть нема грошей, допобачення приходьте через рік.

Offline Romko

  • Модератор
  • Постійний користувач
  • *
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 16.01.2011, 22:13:48 »
1. Це є стратегічний план. Тобто не на рік приймається, а на перспективу. Сказати, що грошей нема завжди можна, а спитатись чому не було пропозицій те ж колись можуть. Чиновники міняються, а ми продовжуємо кататись чи не так?
2. Про 5 пункт: треба краще вивчити питання. Міські адміністрації в межах адміністративних одиниць мають право регулювати деякі з положень правил, зокрема ті, що стосуються руху на велосипедах. На Велофорумі згадувалось, що такі зміни пропонувались і уточнювались для нової редакції пдр. Пропонуйте лояльніше/краще формулювання, але взагалі його викидати я не дуже хочу.
..я буду довго гнати велика...

Offline Саша (схыдний)

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 130
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 16.01.2011, 22:37:04 »
стосовно пункту 5 то навіть якщо добитись того !! то автомобілістам всеодно буде повік на це !!

вони  як їздили незважаючи на велосепедиста так і будуть їздити!

Offline Romko

  • Модератор
  • Постійний користувач
  • *
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 16.01.2011, 23:09:10 »
вони  як їздили незважаючи на велосепедиста так і будуть їздити!

само-собою, але якщо кажуть - дія рівна протидії - то ми так не попремо. Треба працювати за принципом толерантності і бути тактовним на дорозі не залежно чи ти на двох колесах чи ховаєшся в якійсь бляшанці на чотирьох :)
..я буду довго гнати велика...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 16.01.2011, 23:12:18 »
шодо пункту №5...понятно шо вони не поміняють пдр, але могли б зробити якусь чи то "гарячу лінію" чи шось тому подібне шоб велосипедисти могли хоч якось повпливати на безпорядок на дорозі....
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 16.01.2011, 23:20:48 »
Дійсно. То поки що СТРАТЕГІЧНИЙ план вони розробляють. Буде йти мова за щось більш конкретне то й вимоги видвинемо більше конкретні і реалізовуємі в ближньому часі. Їх ми вже накидали, і можемо надати в будь який час.
А на рахунок ПДР то дійсно вроді в межах міста здається можуть вноситися деякі поправки. Якщо таке буде дійсно то я б вимагав щоб велосипедисту надавалась перевага при їзді біля зупинок. Особисто мене купу раз маршрутку витискали на середину дороги(їзджу по правій полосі щоб не заважати машинам - швидкості не ті). А ті кляті маршрутчики починають вирулювати від зупинки коли я якраз проїзджаю біля них. Хоча могли б почекати ще 1-2 секунди поки я проїду(я не веду мову про ті випадки коли я підїзджаю а маршрутка починаю виїзджати, я тоді просто приторможую і пропускаю. А саме про випадки коли я вже їду вздовж маршрутки а тут вона починає рухатися і вирулювати наліво.)
 Але то все теорія. Побачимо що скажуть завтра на конктретні пропозиції і може накінець пояснять на який термін запланована реалізація всіх цих питань,  місяць, рік, 10 років?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 16.01.2011, 23:39:07 »
на рахунок п.№8 я б взагалі казав від новобудов над озером (там де зимує катер) перекрити дорогу до дальнього пляжу,і залатати ту дорогу хоча б землею.А то літом йдеш/їшеш на пляж і постійно оглядаєшся щоб ніхто не збив.особливо коли мама з татом купили дитині пи**ену беху і воно бухе в ж*** хоче перед тьолкою пови****ватись

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 17.01.2011, 09:41:58 »
http://narod.ru/disk/3664388001/ROVEXCITI1.jpg.html - ось тут залив карту тернополя. Ту що просив Янек. 8 мегабайт.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #10 : 21.01.2011, 17:08:56 »
Отож всі наші пропозиції прийняті і будуть матися на увазі!
Цей маршрут  який ми намазюкали буде пробуватися братися за основу для середньопересічного піплу. Є купа служб, які маюьб його погодити, вивчити і тп, щоб там намалювати якусь там велодоріжку.
Обопільними зусиллями влади і роверистів прийнято перше рішення, що для того аби кількіість роверистів в тернополі росла (А то наша спільна мета) потрібно перше - соцрекламаПропагандаПопуляризація, і друге - велопарковки. (ТАкі висновки робилися, виходячи ще й з реальних можливостей в найближчому майбутньому).
Що конкретно просять зробити в нас.
Перше

Подати якнайповніший перелік місць, де потрібно встановити велопарковки. Прохання подавати якнайточнішу інформацію, на кшталт: Супермаркет Барвінок, проспект Злуки 45, біля центрального входу, в межах дії камер спостереження.
дописи типу "Біля колишнього ларька "Риба" на тій вулиці що від озера вверх до Танку, в тому місці де весь час бабки молоком торгують" - нам не допоможуть. Тому прошу відповідальності
Маємо мало часу, так що пишіть http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,4796.0.html  Ось_відповідна_тема. Пишіть там, щоб не потрібно було переносити.

Друге
Перелік заходів, які б були спрямовані на популяризацію велосипеда, як здорового, зручного і гарного методу пересування містом.
Цікавить якнайповніший і найглобальніший план масових штукенцій, які можна провести в місті, аби зацікавити людей кататися на ровері. Тут також цікавить КОНКРЕТИКА. Так що також прохання трохи понапрягати мозги. Щоб не писати типу "Добре б було шось на пляжі зробити". А сформувати то конкретніше. Наприклад (чисто теоретично). "Пропоную активним велосипедистам щовихідних виходити на дальній пляж, і наводячи контакти з відпочиваючими активно пропагувати велосипед, роздаючи при тому заздалегіть приготовлену роздаткову літературу. В цій літературі повинно бути вказано наступне а).....б)....в)......"
Для цього також створюю наступну тему http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,4797.0.html



« Останнє редагування: 21.01.2011, 17:23:21 від Yanek »

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 21.01.2011, 20:39:59 »
Перегляньте реальне контрастове відео перше та друге на цій веб-сторінці, я був в ейфоричному захопленні
http://www.treehugger.com/files/2010/05/rush-hour-looks-better-by-bike.php

Offline seryk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 40
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 21.01.2011, 21:07:16 »
Перегляньте реальне контрастове відео перше та друге на цій веб-сторінці, я був в ейфоричному захопленні
http://www.treehugger.com/files/2010/05/rush-hour-looks-better-by-bike.php

Ну, блін, і галімі в них вєлікі.. Ніби грошей не мають на нормальний байк

Offline Romko

  • Модератор
  • Постійний користувач
  • *
  • Повідомлень: 102
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • ...тойво!
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 21.01.2011, 21:22:23 »
Ну, блін, і галімі в них вєлікі.. Ніби грошей не мають на нормальний байк

А потреба в крутих? Крім того для задоволення якась частина з цих роверистів мають інші велосипеди, а ці це просто потреба.
Добре мати гарний ровер, але тоді більше думаєш де і як його залишити, щоб ніц не сталося, а коли простенький велик має 70% жителів, тоді простіше думати, що наф здався твій комусь. Ну, але навіть це - момент ментальності та звички, нам ще працювати і працювати треба над собою і, особливо:), над іншими...
..я буду довго гнати велика...

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 21.01.2011, 21:45:14 »
Ну, блін, і галімі в них вєлікі.. Ніби грошей не мають на нормальний байк


Я коли був за кордоном,то бачив неймовірну кількість велосипедивтів,і всі на ашанах,рідко хто був на гарному велику