Тема: Критий Ровер  (Прочитано 9884 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Elephant

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 11.01.2011, 23:44:06 »

Дата: 5 лютого 2011
Час: 15.00-18.00

Збіговисько львівських хлопак на глухарях, LvivSKA та Pride Kustom Fixed Gear, мають честь запросити колег із решти міст України взяти участь у тренуваннях та перегонах на єдиному в Україні критому велотреку СКА. Усякий ровер з глухою передачею рано чи пізно тягне до місця його природного перебування – на велотрек, так само, як вовка тягне до лісу, скільки б його не годували. Львівський велотрек найбільший в Україні, а віражі чи не найкрутіші в Європі. Тут теоретично б проводили чемпіонат Європи, якби не стовпи, що тримають покрівлю. Вони на віражах обкручені матрацами, як опори підйомників на лижних курортах, на яких видніються незмиті сліди засохлої крові фіксерів (львівські матраци настільки сурові, що вбивають роверистів на віражах).

У суботу, 5 лютого 2011, з 15.00 по 18.00 можна буде спробувати вкрутити і втриматись вище «Лазурного Берега» стільки, на скільки сил вистачить. Де ще знайдеш краще місце для випробування твого "апарату космічних технологій"?
До речі, скільки кілометрів за годину (зручніше рахувати в секундах за коло) зможе розвинути сферичний фіксер у вакуумі роверист на треку?

Ми щасливі запросити тебе туди, де є найбільша кількість велостоянок в приміщенні, де бокс – це не мордобій, а приміщення, в якому повно роверів, немов расових скакунів в конюшнях; туди, де гул покришок об полотно проноситься з шаленою швидкістю.
Легенди кажуть, що до Олімпіади-80 у Львові будували трек на 333 метри, але якісний паркет осів на дачах військових генералів, і в результаті трек лише на 250 метрів, та ще й з крутими віражами. Але не переживай – тобі не буде замало тих 250 метрів, і ти відчуєш, як втома, яка за роки накопичилась в дошках і бетоні під ними, в матрацах, якими обмотані опори, через колеса і повітря перейде в тебе і оселиться, наче твоя рідна.

Умови для тебе:
1. Наявність глухаря (ровер з глухою передачею – трековий велосипед). Якщо в тебе такого нема, то можна буде позичити у того, хто має. Допускається використання глухарів з гальмами за умови, що ти не будеш користуватись ними під час заїзду.
2. Наявність велосипедного шолома (без нього точно ніяк)
3. Всі рухомі деталі (кермо, колеса, трансмісія, сідло, картки у шприхах) добре закручені (навіть якщо ти позичаєш ровер, то не значить, що ти не мусиш перевірити все перед тим, як виїдеш на полотно)
4. Якщо ти на трубках, то не жалій клею – трубки мусять бути приклеєні (колеса на бортових покришках дозволяються)
5. Руль повинен бути з гріпсами або обмоткою і пробками.
6. Перед заїздом потрібно підписати бланк, який засвідчує, що організатори та ті хто з ними співпрацює не несуть відповідальності за шкоду здоров'ю та майну у випадку аварії, чи травми на треку. За власним бажанням можеш придбати страховий поліс.

Це все не безплатно, оскільки мало того, що сама оренда треку коштує грошей, то там не дають кататись, якщо не буде чергового лікаря (на випадок, якщо матрацам таки вдасться їх чорна справа).
Якщо ти заплатиш до 20 січня, то це коштує 60 грн.
З 21 січня оплатити участь коштує 80 грн.
Як платити? Через переказ по номеру картки Приватбанк. Питай номер картки мене в приват або на пошту ( mykolahlib@gmail.com або porosie@yahoo.com ). Чек не викидай – він буде твоїм квитком на свято аматорського велотреку.
« Останнє редагування: 12.01.2011, 18:04:50 від Elephant »

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.01.2011, 00:09:56 »
ви хлопаки як хочете а я їду, це моя мрія  :)
там пожичу байк в когось....

Дописано : 12.01.2011, 00:19:48
+ хто може десь має трекового вела позичити?)))
а вдруг  :D
« Останнє редагування: 12.01.2011, 00:19:48 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 12.01.2011, 09:01:22 »
В тернополі тільки одного фікса бачив, білого якогось. Але то ще рік назад було. Може дадуть в Львові напрокат :-)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12.01.2011, 09:07:42 »
подивимся, кажуть люди шо можна буде взяти фікс в когось там на місці
Via est Vita

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 12.01.2011, 10:27:59 »
В Тернополі є секція яка займається велоспортом і в них є трековики вони часто їздять на змагання по треку, і в них є вело спеціальні просто вони по місту на них не їздять...в мене знайомий тренером працює, вони часто в Львів на трек їздять...
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 12.01.2011, 17:36:43 »
знаю...але вони ж мені байк не пожичать  *dontknow*
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 19.02.2011, 23:09:37 »
оті емоції простими слова не передати...перший раз як вийшов знизу на верх і побачив кут полотна...був просто шокований! час відходження від шоку дорівнював часу пройденому 250 м в повільному темпі) і то до кінця не відійшов від побаченого. Так як небуло ше нікого...вирішив піти в вестибюль почекати народ...згодом приїхали перші організатори/учасники...ну я і з ними вже пішов на сам трек...тут почався сходитись народ...слово за слово, вже почалась реєстрація і нам дали вели шоб попробувати.... Перші кола навіть на нейтралці на швидкості нормальній ( нормальна швидість поняття відносне smile.gif ) вже страшно було..так як не бачиш шо за стовпом...і не привик в такі довгі повороти(віражі) входити в обмеженому просторі!...катаюсь значить...а тут вже тіпИ почали катати по паркету і віражах! це класно виклядало.. Потім тренер..я так поняв то був вже вище сказаний Валерій Романенко, зібрав всіх учасників роказав мінімально шо до чого..і ось..настав цей час коли треба все-таки відчути те за чим приїхав...виїжджали по одному... наступний я...хех...перше коло по нейралці..і наступне по віражу!ааа! страшно було просто не сказати як...але водночас і дивно..як то я не впав з першого разу! biggrin.gif ну і дальше переборений страх пішов гуляти по Львову, і я вже катався наодинці з собою smile.gif а потім поучаствував в гонці...там ше мала бути по плану якась тактика гонки..я без поняття...я вкручував шо було сил...останнє коло практично вже здох...але таки доїхав і чуть не сповз з віража huh.gif але 3-е місце це досить так непогано sleep.gif отож! мораль))
Дякую перш за все організаторам за дійство!! воно було варте того шоб приїхати! також хочу подякувати учасникам з інших міст яким тоже було не ліньки приїхати і скласти компанію)) Ше раз переконуюсь шо велосипедисти, і неважно хто...шосери, мтбшинки, фіксери! переважно всі дуже дружелюбні і приємні до спілкування люди smile.gif
+!! дуже дякую отим я так поняв тренерам за добрі слова...коли ти проїжджаєш віраж і трусяться руки і ноги і єдина думка в голові то "не сповзи!!"...і вони кричать шо типу добре їдеш, і дають пораду як краще то це дуже заспокоює smile.gif

от такі то враження...суцільний позитив biggrin.gif


Резульитати Перегонів:

Індивідуальна гонка, 1 км.

1. Васильченко Андрій (Київ) - 1.29.27 передача 49/15
2. Глібович Микола (Львів)- 1.31.48 передача 53/17
3. Підгірний Василь (Тернопіль) - 1.33.14 передача 49/15  ::)

4. Савін Максим (Київ) - 1.35.75 передача 53/16
5. Черемис Володимир (Київ) - 1.36.13 передача 47/15
6. Шуляр Андрій (Львів) - 1.36.96 передача 52/16
7. Галанжа Віталій (Київ) - 1.36.98 передача 46/16
8. Тудрий Юрій (Дрогобич) - 1.38.47 передача 48/14
9. Шестакович Олександр (Львів) - 1.53.26 передача 48/14
10. Ляпін Кіріл (Москва) - 1.54.98 передача (уточнюється)
11. Новіков Нікіта (Москва) - 2.06.00 передача 46/16

старався шось троха проїхати...)


Via est Vita

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 19.02.2011, 23:33:28 »
файно !!
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 19.02.2011, 23:48:41 »
мене на фотках нема, але для цікавості скину...

Дописано : 19.02.2011, 23:50:14
кут полотна 49 градусів...
Via est Vita

Offline arhont

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 185
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 20.02.2011, 00:05:11 »
респект!я звичайно далеко не шосер,а байк тим більше  ::) >:D але хотів би колись попробувати,цікаво ж  :)

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 20.02.2011, 00:08:12 »
хто хотів би то можна було б договоритись з тренером і на вихідні зїздити, можна навіть безплатно домовитись...)
Via est Vita

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 20.02.2011, 01:57:56 »
то ти там трохи по контрах катав))))))))))

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #12 : 20.02.2011, 08:31:55 »
49 градусів? Офігіти. Мда, і не страшнувато було по такому "відкосу" ганяти?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 20.02.2011, 12:30:27 »
то ти там трохи по контрах катав))))))))))
шось типу :D
49 градусів? Офігіти. Мда, і не страшнувато було по такому "відкосу" ганяти?
було..навіть дуже....перший раз...а дальше все більшу і більше швидікість хотілось набирати...)
Via est Vita

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 20.02.2011, 14:30:46 »
красаучік
GO HARD OR GO HOME!